reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

no ceny sa naprawde przesadzone ja nie liczac pracy jaka w to wkladam bo dla mnie to przyjemnosc bede miala sukienke czapeczke buciki i pelerynke za ok 20 zl bo tyle mnie kosztowaly 4 klebki bialej wloczki
a przynajmniej wiem ze mala bedzie miala taka sukienke jaka mi sie podoba:tak:
 
reklama
Moj nic nie mowil o ruchach ale moja mala zazwyczaj podobnie jest ruchliwa Czasem tylko mniej a czasem wiecej ale to chyba normalne ???????Kurcze tymi ruchami to sie troche przestraszylam bo tez zwracam na nie uwage i tez zawsze sie boje ze cos sie jeszcze moze stac :-( Ale musze myslec pozytywnie
 
Tiril od biedy sobie radzę z guzikami...nie odpadają od razu ale wszyscy sie uśmiechają jak widzą moje poczynania. Kiedys do pracy nosiłam fartuch który M mi zszywał bo ja sobie rady nie dawałam:zawstydzona/y:
 
ja jak cos robie na szydelku to tez szydelkiem lacze bo jak bym wziela w reke igle to wszystko bym popsula ostatnio zarobilam kocyk z misow i trzeba bylo im przyszyc kokardki to 30 kokardek przyszywalam przez tydzien zeby to jakos wygladal:zawstydzona/y:a sam kocyk robilam tez tydzien:tak:
 
Kaka mam nadzieję że M uwierzy na słowo z tym zaleceniem, trzeba było gina nagrać :-);-)
czarna wszystko super :tak: tylko to płatne KTG :szok: jak by była potrzeba, myślałam że szpitale nie pobierają za to opłat
Magdasf, Tirli super wieści :-)
 
reklama
Gratuluję pozytywnych wizyt :)

Ja też miałam wizytę i wszystko jest narazie w jak najlepszym porządku, jak to określił gin :)
Maleństwo się ułożyło jak powinno i powinnam urodzić w terminie :) O liczeniu ruchów i podobnych nic mi nie mówił...:confused: Ale najważniejsze to że jest dobrze.

A wchodząc w temat szycia i podobnych....normalne szycie to jeszcze jakoś jest w moim zasięgu, ale do szydełka to w ogóle nie wiem jak się zabrać.
 
Do góry