reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

d:Lilka super, gratulacje :) mój gin jest zdania ze jeśli cc nie wydarzylo sie z jakiejś naglej, zlej przyczyny to nic nie stoi na przeszkodzie. Nie martw sie wszystko będzie dobrze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilka gratulację na pewno wszystko będzie dobrze :) Ja mam mieć też cc i zamierzamy szybko starać się o drugie dziecko,bo jak nie wyjdzie naturalnie to chciałabym chociaż jeszcze jednego mrożaczka zabrać ze sobą
 
WP_20141206_003.jpg Ho Ho Ho :-)
 

Załączniki

  • WP_20141206_003.jpg
    WP_20141206_003.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 47
lilka - gratulacje:)
minni - jaka już duża córeczka - Pani Mikołajowa:)
nasz Janek też dziś mikołajowe bodziaki ma mieć ubrane tylko jeszcze śpi i czekamy:)

a dziś noc znów bez kupki - za to z wieloma próbami zrobienia jej - szok że takie maleństwo może tak się męczyć nad kupą i stękać...a jakie bąki:) najgorsze że próbując kupę ulewał mocno - więc ja na straży przez większą część nocy - a właściwie to bardziej wymioty bo już taki zapach wymiotów utrzymuje sie na pieluszce... trochę mnie to martwi - zobaczymy jak będzie dzisiaj w dzień - zaraz zrobimy masaż brzuszka i zobaczymy jak będzie...
 
Lillka wooow! Wielkie gratulacje ;) ale tak swoją drogą to ja się obawiam zajść tak szybko w ciążę i chyba będę musiała zacząć brać anty.
Esiek masz racje święta czss cudów.
Minni ale masz śliczną córeczkę. Cudeńko malutkie.
Minni musisz prubowac z malutką bo później sobie nie poradzisz. Jest jesxcze jedna książka vademecum Szczęśliwego dziecka na chomikuj może ona Ci pomoże, życzę powodzenia ;)
 
reklama
Do góry