reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Mnie caly czas lewy jajnik boli:( Innych objawów brak. Ale myślę, że @ jednak przyjdzie... Muszę się wziąć w nowym cyklu za mierzenie tempertury. Zaczęłam 3 miesiace przed slubem ale cały czas miałam temp. ok. 36stopni. Żadnych skoków:( Stwierdziłam, że wole nie wiedzieć czy coś jest nie tak. Ale chyba jednak zacznę mierzyć i zobaczę co się dzieje... Może w ogóle nie mam owulki... Chociaż zawsze ok 2 tyg. po @ bolą mnie jajniki i śluz się troche zmienia ale według mnie nigdy na typowo płodny nie wygląda...
A właściwie to zacznę mierzyć tempke od jutra. Mam nadzieję, że pomożecie mi w interpretacji:) Ja w ogóle tego nie czaję;(
kochana nie doszukuj sie objawow czesto objawy pojawiaja sie dopiero 3-4 tygodnie po zaplodnieniu czyli 1-2 tygodnie po dniu spodziewanej @..

bol po lewej jak i prawej stronie to moze byc cialko zolte albo rozciagajaca sie macica czyli jak i na @ i na ciaze
piersi prze @ i w ciazy nabrzmiewaja i bolą takze to tez nie objaw..
najlepszym objawem jest zatrzymanie @ i pozytywny test po dacie spodziewaniej @..

ale takze @ moze sie przesunac bo bylo wiecej stresu czy cos.. wiec jesli wiesz dokladnie kiedy byla owulacja to mozesz wyliczyc date @ a jesli nie wiesz to moze sie poprzesuwac..

odnosnie mierzenia tempki pisalas ze nie bylo skoku to oznacza ze nie bylo owulacji.. niestety ale bez owulacji sie nie zaciazy.. wolisz nie wiedziec ze nie masz owulacji ale chcesz zaciazyc.. brak owulacji da sie leczyc.. sa leki stymulujace.. ja pije ziolka na owulacje.. i mam owulacje a nie mialam.. z tym da sie zyc

Mam dziwne odczucia i ta wredna@ przyjdzie wcześniej, a od nastepnego cyklu mierze temperaturke i bardzo prosze o pomoc w interpretacji oraz wzór wykresu do ściagniecia.
Jesli za kilka dni bedzie cholernie bolała mnie głowa to na 100% bedzie @:angry:
nie ma wzorów wykresów.. ja co cykl mam inne tempki.. a jesli chodzi gdzie zapisywac polecam Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Charting (po angielsku - wylicza owulacje na podstawie danych wprowadzonych - moze sie mylic) lub jesli chcesz po polsku to sciagnij sobie ten program
http://w.download.idg.pl/fannef/952...6061/vol2/w95/osobiste/karta/3.3/karta3.3.exe
i smialo zainstaluj i zapisuj na komputerze..

 
reklama
Hej hej,

Melduję się i ja.

gosia :) - pytałaś kiedy robić USG 3d. Możesz robić kiedy chcesz tak naprawde ale warto sobie poczekać żeby dzidzia była wmiare duuuuża. Ja już sama nie wiem czy będę robiła. Zobacze. Narazie chyba wszystko wraca do normy i się uspokoiłam. Jeżeli zrobie to tylko po to żeby mieć pamiątkę fajną.

A uspokoiłam się bo zamówiłam sobie detektor tętna płodu i wczoraj przyszedł. No i jak usłyszałam serduszko bąbelka to ogarnął mnie błogi spokój i jest suuuper. :-)


czesc przyszle mamusie :happy2: przepraszam, ze sie tak wtracam... czesto Was czytam i czasem nawet cos napisze, ale niezbyt regularnie... forum mocno wciaga, a pozniej czasu brak na wszystko, szczegolnie przy malym szkrabie... ale bardzo interesuja mnie Wasze losy, bo tez staramy sie o dzidziusia :tak:
aslowik78 - postaraj sie jeszcze wytrzymac, chyba najlepiej testowac w dniu spodziewanej @ :tak: po co ja Ci to gadam, sama zapewne wiesz, rozumiem w sumie to zniecierpliwienie, w poprzednim cyklu sama zuzylam chyba z 7 testow ciazowych... milego dzionka zycze!
gaguniu - ja widzę że Ty w Grudniu rodziłaś i postanowiłam Cię pomęczyć bo też mam termin na grudzień. Jakieś plusy, minusy takiego zimowego dzieciątka???
 
Do góry