reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Smerfetka ja byłam u gina tez dosyć wcześnie bo w 5tyg i 6dni pęcherzyk miał 2,83mm. o żadnym zarodku nie było mowy i kazał się zgłosić w 8tyg.
Mewa u nas tez upał na maksiora
19ania90 miłego wypoczynku
ewula to wypluskajcie się za mnie
Marta witaj
nikusia82 trzymam&&&&&&&&&&&&
 
Marta witamy w naszym gronie. Smerfetko bądź dobrej myśli.Nikusia możesz liczyć na moje wsparcie duchowe.
Ja nie przejmuję się upałem bo siedzę przez weekend w pracy z klimatyzacją. Nie odczuję tak bardzo upału. Wszystkim odpoczywającym na łonie natury życzę wspaniałego relaxu.
 
nikusia kciuki mocno zacisniete &&& prosze daj nam znac zebysmy sie nie martwily...

Ja noc przespalam kiepsko , meczyly mnie koszmarne sny ale wstalam z nadzieja ze te 9 dni szybko zleci i wszystko bedzie dobrze...

Milego dnia wszystkim :)
 
Cześć dziewczynki!!

Po 13 odbieram betę... Dobrze, że Pani w laboratorium to koleżanka mojej mamy bo będę miała dzisiaj wynik a nie w poniedziałek dopiero. Stresuje się tak, że aż mnie mdli :-(

Nikusia
Trzymam mocno kciuki!! Wszystko będzie dobrze!!

Smerfetka
to wiesz tyle co ja... Szkoda, że u Was bety nie można zrobić. Trzymam kciuki.

Pozdrawiam
 
Dziewczyny niech mi któraś na priva poda swój nr tel to napiszę bo niestety znając życie nie dam rady z tel wejśc na forum.
Obawiamy się najgorszego...objawy z dnia na dzień dosłownie ustąpiły jak ręką odjął. Czuję się dokłądnie jak w normalnym dniu cyklu no może najbardziej na@ bo zaczyna pobolewac podbrzusze i odczuwam ewidentne skurcze. Piersi odpuściły i przestały zupełnie bolec....NIESTETY tak jak przy poprzednim wtedy bardzo czesnym poronieniu. Obawiamy się, że ciąża obumarła. Mam wizytę u dr przesuniętą na 16:30 więc nie ma potrzeby jechac na IP tym bardziej, że nie plamię, nie krwawię no niby nic ale jednak ten brak objawów mówi sam za siebie...
 
reklama
Do góry