reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Witaj Maggie:-) a tak z ciekawości ile taki detektor kosztuje??

:-) Wiesz co, na allegro są różne. Zależy czego szukasz. Ja kupiłam za 70 zł z wysyłką - najprostszy jaki może być od 5 miesiąca teoretycznie. Bałam się że to lipa będzie i że kaska pójdzie w błoto - ale jest ok.
Generalnie ceny są od około 150 zł nawet do 500-600 zł ale takie to mi nie potrzebne.
 
A co ile mozna słuchac serduszko:confused:i właśnie ile to tak kosztuje bo tez mnie ciekawi;-)

Akurat na moim nie doczytałam się skutków ubocznych żadnych od podsłuchiwania. Na pewno nie będę codziennie. Bardziej to kupiłam żeby w takich momentach jak np. to moje twardnienie macicy móc się uspokoić. Więc tak czy siak często słuchać nie będę.

http://www.allegro.pl/search.php?string=detektor+t%C4%99tna+p%C5%82odu&order=p&change_view=1 - link do wszystkich
 
Ostatnia edycja:
A ja mam stresa bo sie dowiedziałam,że mój brat pojechał ze skierowaniem do szpitala:-:)-( Czekam na jakiś telefon od rodziców bo nic więcej nie wiem i sie martwie
 
,





gaguniu - ja widzę że Ty w Grudniu rodziłaś i postanowiłam Cię pomęczyć bo też mam termin na grudzień. Jakieś plusy, minusy takiego zimowego dzieciątka???

maggie_f - a skad Ci grudzien wyszedl? :-D we wrzesniu rodzilam :-) ale w sumie jak tylko wyszlysmy z kliniki od razu zrobila sie taka niemila jesien :-( wiec w sumie dzieciatko bardziej zimowe niz letnie ;-) na spacerki normalnie mozna wychodzic, to wiadomo, ja tylko czekalam do momentu, kiedy juz nie trzeba bedzie tych kilku warstw ubran zakladac i kombinezonu :wściekła/y: ogolnie w sumie zadnych wiekszych minusow nie widzialam ;-)
 
maggie_f - a skad Ci grudzien wyszedl? :-D we wrzesniu rodzilam :-) ale w sumie jak tylko wyszlysmy z kliniki od razu zrobila sie taka niemila jesien :-( wiec w sumie dzieciatko bardziej zimowe niz letnie ;-) na spacerki normalnie mozna wychodzic, to wiadomo, ja tylko czekalam do momentu, kiedy juz nie trzeba bedzie tych kilku warstw ubran zakladac i kombinezonu :wściekła/y: ogolnie w sumie zadnych wiekszych minusow nie widzialam ;-)
:-D:-D:-D A nie wiem już teraz. Kurcze wydawało mi się że widziałam gdzieś przy Tobie coś o grudniu ale chyba mi się na oczy rzuciło ;-)

Madziaas - jak tam Kochana? Wiesz już coś? Tylko staraj się nie denerwować. Będzie ok :tak:
 
reklama
Agniesiak a skąd te przeczucia???

A tak jakoś.. kobieca intuicja;-):-) ZObaczymy... wczoraj zrobiłam testa owu bo niektóre dziewczyny pisały, ze jak się jest w ciąży to moze wyjśc pozytywny test owu a mi wyszedł negatywny..:-( No ale.. tempka dalej się utrzymuje, dzis 36,9. Ogólnie to objawów u mnie brak..:-(


Madzias i jak?? wiesz co z bratem się dzieje??
 
Do góry