reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Magda gratulujemy kolejnej ważnej miesięcznicy! Leci czas leci... śliczna ta Twoja księżniczka Zosieńka :) ja do Fifolka mówię Królewiczu, także gdyby nie fakt, ze nie zamierzam Go oddawać żadnej kobiecie dobrana by była z nich para :)

Majka Nasi Ukochani Synowie rosną w błyskawicznym tempie, PÓŁ ROCZKU??!! Aż nie do wiary :)))) Z każdym dniem, z każdym jego nowym osiągnięciem staję się coraz bardziej dumną mamą synusia... jeszcze trochę i pęknę z tej dumy :-D z resztą co Ci będę gadać, Ty masz na 100% tak samo.

Genna fotki mistrzostwo świata, a Franio słodziak, gdybym nie była po uszy zakochana w innym małym przystojniaczku to bym się pewnie zakochała :-) z reszta do imienia tez mam słabość bo nasz Fifi nazywa się Filip Franciszek

Ema chustę polecam z całego serca! Rewelka! Ja ostatnio trochę z lenistwa odpuściłam na rzecz wózeczka, ale na pewno wrócę jeszcze jak zrzucimy grube kurtki i będzie wygodniej, ale jak nasz mały Fifi był taki naprawdę malutki to bardzo często nosiłam Go w chuście
 
reklama
Mój Filip zazwyczaj idzie spac koło 21, budzi sie ok 2, a potem koło 5-6, No i pobudka normalnie ok 8, a ostatnie dwa dni o 6.30, ale chyba skok mamy, bo marudny bardzo. A butle zjada zawsze 120 ml, ale zawsze daje mu pierś przed, z tym ze jak na moje oko to moze byc tam z 30 ml tylko.
 
Ja też jakoś sterylizator uzałam za zbędny i wygotowuję butle i smoczki ale od jakiegoś czasu już tylko raz na 3 dni, a będę przechodziła na jeszcze rzadziej. Dziecko musi się nauczyć egzystować w normalnym środowisku :) trzymanie pod kloszem w nieskończoność do niczego dobrego nie prowadzi
 
Lenkabar dokładnie tak jak mówisz, moja położna nawet zdziwiła sie jak jej powiedziałam, że wyparzam codziennie smoczki, mowi że nie można tak przesadzać w tej kwestii.
 
Lenkabar, oj ten Twój Królewicz będzie łamał serca tymi oczętami ;)
Mój mąż chce pozwolenie na broń bo boi się że nie da rady córci od adoratorow obganiac ;)

Bziumelka, chyba jednak nic nie dorówna oryginalnym pampersom choć dada się stara ;)
 
Oj jak ja bym chciała żeby niunia pospala dłużej... Wczoraj mi zrobiła nadzieję bo poszła spać o 20 wstała o 2:30 później o 5:30... no i o 6:30 pobudka.
A tak to jak zaśnie o 20 to o 24 się budzi, potem 2, 4, 5:30 zawsze i o 7 pobudka...
 
reklama
Do góry