reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Kasia niemiło ze strony teściów, oj, niemiło:no: Ale oby Tunio się nie pochorował.

BB uzależnia:tak: Właśnie staram się nadrobić dzisiejszy dzień:-D Ściskam i lecę dalej:rofl2:
 
Jakie szczepionki stosujecie u swoich dzieci? Ja kupuję infanrix hexa. Proszę napiszcie mi jakie i na co dostały szczepienia wasze maleństwa w ciagu pierwszych 5 miesięcy. Szczególnie interesuje mnie odległość czasowa na WZW.
 
Moja Karolcia ma już wszystkie szczepienia a było to tak
WZWtyp B30.10.08 i 10.12.09 teraz następne bedzie dopiero po ukończeniu 1 roku
Błonnica i tężec10.12.08 i 22.01.09 i 05.03.09 i to już koniec
pneumokoki i meningokoki 22.01.09
teraz za sześć tygodni jeszcze różyczka świnka i odra i to już koniec do skończenia 1 roczku życia i znowu sie zacznie

ja szczepie normalnie nie kupuje szczepionek bo sie na nich przejechałam chciałam żeby synka mniej bolała i kupiłam mu szczepionke tą ostatnią z listy na te zakaźne choróbska i wylądowałam z nim w szpitalu na miesiąc teraz nie bede już ryzykować trudno dziecko troche povierpi ja nocke zarwe ale może obejdzie się bez szpitala i uporczywej wysypki:baffled::baffled:
 
Kasiu czy w tych szczepionkach na WZW liczysz tą pierwszą, którą podają w pierwszym dniu życia?
Ja mam 5 miesięcznego Alberta i te szczepienia wyglądają następująco: 22.10.2008 WZW typ B i BCG (w szpitalu) a później Infanrix hexa (płace prywatnie) 04.02.2009: WZW typ B, błonica,tężec, krztusiec, poliomyelitis i 11.03.2009: znów Infanrix hexa: błonica, tężec, krztusiec i znów WZW typ B. Wydaje mi się, że za dużo tych szczepień na WZW? co o tym myślisz?
 
U nas było tak:
WZW typu B - 19.10.08r(w szpitalu po urodzeniu), 05.12.08r, 23.01.09r, 20.03.09r
Błonnica,Tężec, Krztusiec - 05.12.08r, 23.01.09r, 20.03.09r
polimyelitis - 05.12.08r, 23.01.09r, 20.03.09r
Pneumokoki - 05.12.08r, 23.01.09r (jeszcze mamy jedna dawkę za 2 tyg)
Rotawirusy - 23.01.09, 27.02.09r
i to podobno tyle na ten rok
 
Wydaje mi się, że Izuni jedno oczko do środka ucieka, i to coraz bardziej.
Co powinnam zrobić? Zapisać się do okulisty?
Jest jakiś specjalny dziecięcy?
Czy potrzebuję skierowania od pediatry?
 
reklama
Do góry