reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Milena espumisan dla maluszkow w kroplach lub bobotic lub esputicon. Na goraczke paracetamol. Ja mam ibufen tez dla maluszkow . Jezeli Ci zagoraczkuje przy katarku to szybko do lekarza bo u takich malusxkow moze sie pogorszyc z gidziny na godzine.
 
Dziewczyny zdrówka i wszystkiego dobrego na te pierwsze piękne Święta z naszymi maluchami :))))))

16.jpg

Magda nie martw się tak to z tymi facetami bywa, jesli Cie to pocieszy to my chrzcimy za tydzień i ani nie mam ubranka bo to które zamówiłam jest za duże na Marcysię a to robione ręcznie i nie wiem czy Pani zdąży mi zrobić drugie, ani tort nie zamówiony, ani fotografa nie mamy, a do tego jajka byliśmy święcić dziś w kościele gdzie chrzcimy i miał być przybrany ładnie kwiatami a tam zero, nic moze przybiorą dopiero jutro - bo kościół sam w sobie nie specjalny, ale tam chrzcimy ze względu na ksiedza którego bardzo lubimy, ale jakoś to będzie.

Co do kataru to my mamy ten katarek do odkurzacza i faktycznie sie sprawdza wyciaga wszystko i do tego maść majerankowa, a na gorączkę eferalgan dla dzieci.
 

Załączniki

  • 16.jpg
    16.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
Milena dokładnie kup espumisan dla niemowląt. Ja podaje na łyżeczce. Niby pisze że można używać od 1mż, ale w aptece powiedziala ze juz od 2 tyg można. Tylko poprostu mniej kropelek.
 
Dziewczyny Wesołych pierwszych Świąt z naszymi cudownymi zajączkami!!!!!!

U nas też jutro Chrzest, generalnie wszytko gotowe, impreza na 35 osób, a ja marzyłam o wielkich świątecznych chrzcinach dla mojego Królewicza, no i ze względu na Święta w domku, ale z kateringem. Tylko ciasta swoje, bo w domu musi pachnieć ciastem, no i kupne to nie to samo :)
a my mamy inny "problem", nasz kościółek malutki a jutro 4 chrzty są! Nasz fotograf kazał nam siedzieć w pierwszej ławce, także będzie wyścig jutro... jak ja nie lubię takich sytuacji :/

MAdzia a takie sliczne to ubranko.. :/ może jednak zdąży zrobić. A jak nie to teraz tyyyyle pięknych dziewczęcych ubranek jest w sklepach na tę okazję!
 
Ostatnia edycja:
Madzia i Piotr, robimy w restauracji ja tez miałam robić 3 ciasta ale wkońcu mama zrobiła 2 różne serniki ja 2 ciasta a siostra babeczki więc sporo tego wyszło ;)
Dużo osób macie? U nas dokładnie 29. Byliśmy zawieźć ciasta i napoje o 18 a panie zaczynały ustawiać stoły. Razem będą 4 chrzty w tym lokalu, 3 chłopców na górnej sali a my na dolnej i fajnie bo nikt plontac się nie będzie. Oddzielne toalety i mam pokoik w którym mogę mała przebrać i nakarmić ;)

Madzia, Oj to faktycznie z ubraniem problem teraz ale na pewno dobrze będzie ;)
Też miałam strach że sukienka będzie za duża bo na 68 zamówiłam a nosi 62 teraz ale jest wszystko dobrze ;)
Z tymi ręcznie robionymi to rozmiary takie różne ... jak zamawialam czapkę tą króliczka dla niemowlaka a taka biała wiosenna na 6 miesięcy a wielkość taka sama ;)
 
Milena w kapsulkach absolutnie nie podawaj. Mozesz ty je lykac i podobno cos tam przechodzi z mlekiem matki.

Madzia to ciekawa masz sytuacje:) trzymam kciuki abys wszystko dala rade zalarwic

A za te co jutro chrzcza trzymam mocno kciuki oby wszystko sie udalo i aby dzieciaczki byly grzeczne:)
 
Dziewczyny - wesołych Świąt i udanych chrzcin!

A chłopów bierzcie w obroty szybko i to szybko!!! U mnie jest krótka piłka od początku i mam spokój i pomoc choć czasem stara sie migać ;) Ma jedno wyjście w miesiącu na odreagowanie a tak to nie ma zmiłuj :D
 
reklama
Do góry