reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Milena - witamy w Twoim nowym watku :)

Infinity - ty chyba miałas wczoraj kontrole bioderek. Jak sytuacja?

Gosia mi przestala zasypiac o 20 :/ Jest w pelni zycia a juz 22.30 wczoraj to samo. do tego wczoraj w nocy jadla 3 razy. nie mam juz sil do tego wstawania nocami :(

Bzibziok - Gosia tez juz nie chce lezec w gondoli. jak jest w miare cieplo to juz jezdzimy spacerowka.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Milena witaj na mamusiach ;-) sliczny kruszek ;-)

Madzia super ubranko mi tez sie takie podobaja ale my chrzcilismy w pazdzierniku i raczej taki stroj by nie przeszedl...
 
Milena witaj. Nikodem jest boski ;)
A ja dziewczyny jestem chora w nocy miałam 41 st gorączki. Gardło mam tak opuchnięte i obolałe że szkoda słów. Dobrze że m ma wolne i zajmuje się małym.
Esiek mój mały ostatnie noce przechodził sam siebie. Też zaczął jeść w nocy i prawie w ogóle nie spał. Wstawałam co 30 min do niego. To chyba jakiś skok rozwojowy. W tą noc chyba wyczuł że mama chora bo zjadł o 3 i poszedł spać do 7.
 
Dziękuję za wszystkie wskazówki, na pewno skorzystam i stworze jakiś własny schemat :tak:

Esiek zgadza się byłyśmy na kontroli i jest dobrze :-) ryzyko operacji praktycznie wykluczone, lekarz mówił że raczej nóżka na tym etapie się nie zwichnie ponownie a postępy są dobre. Przed nami oczywiście jeszcze miesiące w tym aparacie ale jest szansa że po kolejnej kontroli za 6 tygodni będziemy mogły go już na dłuższe okresu zdejmować. Na razie mogę na 15 min przy każdej pieluszce i 1h na spacer i 1h na kąpiel wiec trochę ten czas wykorzystam na karmienie w foteliku - w piątek jadę obejrzeć Chicco Polly bo znalazłam za 200zł w dobrym stanie używany ale mam radoche :sorry2: z tego ze będzie mogła normalnie zjeść, mogę ją w końcu ubierać normalnie bo do tej pory dół goły był no i mogę trochę próbować ją rozruszać bo niestety ruchowo mamy opóźnienie. Także oby tak dalej :tak:

Bzibziok ale te maluchy rosną :szok: Ty już masz dużego faceta :tak:

Milena witaj :-) 2800 to nie tak mało, my startowałysmy z 2500 a poród był w 40tc. Kończymy teraz 4 miesiąc za tydzień a obecna waga to 5600.

Majka to zdrówka życzę! :tak: a wstawaniem to się domyślam jak jest ciężko jak już człowiek zazna trochę spokoju ;-) u nas jest jeszcze różnie ale jak mała ma kilka lepszych dni a później znowu chce kilka razy jeść to później mam dzień lenia - szybko się człowiek odzwyczaja ;-)
 
Ostatnia edycja:
Infinity wspaniala wiadomosc ze operacja nie bedzie potrzebna bardzo sie ciesze ;-) przemeczylyscie sie i jest lepiej to najwazniejsze . Teraz juz z gorki :-)
 
Infiniti super wieści ;) 6 tyg szybko zleci i odetchniecie razem z malutką.
Ja właśnie czekam w kolejce do lekarza. Mam nadzoeje że nie zarażę małego :/
 
Esiek, Majka moja Hania juz od 4 dni znowu niespokojna.Pisze , ze niespokojna bo w sumie to spi ale sie kreci, placze to na rece i spi , klade ja i znow to samo i tak w kółko. Najlepszy sen lapie o 4 rano tak do 7:30, zje cycusia i spi do 10:30 A dzis jeszcze taki nosek zapchany miała, musialam odciagac o 6 rano i ja rozbudzilam, zasnela z zalem ok 8 i juz 10:30 wyspana.Niewiem czy podawac nasivin na wlasna reke czy leciec do lekarza?
 
Infiniti a mogłabyś mi napisać (moze byc na priv) co było twojej malutkiej z bioderkami.
My mamy wizytę dopiero 28 kwietnia. Na co mam zwracać uwagę żeby wszystko było w porządku?
 
reklama
Madzia ja bym nie podawala nic na wlasna reke. Lepiej idz do lekarza my juz 4 tydzien katar i Hania antybiotyk distala bo po kroplach jej nie przechodzilo. A zaczelo juz schodzic na gardlo...
 
Do góry