reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
A to mamy piękną pogodę na święta... :( tak wieje że nawet na spacer nie da się iść bo głowę urywa... młoda przyzwyczajona do codziennego wyjścia spać nie chce. Siedzę i bujam w wózku to śpi jak przesłane od razu się kręci.
 
Witaj Olusia wraz ze swymi bobaskami☺Fakt pogoda na Wielkanoc i dla tych co chrzest mamy okropna, liczyłam na ciepelko, coz trudno. Wczoraj Hancia zjadla pół słoika suszonej śliwki bo miała taka kupcie ttwardą, a dzis rano po przebudzeniu, , usrana po pachy, , dosłownie, wiec od razu przebiorka
 
Olusia gratulujemy i czekamy na relację i fotki maluchów :-)

Magda ja też zrezygnowałam ze spaceru dzisiaj pomimo że nie lubię psuć rytmu dnia ale tak u nas wieje że nawet na chwilę w koło domu mi się nie chce wyjść. ..

Dziewczyny podpowiedzcie mi jak przy mm rozszerzalyscie dietę? Bo chciałam zacząć od kleiku do mleka na noc, później warzywa w południe a następnie kleik zastąpić kaszka na noc, dalej dodać owoce po obiadku. Tylko tak czytam i prawie wszędzie piszą ze najpierw warzywa a dopiero później kaszki i owoce. Co myślicie?
 
Ja też zaczęłam od kaszki, a po paru dniach zaczęłam wprowadzać warzywka, a teraz jestem na etapie wprowadzania glutenu.
Moje dziecko tak pięknie ostatnio jadło i coś się popsuło, na butlę kręci głową, a na łyżeczkę robi buzię w ciup i tak już dwa dni. Tak przyjemnie go było wcześniej karmić, bo zajadał aż mu się uszy trzęsły a teraz droga przez męki...
 
reklama
Dzięki dziewczyny za porady. Właśnie odznaczam pstrąga wędzonego do kategorii 'nie jeść' :)
a z cyckami to u mnie mijają właśnie 2 tyg na karmieniu a bola tak fest od jakichś 4 dni :(
Pogoda fakt - kijowa. Ja dopiero zamierzam zacząć werandowanie ale w święta mogłoby się zrobić wiosennie ale prognozy są nieciekawe
 
Do góry