reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Czesc dziewczyny!

Marcia30- zazdroszcze upalo i zazdroszcze tej dzialki na ktorej leniu****esz:-) U nas burza jest od rana,ale cieplo.Tak wyglada norweska pogoda.


A co do mdlosci przyszłe mamuski to czytalam ze warto sie w nocy najesc i dobrze by bylo jeszcze nad ranem,wtedy te mdlosci sa mniejsze.
 
reklama
My koło 15-16 na działeczkę lecimy;-)ze znajomą i jej synkiem, pokąpią się w basenie to się schłodzą Ukrop niemiłosierny 36 stopni:szok:. Wcinam omleta z leczo:-D bo Celinka nie lubi leczo, więc zrobiłam jej omleta i tak mi zapachniało, że sobie też zrobiłam.
 
ale tu dziś pustki :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
u nas 100 stopni i żyć się nie da :-(
jagna mój tez nie lubi leczo a ja uwielbiam ale rzadko robię bo Kurczak nie je :-(

dziś w południe spałam 2,5 godziny a wogole to spalam do 9.30 teraz znów mi się chce spać :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
Dzisiaj sobota,wiec kazdy na plazy,badz na basenie.Ale zazdroszcze.U nas burze,ale momentami przejasnia sie. Ale Wam mamuski zazdroszcze:-)


Tez senna jestem ale juz za pozna pora by polozyc sie....:-)
 
Cos dzisiaj jest w tym powietrzu ja na dzialke zabralam siostre cioteczna z dzieciakami i ledwie siedzialam jak wrocilam ok 18 to bylam tak zmeczona ze od razu zasnelam i tak mi sie dobrze spalo a tu mazzadzwonil sprawdzic co u mnie i mnie zbudzil :-(
 
Ja dziś wyszłam z dzieckiem na plac o 18:30, z działki zrezygnowałam, bo bym zawału dostała.
Dziewczyny czy wy się tez tak pocicie i tak ciężko wam oddychać???
 
ale tu dziś pustki :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
u nas 100 stopni i żyć się nie da :-(
jagna mój tez nie lubi leczo a ja uwielbiam ale rzadko robię bo Kurczak nie je :-(

dziś w południe spałam 2,5 godziny a wogole to spalam do 9.30 teraz znów mi się chce spać :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Wiesz co my gotujemy to co lubimy, mala możne w końcu się skusi;-) A jej robię wtedy omleta, frytki albo do leczo placki ziemniaczane które uwielbia z cukrem.
 
reklama
Witam się wieczornie sobotnie :-)
Chciałam się Wam pochwalić, że widziałam wczoraj mojego dzidziunia- ma już całe 21,1mm a serduszko bije mu 155 razy na minutę. Dźwięk dla ucha i widok dla oka bezcenne :-) trochę się uspokoiłam...

Ale za to dziś czuję się przeokropnie! Upał mnie dobija, jagna25 mam podobne wrażenie co do oddychania-jest taaaaak ciężko. W dodatku coś mi się dzisiaj dzieje z pęcherzem, szczypie mnie przy siusianiu i ciągle czuję parcie :-(pewnie mnie łapie jakaś infekcja, a wczoraj lekarz zdążył powiedzieć, że z takimi wynikami badań nadaję się do wojska i zdrowa jak koń... A dziś takie coś... Najadłam się żurawiny i zobaczymy jutro
 
Ostatnia edycja:
Do góry