reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Dorotka a co innego mial powiedziec co do TP:-D Sama napisalas ze my to sobie mozemy, a maluszek i tak wyjdzie wtedy kiedy bedzie chcial:-D:-D:-Da w sumie to jeszcze 3 tygodnie spokojnie moge pochodzic w dwupaku, a jakby sie tak uprzec to nawet i 5 liczac ze w normie jest nawet 42 tyg ciaza:sorry2:
Mi tez lekarz powiedzial zebym zwracala uwage na ruchy, i jesli cokolwiek by mnie zaniepokoilo to mam jechac do madurowicza, bo lepiej pojechac raz za duzo niz o ten jeden raz za malo. Powiedzial tez ze mozemy pod koniec czuc mniejsza ilosc kopniaczkow ale zato powinny one byc duzo bardziej wyczuwalne.
Dal mi tez swoja wizytowke w razie czego, i mam dzwonic na prywatny numer gdyby nie chcieli mnie nawet z tym skierowaniem przyjac, bo nawet jesli on nie ma dyzuru to jakis jego kolega ma na pewno, wiec jestem juz duzo spokojniejsza.
 
Ja na allegro oglądałam sukienki do chrztu i co niektóre są grubo przesadzone jak na mój gust...Mini panna młoda?? Dla mnie to przesada...i ceny z kosmosu.
 
reklama
Do góry