reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

uff kupy wróciły już od rana:)
a oto mikołajkowy Janek z Rudolfem:)
DSC09687.jpg
 

Załączniki

  • DSC09687.jpg
    DSC09687.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Bo m ma tylko 3% dobrych plemników i jeszcze robiliśmy badanie nasienia z kwasem hialuronowym i wyszło ze nawet jakby się trafił dobry plemnik to nawet by się nie zainteresował kom jajowa. Wiec dlatego mówili że 0 szans. A no i plemniki nie ruchome.
 
to dajesz mi nadzieję co prawda nikłą ale... u nas jest ruch a+b ok 30 % i morfologia była dobra a zobacz 6 razy podchodziliśmy i dopiero się udało no ale ja jeszcze jestem z lekka wybrakowana bo lewy niedrożny i endometrioza no starsza pani ze mnie ale jednak dajesz nadzieję :))
Niech się wszystko dobrze rozwija i spokojnych 9 miesięcy
 
Jestem przerażona ze znow będę przechodziła ten ciągły strach co mnie bardzo wyniszczalo psychicznie... Za wcześnie ale kto by pomyślał... Dużo czasu minie zanim oswoje się z tą myślą :-)
 
Sikaniec wczoraj i 2 grube krechy które pokazały się od razu. Ja tylko nasikalam w szklankę i m zrobił bo ja się bałam. Ostatnia @ miałam 24.10 i coś czułam ze za długo się spóźnia
 
A i to nie był poranny mocz. Wiec chyba o pomyłce nie ma mowy. W poniedziałek wizyta lekarz powiedział ze to 6 tydz będzie i ze jeżeli jest ok to powinno być już wszystko widać.
 
Lilka łłłooooooo GRATULACJE! Aż dreszcze mnie przeszły. Jak widać marzenia o ciąży spontanicznej spełniają się. Pierwszy szok już minął? Z niecierpliwością czekamy na poniedziałek.

Dziewczyny polecam Wam książkę "Pierwszy rok życia dziecka". Opisany jest tam miesiąc po miesiącu. Dodatkowo są odpowiedzi na pytania , które często pojawiają się na forum np. jak przekonać dziecko do butelki, jak odzwyczajać od nocnego karmienia, wprowadzanie pokarmów itp.
 
reklama
Do góry