reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Secreto wspolczuje :-(
ewa ja dzisiaj nie powstrzymalam sie od kanapki z mielonka ale kupilam gulasz angielski gdzie 89 % miesa i cale takie kawalki byly mniam

nikusia ja od poniedzialku zaczynam diete od dietetyka ulozona dla mnie z uwzglednieniem IG zeby poskromic cukier i apetyt na to co niedozwolone.
Ide spac bo dzisiaj nie dane bylo mi pospac w dzien i oczka mi sie kleja.
P.S thermomix wyglada na super sprawe chyba zaczne starego ugniatac :-)
dobranoc
 
reklama
Ja na teamt słoiczków i samodzielnego przygotowywania dla dzidzia jedzenia mam podzielone zdanie. Dla mnie sloiczki jak najbardziej ok, przygotowuja je wkoncu eksperci i maja na uwadze ze beda podawane małym dzieciom, pozatym jeest bardzo duzy wybor i dzidzia ma obszerny jadlospis. Natomiast własne przygotowanie: to ok ale tylko jesli ktos ma wlasne owoce, warzywa, sprawdzone mieso? Pracowalam w sklepie i uwiezcie nie wszystko co jest na polkach i wyglada ladnie nadaje sie do buzki malego smakosza:) Poza tym dziecko nie moze jesc codziennie kurczaka... a tak bardzo czesto jest.
 
Masz rację, zwłaszcza jeśli chodzi o mięso. Lilka wyjadla się cieleciny, z cielaka, którego widzialysmy za życia ;-) my mamy swoje mięso, jajka, warzywa i owoce, dlatego spokojnie mogłam gotowac.
 
Witajcie :)

Co do sloiczkow robionych przez ekspertow to to tylko w reklamie ladnie wyglada a rzeczywistosc jest inna. Ale na szczescie mamy wolnosc slowa i kazdy moze wyrazic wlasne zdanie . To moj typ do przyzadzania posilkow The meal | BÉABA | BÉABA

Ja dzis walcze z mega mdlosciami i narazie wygrywam ;) zaraz jade na zakupy zeby pozniej w ta duchote nie wychodzic z domu .

Milego dnia :)
 
Ja mam swoja działkę, co prawda w mieście ale jakieś po 2km od dróg. Działka rekreacyjna ale malutka cześć wydzielona na warzywa. Drzewek owocowych też troszkę jest:-D
Zaraz zakupki
 
Kurcze z tym mięsem macie racje...ale tak jest nie wszystko nadaje się. Ze słoiczków też wiadomo no nie do końca może byc tak jak napisane. Dlatego do łask wracają kurki, gąski i świnki na podwórku...Chociaż u nas matko jedyna no coż:szok:...no niby działka 2000 m ale nie byłoby gdzie trzymac :happy2:
JA DZIŚ BALUJĘ.... mam weselicho brata niniejszym spadam się pińdzic czy jakoś tak i lecę do fryzjera.
MIŁEGO DNIA
 
Nikusia - miłej zabawy:)

Mój poranek zaczął się dzisiaj nie najlepiej...jak tylko podniosłam powieki to poczułam takie mdłości,że masakra. Tradycyjnie na mdłościach się kończy...ale nie mogę już wytrzymać....normalnie zaraz zwymiotuję.... jeszcze zapowiadają znowu straszne upały na ten weekend...chyba czeka mnie ciężki dzień...
 
Czesc dziewczyny!

ja juz wyleguje sie na dzialce :-) u mnie temperatura znosna da sie wytrzymac.
Ale mialam dzisiaj sen brr snilo mi sie ze zaczelam krwawic i taki wielki skrzep mi wylecial dobrze ze to tylko sen..
milego dnia
 
reklama
Do góry