reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Olusia to 7 minut 5 minut i 3 minuty - w takich przedziałach czasowych powinno się ściągać mleko aby rozbudzić laktację czyli najpierw ściągasz po 7 minut z każdej potem po 5 a potem po 3 .
 
Olusia dokładnie tak jak labo mówi tak się pobudza laktację.

lenka, Esiek ja w weekend chętnie chyba ze będę miała gości przyjezdnych ale to pod znakiem zapytania bo sie kurują a chorych to ja nie przyjmę.
 
Ostatnia edycja:
A ja dziewczyny w weekend ten nie moge :( przyjezdza moja chrzesta ukochana poznac Goche wiec bedziemy z nia spedzac czas. Takze moze po weekendzie jalis dzien sie uda?
 
Dziewczyny przykro mi, że ja blokuję te spacerki w tygodniu, pracuję mało, ale kończę zawsze o 14:30, czwartek nawet 15:30 a to juz nie są pory na spacer z dzieckiem.. Także Filip codziennie spaceruje z babcią, a ze mną tylko w weekendy. A ja muszę Was w końcu poznać!:-) także jeśli Wam się uda, to idźcie sobie jeszcze wcześniej, ale w takim razie ja proponuję weekend za dwa tygodnie z Marcysią, Gośką i Filipem :)
 
Mamusie mam pytanie czy rozpaczliwie wodę lub herbatkę do picia swkim maluchom bo moja marcysia nie chce nic pić prócz mleka a przy mm powinnam ją dopajać
 
reklama
Madzia ja daję Oleńce herbatkę z koperku ale nie w granulkach tylko do zaparzania i robię taką słabszą wtedy ma ciut słodki smak bo też nie chce specjalnie pić ale nie zawsze codziennie bo nawet jak nie dostanie pić to i tak nie ma problemu z kupkami - wydaje mi się , że Hipp tak nie zapycha . Najlepsze były pierwsze podejścia do herbatki - mała robiła takie miny jakbym dawała jej coś obrzydliwego :) ale z czasem się przyzwyczaiła więc cierpliwości a na pewno będzie lepiej choć Ola nadal nie wypija więcej niż 20 nooo 30 ml a czasem ledwie pociumka.
 
Do góry