reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Esiek nie martw sie napewno daty urodzin z porodem sie nie pokryja bo teraz musisz miec cc i pewnie wczesniej rozwiaza Ci ciaze tak jak mi .
 
reklama
Lilka- nie musi mieć, może :) to juz nie te czasy że raz cesarka to zawsze cesarka :) Ale nie sądzę, aby ktos kto miał raz tak komfortowy poród zdecydował się na sn :tak:
 
Lenka mi moj gin powiedzial ze bezwzglednie cesarka bo za krotki okres po wczesniejszej cc i duze prawdopodobienstwo pekniecia macicy przy skurczach. A i tak powiedzial mi ze jak brzuch bedxie rosl to blizna moze zaczac sie rozchodzic. Powiedzial ze to zdecydowanie za wczesnie na kolejna ciaze ale zeby byc dobrej mysli. Ja podejrzewam ze jak bedzie wszystko dobrze to w 37 tyg zrobi mi cc zeby nie ryzykowac . Lenka to jest wskazanie do cc ...
 
lilka masz racje. Zapomniałam o tym, że przecież w Waszym przypadku głównym kryterium jest jednak krótki odstęp miedzy porodami :) to rzeczywiście mogłoby być niebezpieczne. Przyszła mi na myśl rozmowa z moim ginem, który śmiał się, że kobiety tkwią w bezsensownym przekonaniu, że jak raz miały cc, to sn juz nie dla niech. A to prehistoria w medycynie. A przy dłuższym odstępie nie ma żadnych przeciwskazań. Jest tylko jakieś kryterium rozmiaru blizny wewnątrz. Ale jak jest ok to spokojnie można rodzić sn :)
 
Lenka ja wlasnie sie boje ... Nie samego porodu cc tylko tego zeby nic mi sie nie stalo podczas cc ani wczesniej ... Wiem ze jestem pod opieka lekarza i musi byc dobrze ale jednak strach jest bo teraz juz nie patrze tylko na dzieciatko w brzuchu ale glownie na Hanie . A rozne sa przypadki ...
 
Smerfeta to nieciekawie z M. Pewnie jest mu podwojnie ciezko, ze nie moze Ci pomoc przy Alusi. A moja opuchlizna kostek minela jak reka odjal juz pierwszego dnia w domu :) Dziwne z tymi plamieniami, moze cos mi sie zablokowalo? W szpitalu krwawilam jeszcze taka zywa krwia ale w domu juz na brazowo a teraz tylko przy podcieraniu jest taki lekko zabarwiony sluz ale wkladka czysta.

W koncu odpadl pepek :) dzisiaj rano Junior byl taki spokojny przy zmianie pieluszki, ze postaralam sie posypac proszkiem fest, dokladnie z kazdej strony i po 3 godzinach odpadl :) Teraz juz tylko octaniseptem pryskac do calkowitego wygojenia?

Dziewczyny co moge wziac na zatoki biorac pod uwage karmienie piersia? Co prawda sciagam pokarm 3 razy dziennie i starcza tylko na 1 karmienie ale boje sie, zeby Juniorowi nie zaszkodzilo. Mam w domu Theraflu zatoki, w skladzie paracetamol 650 mg, chlorowodek fenylefryny 10 mg, sacharoza 12,6 mg, zolcien pomaranczowa i 42,2 mg sodu. W ulotce oczywiscie asekuracyjnie jest wpis, zeby skonsultowac z lekarzem.
 
A ja już jestem tak padnięta , że nic mnie cieszy . Nie dość , że Olcia wciąż marudzi i zasypia tylko na rękach to jeszcze przeboje z mieszkaniem mamy a właściwie jego sprzedażą . Zamarzyło mi się większe mieszkanie a , że nasze świeżo po remoncie to dostaniemy dobrą cenę a właściwie mieliśmy dostać bo facet wciąż nas zwodzi i obniża a ja planuję zmienić pracę i muszę już je sprzedać żeby mieć wolną drogę . Jestem tak zestresowana , że dopóki nie podpiszę umowy wstępnej to chyba nie odpocznę . A może , któraś z Was marzy o przeprowadzce do Malborka :-D
 
reklama
lilka oj ja mam takie same obawy jak ty. szpital nie wchodI w gre bo Gochy nie zostawie wiec MUSI byc dobrze do konca.
mi gin mowil ze cc to na 100% a ze czesto jak jest tak krotki odstep to nawet po 8 miesiacu rozwiazuja ciaze zeby nie dopusicic do rozepchania macicy i pekniecia
 
Do góry