reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

W najbliższą środę wybieram się już na ostatnią wizytę do ginekologa. Dowiem się wreszcie czy dzidziuś się obrócił lub czy czeka mnie cesarskie cięcie. Ale ostatnio tak hasał w moim brzuchu, że mam nadzieję na dobre wieści.
 
reklama
ja juz po:)
nie bylam na samolocie wiec nie wiem co z szyjka, ale dziecko jeszcze dosc wysoko, ale powiedzial ze moze sie to zmienic w ciagu pieciu minut i to w czasie porodu wqiec podobno zaden wyznacznik.
Rafal wazy niby 3200 gr, gin mowil ze nie za duzy ale w normie.nie mogl go zmierzyc za bardzo bo uciekal:-Dze wszystkie pomiary o tydzien mlodsze tzn glowka, brzuszek i kosc udowa wychodza na 37 tydzien a nie 38.
ja przytylam juz 21.5:zawstydzona/y:czyli 29.5 wlasciwie bo te 8 sprzed ciazy jeszcze:szok:to ja sie nie dziwie ze juz prawie nie chodze i tak sapie....
cisnienie moje 134/86 a malego tetno 140;-)
mowi ze mam juz zielona furtke, ze tylko czekac na akcje ale mam sie nie denerwowac bo mimo tych wszystkich skurczy i lekow rownie dobrze moge urodzic dzis jak i za miesiac:tak:
 
Blond to super że wizyta udana a kilogramami się nie martw teraz, zobaczysz ile Ci zostanie po porodzie i wtedy będziesz się martwić:tak:
 
reklama
Asiu ciesze się, że wizytka udana a kg nie przejmuj się część spadnie sama a część zgubisz pomykając z wózeczkiem jako dumna mamusia.

No to teraz czekamy na wieści od Magdy.
 
Do góry