reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

Czarna tez sie dziwia bo jama brzuszna oki wyniki z krwi niezbyt ale to od zawsze dkateg chca abysmy przyjechali do szpitala. Co do jedzenia to je 4x120 i obiadek no i oczywiscie soczek
AGA oj biedny i wy tez sie meczycie Moze serio do tego szpitala ? i co chcecie dalej z tym zrobic ???
lol to juz sama nie wiem jaka to może być przyczyna a może nie przyswaja mleka:confused::confused::confused:
Ja bym chciała aby ktoś wynalazł urzadzenie do skanowania źrenicy lub linii papilarnych po których byłoby wiadomo na co sie choruje i jak to wyleczyc. Taki czytnik jak kasa fiskalna a potem paragonik:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: i wsio wiadomo:rofl2:
To by bylo super :tak:
kurcze dziewczyny nie wiem jak to zrobić żeby zacytować wzsze wypowiedzi. Wiem jak zrobić jedną , ale nie mam pojęcia jak zrobić żeby był cytat moja odpowiedź potem znów cytat i znów moja odpowiedź itd.Pomóżcie
Ja tez nie umiem

Ja też nie wiedziałam na początku, jak się dotego zabrać..;-)
Kochaniutkie.. Należy kliknąć w "+" pod postami, które chcemy zacytować.. Te plusiki odznaczą się wtedy na ciemniejszy kolor..:tak:Gdy już obczytamy cały wątek ;-) i dojdziemy do końca, wciskamy " Odpisz", tak jak przy tworzeniu zwykłego posta..No i gotowe :-) ;-)
WIEM JAK TO SIE ROBI ALE JAKOS MI NIGDY NIE WYCHODZILO

MOZE TERAZ SIE UDA
 
reklama
Ja też nie wiedziałam na początku, jak się dotego zabrać..;-)
Kochaniutkie.. Należy kliknąć w "+" pod postami, które chcemy zacytować.. Te plusiki odznaczą się wtedy na ciemniejszy kolor..:tak:Gdy już obczytamy cały wątek ;-) i dojdziemy do końca, wciskamy " Odpisz", tak jak przy tworzeniu zwykłego posta..No i gotowe :-) ;-)

dziękuje bardzo bardzo, mam nadzieje że sie uda

CZesc dziewczyny my po lekarzu. Antonio po usg jamy brzusznej i bioderek wszystko w porzadku. Natomiast znowu nam schudł jest przezieębiony i jesli temperatura bedzie sie utrzymywac do jutra to mamy jechac do szpitala bo mze byc zapalenie oskrzeli bo kaszel ma paskudny i no zmartwienie z tym chudnieciem . Mały płaczliwy strasznie ma sapke do tego brrrrrrrrrrrr.

strasznie mi przykro spróbuj tych incha;acji i oklepywania plecków

o i juz umiem :-)

mam nadzieje że ja tez:-)


wyobrażcie sobie że ja niedawno wstałam
Maks dzis przeszedł samego siebie. Jak poszedł spać po 20 to obudził się o 6 rano. Mąż mu zaaplikował butle (bo dziś jego zmiana była) i dalej poszli obaj spać. I dopiero o 10.30 obudził nas telefon od koleżanki. Jak sie zerwałam to nie wiedziałam co jest grane. Jak spojrzałam na zegarek to aż w szoku byłam. Wyspałam sie za wszystkie czasy.
A i jeszcze raz miałam wam podziękować za przyjęci mnie tutaj. Od kiedy się zalogowałam i pisze z wami jestem jakoś dziwnie spokojna i radosna. Choć mam troszkę kłopotów to zasiadając do komputera o wszystkim zapominam i jakoś mi tak łatwiej. DZIEKI DZIEWCZYNY:-):-):-):-)
 
Mamo Maksa Twój synek to kawał chłopa
Czarna też bym coś takiego chciała. Właśnie zmierzyłam Martynie gorączkę i co prawda wyszło 37,2 (w sumie o niczym nie świadczy), ale jestem zła, bo w niedzielę jak byliśmy u teściów, to teść strasznie kaszlał i w sobotę brał aspirynę na gorączkę, a teściowa nic nie powiedziała, a mogliśmy zostać u moich rodziców. Mnie też w gardle drapie. Jak nas pozarażał, to wygarnę :angry::angry::angry: Właśnie Bartek kaszlnął :crazy:
Agamir ja też życzę zdrówka i sama nie wiem co w tej sytuacji byłoby lepsze :confused:
 
reklama
Do góry