reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Madzia u mnie tez tak Gocha je ... raz 120 (czasem z mala dokladka nawet ;) ) a raz zje 60... no ale co my tez raz zjemy duzo raz malo. Nie ma sensu sie jeszcze tym martwic - rosna, tyja to jest OK.

Ja dzis bylam z Goska u lekarza po kropelki do oczu bo jej lzawia i troszke ropieja. Świetlik nie pomogl dostala krople i musze masowac, niby jakis kanalik zapchany czy cos takiego ... a w piatek mamy ortopede, tez mi zal jej tak po tych lekarzach latac... no ale co zrobic.

Ja czekam na wiesci od Infinity ale chyba juz dzis nie napisze jak tam poszlo ;)

Lenka - 1kg na miesiac to chyba w sam raz ;) U nas tez tak wyjdzie.
 
u nas z kolei były pleśniawki w buzi :/ musiałam Filipowi 3 razy dziennie ścierać gazą pleśniawki z języczka, bolało go to, potwornie krzyczał :( myślałam, że serce mi pęknie. Ale ładnie ogólnie zniósł ten stan, nie marudził, choć podobno jest to nieprzyjemne dla dzieci

Madzia, Esiek czekam na Wasze fotki :)
Madzia nie widziałaś tam Filpka w niebieskiej czapeczce, w białej ramce? :-) jak wychodziłam z gabinetu dr powiedział, ze to zdjęcie tak mu się podoba, że musi znaleźć na nie jakieś specjalne miejsce. Ciekawa jestem gdzie stoi mój Synek
 
Esiek nie chce żebyś mnie źle zrozumiała ale te zapchane kanaliki to nie łatwa sprawa. Niektórym dzieciom pomagają krople
Mojego kuzyna córeczka miała zapchane i skończyło się na zabiegu chirurgicznym. Meczyli się ze 4 Mc od porodu a później musieli czekać na odpowiedni wiek dziecka aby wykonać zabieg. Udaj się najlepiej do specjalisty. I masuj oczko w stronę nosa i w dół to pomaga schodzić ropie z kanalikow. Trzymam kciuki żeby przeszło po tych kroplach
 
Lenka kurcze szkoda że nie wiedziałam wcześniej ze Filipek też tam jest stało tych zdjęć dość sporo ale nie zdazylam wszystkich zobaczyć.
Esiek co do tej rolki to u nas przeszło po soli fizjologiczne Ale ttrwało to ponad tydzień utrzymania narysowałam marcysi kanalie.

Ciekawe jak tam u infiniti nadal trzymamy kciuki.
 
Dziewczyny jak ktoras juz nie zaglada na ciezarowki to informuje, ze Infinity wczoraj urodzila zdrowiutka Lenke :)

Poza tym chcialam się pochwalić, że moja córa leżąc na brzuszku podnosi i trzyma sama głowę i jeszcze ją obraca :) Normalnie pękam z dumy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Esiek no ja czytałam, superancko że Lenka zdrowa, niech odpoczywają i do domku:)))))

A my po szczepieniu, oj cieżko było ale Marcysia zniosła to dzielnie. Swoją drogą nie byłam świadoma że szczepionki są takie drogie.

A teraz coś przyjemniejszego dla oka ")

OS9A9314.jpg OS9A9270.jpgOS9A9328.jpg

Esiek no to gratulacje dla Gosi:))))
 

Załączniki

  • OS9A9314.jpg
    OS9A9314.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 61
  • OS9A9270.jpg
    OS9A9270.jpg
    48,8 KB · Wyświetleń: 59
  • OS9A9328.jpg
    OS9A9328.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 55
Ostatnia edycja:
Do góry