reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Kasik co firma to inna rozmiarówka buta więc nie martw się ;-). Położna mówiła mi że Zielona kupa nic nie znaczy, tyle tylko że się utlenila ale napisz co Tobie powie pediatra
Dzwonili do mnie z przychodni że jutro przyjdą na wizytę patronazowa ale że akurat walczyłam z kupą to nie dopytalam czy przyjdzie lekarz czy położna i jak to wygląda. Tak czy inaczej fajnie bo mam pytanie o ilość kupek - tak tak ja też o kupie ;-) - bo Ala robi jakoś 4 w ciągu doby i nie wiem czy to nie za dużo. No i nie wiem jak podawać teraz k+d bo tak co drugi dzień do menu dochodzi mm

A pytanie o czyszczenie uszu to dobre pytanie. Ja zwijam chusteczki i delikatnie czyszcze ale oczywiście nie wpycham mocno do ucha. Też nie wiem czy dobrze robie
 
reklama
Smerfeta pani doktor powiedziala, ze moze tojeszcze po szczepieniu ale zeby sie nie martwic bo to nic zlego. A Ty sie nie martw iloscia kup, naszej znajomej corka robi nawet 8 dziennie, po kazdym karmieniu ;) chyba przy kp jest czesciej niz na mm.
 
AniaM dzieki ale to jest powyzej 3 miesiaca zycia wiec jeszcze troche. Musze poszperac w ulotkach ze szkoly rodzenia, tam bylo jak pielegnowac uszy ale juz nie pamietam.

Junior wczoraj pobil rekord i od karmienia o 18 spal do 1, z krotka przerwa na kapiel. Pozniej po karmieniu o 1 spal do 5:30, jak by tak bylo to bym sie wysypiala ;) poprzednie noce karmienie co 2 godziny :( Moze to dzieki plastrowi na przepukline, ona moze bolec?
 
Ostatnia edycja:
U nas lisek daje koncerty od 21-24, zauważyłam ze jest po prostu głodny a na wieczór mam chyba mniej mleka bo drze ryjka a jak damy mm to odrazu spokój . Pediatra powiedział ze można ostatecznie dać trochę jak japke drze ale lepiej na samej piersi i zobaczymy czy cos przybierze na wadze to co stracił . Mówił zeby nie budzić go na karmienie w nocy ale nie jestem przekonana... Tej nocy uspokoił sie o 1 i do siódmej ani razi sie nie obudził... A wy kp w nocy ?
 
Liska jeżeli chcesz by Twój maluszek przybrał i nadgonił masę to może go wybudzaj, mleko matki w nocy jest najbardziej kaloryczne. Moja Zosia jak ostatnio nie miala apetytu i troszkę malo nabrala wagi to budzilam ją co 3h-3,5h w nocy. Na szczescie juz je pięknie. Nie wiem co to było ale trwało 2 tyg, i przez ten czas mała przy cycu dostawala nerwicy, jakby mleko parzylo :eek:. Ale z objawów które wyczytalam to wskazywało ze na 99% ma refluks i zakupilam syropek co Medalikara pisala Gastratuss Baby i mogę z czystym sumieniem polecić, bo malutka przestala ulewać, jedzenie jej sie nie cofa, nie ma czkawek, tzn są ale sporadycznie, a potrafila miec 3 czkawki w ciągu 4 godzin.
 
reklama
Do góry