reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
No ja tez juz po wizycie, rozwarcie na 2 cm, i wedlug lekarza moge urodzic dzisiaj, za tydzien, dwa albo trzy:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
wyniki super extra, tylko po badaniu tak mnie boli brzuch....
Skierowanie do szpitala juz dostalam, a kolejna wizyta za tydzien, zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie;-)
Madziu super wizytka i faktycznie bardzo precyzyjnie określony PTP :-D

No to jestem i ja
Szyjka skrocona o 1/3 (czyli nic) rozwarcie takie jak było 0/1,5 (czyli tez nic) troche za niskie cisnienie 90/60 (pierwszy raz) Ilosc wod 10 (w normie)Pobrano wymaz. Wsio OK mam kontrolowac ruchy i jakby co to do szpitala na KTG (płatne:dry:) to chyba tyle aaaaa dostałam skierowanie do szpitala (u nas daja bo ja mam zalecenie na zastrzyk na żylaki) jakbym nie urodziła to za 3 tyg na wizyte. To tyle. Czyli zaczynam etap wyczekiwania i marudzenia:cool2::cool:
Czarna wizytka jednak udana i marudź ile chcesz - zresztą mamy wszystkie do tego prawo.

hmmm ale dlaczego lezec toc o ile dobrze kojarze to zgodnie z USG na dzis masz termin:tak: Ale jak musisz to lez:-p
Tak ten termin z ostatniego usg, ale ja w niego bardzo nie wierzę.
Trzymam się terminu z miesiączki czyli czekam do 21.10 a może coś wcześniej się wyjaśni - jednak tak najlepiej by było gdzieś około 18.10 :-D

A wiec jestem.

Szyjka skrócona o połowę, rozwarcie jest ale zewnętrzne więc nic się nie zapowiada na poród. Wyniki wymazu złe. Dostanę antybiotyk po porodzie. Moczem też zajmą się po porodzie. Mała rośnie. Ciśnienie podwyższone czyli jak zawsze. Mam kontrolować je w domku. Zalecenia - seksik.
Karolinkooch te wymazy, najważniejsze że mała rośnie i korzystaj z seksiku :-D korzystaj.
 
KAKA dopiero 17 ?? to ile to bedzie po TP ? u was tak jak u nas nie chca brac tak szybko do porodu :baffled:A z tymi antybiotykami po porodzie to wspolczuje :baffled:
CZARNA to u ciebie wiesci OK :tak:A po co masz liczyc te ruchy ???? i powiedziala w jaki sposob masz je liczyc Bo jestem ciakawa :-p
MAGDASF no no rozwarcie juz fajne U mnie wsio pozamykane na 4 spusty :wściekła/y:
A z tym terminem to ci gin wypalil Ja bym mu powiedziala ze tyle to i ja wiem hehehe
 
Kaka, lekarz chyba zwariowal, jak chce, żebyś 17-stego przyszła :szok::szok::szok: Pogięlo go ostro :tak: Do tej pory Hania trzy razy przyjdzie na świat!!!!!! :tak:
Czarna, wizytka jednak udana, choć jak masz czekać na kolejną aż trzy tygodnie, to trochę długo :dry:
Magda, tak jak u każdej... wsio w tą , wsio w tamtą... czekanie nam zostaje...
 
Tak ten termin z ostatniego usg, ale ja w niego bardzo nie wierzę.
Trzymam się terminu z miesiączki czyli czekam do 21.10 a może coś wcześniej się wyjaśni - jednak tak najlepiej by było gdzieś około 18.10 :-D

Magdziunia a ja z kolei chyba bardziej zacznę wierzyć w ten termin z usg bo z OM mam 12.10 a z usg 24.10 i kto wie czy to przypadkiem jest ten prawdziwszy???
 
no dobra ja juz tez po wizycie wsio oki szyjka sie skraca dzidzius niziutko lekarka twierdzi ze raczej urodze do terminu ale wrazie czego wizyte mam umowiona za dwa tygodnie:-D"ale wie pani gdyby pani wczesniej sie rozsypala to zadzwoni pani dobrze?":-D
 
Gosia u ans tak jest jak nieurodzisz do terminu (u kaki to 8.10) To trzeba po 7 dniach wstawic sie do szpitala:tak:
A ja swoja wizyte wymusiłam:-p chciałam za 2 tyg ale moja gin ma urlop i jak chce to moge przyjsc ale inna bedzie wiec sie zobaczy;-)
Dorotka nie liczyc tylko zwracac uwage:tak:

Tirli gratuluje udanej wizytki:tak:
 
reklama
no dobra ja juz tez po wizycie wsio oki szyjka sie skraca dzidzius niziutko lekarka twierdzi ze raczej urodze do terminu ale wrazie czego wizyte mam umowiona za dwa tygodnie:-D"ale wie pani gdyby pani wczesniej sie rozsypala to zadzwoni pani dobrze?":-D
Tirli fajnie, że wizytka udana.

Magdziunia a ja z kolei chyba bardziej zacznę wierzyć w ten termin z usg bo z OM mam 12.10 a z usg 24.10 i kto wie czy to przypadkiem jest ten prawdziwszy???
Ulu ja to już nie wiem w co wierzyć ;-) - chyba sobie dam na luz i poczekam spokojnie aż się zacznie coś dziać.
Jeśli termin minie to wtedy się będę martwić.
 
Do góry