reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Madzia ja mysle ze z nasivinem spokojnie mozesz sprubowac przez 3 dni zakraplaj. Oprocz tego wkraplaj sol morską i pdciągaj jak noe przejdzoe to wtedy do lekarza. U nas juz tak bylo i po 3 dniach katar znikl. Teraz tez jiz chwile go ma jak nie przejdzie to sie do lekarza wybiore.
 
reklama
Infinity wspaniała wiadomość! Będzie ok :)

Majka wow! 41°... Co za straszna temperatura, zdrowiej szybciutko kochana!

Milena witaj, Nikodem śliczny chłopiec :) mój Filip urodzony 36/37 tc 2630g a teraz kawał chłopa! Ubranka na 80 zakładamy już często, także głową do góry :) chudzinki nadrabiają 2 razy szybciej; -)
 
Infinity super wiadomość :-)

Esiek może to jakiś skok rozwojowy u Was?? Moja tez wstaje teraz co 2h w nocy na cyca a potrafila juz cale noce przesypiać... Tylko zastanawiam sie czy to skok czy może choroba, ma kaszel wiec moze czesciej chce jej sie pic.. Tylko że ja jej daje cycka na spiocha wiec tak bardzo tego nie odczuwam, a jak ja jej nie daje to sama sobie czesto bierze jak cycek na wierzchu :)
 
A co do wagi to u nas już też tak kolorowo nie jest przez dwa tygodnie przybrała tylko 300gram, ale mam nadzieje ze jeszcze nadrobi i na nastepnej wizycie szczepiennej bedzie ważyć cos kolo 7kg aby nie spadła za bardzo z centyli. Teraz wazy 6100.
 
Infinity: cudowna wiadomość :) bardzo się cieszę.

Madzia: ja bym podała nasivin, dokładnie teraz przechodze z Wiki to samo. Od wczoraj zakraplam nasivinem i jest już poprawa. Dzisiaj pierwszy raz Wiki zjadła duży słoiczek obiadku :) mam nadzieje że to jutro powtórzy :)

Za dwa tygodnie wybieramy sie na weselicho do mojej siostry. Ona miała ślub cywilny i ksiądz nie zgodził się by została matką chrzestną Wiktorii :/ a tak bardzo jej zależało więc w pół roku ogarnęła sie ze ślubem i weselem :) Dlatego też Wiki chrzcimy dopiero w czerwcu a chciałam w październiku. Siostra też ma córeczkę tylko poczętą naturalnie - Najlepsze pytanie i twierdzenie księdza jak byli zapłacić za ślub: mam nadzieję że córka nie została poczęta dzięki metodzie in vitro???? :szok: moja siostra była oburzona jakie to ma znaczenie???... powiedziała że gdyby nie miała juz wszystko zarezerwowane to powiedziała by mu kilka słów i po prostu wyszła. Coś czuje że jak ja pójdę w sprawie chrztu to też mnie zapyta, a wtedy to na pewno bedę musiała szukać innej parafii.
 
Lenka tak 41 pierwszy raz w życiu. Mam ostrą angine nie mogę nic jeść z bólu więc post przed świętami gwarantowany :/
Bzibziok nie martw się u dzieci już tak jest raz przybiorą więcej raz mniw to normalne. Zobaczysz mała zaraz nadrobi.
A ty śpisz z małą. Wygoda z tym cyckiem ;)
Moj nie lubi ze mną spać i w sunie się ciesze bo ja z nim nie jestem w stanie się wyspać. Tzn nie lubi nie śpi wcale lepiej ze mną więc branie go do łóżka mija się z celem ;)
 
Infinity super wiadomość!

Milena witaj!

dziewczyny mam pytanie, jak długo krwawilyscie po cc? Bo ja na przemian z plamieniami tak jakos 8 tyg, potem same plamienia przez ok tydzien, potem pare dni przerwy, a dzis mija 10 tyg i zauwazylam czerwona krew, co prawda malutko ale to chyba za długo. Wybieram sie niedługo do mojego gina ale mam mały problem bo maz teraz codzień jezdzi autem do pracy i nie mam jak a metrem z Filipem nie bede jechac bo to kawał drogi i przesiadki a nie wszędzie sa windy wiec z dźwiganiem wózka moze byc nieciekawie. Mieszkam w uk dla przypominania i nie mam nigdzie blisko polskiego gina a do ang zanim sie dostanę to zejdzie długo.
 
reklama
Do góry