reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

gingerka - a jak to się stało, że masz taką różnicę wieku między dziećmi? Jeśli nie chcesz oczywiście nie odpowiadaj;)
ewula - no to mamy tak samo ;)

Ale wiecie co, ja już wylądam na zaawansowaną ciążę.. (oczywiście najważniejsze, żeby maluch był zdrowy i moje dolegliwości mogą być dowolne, byle tylko on miał się w porządku, ale chyba mogę sobie trochę pogdać;)) W 1 ciąży przytyłam 13 kg, wszystko zrzuciłam karmiąc piersią, karmiłam 9 miesięcy. Ale potem zaczęłam tyć, nie zwróciłam uwagi gdy uzbierało się 5kg i ostatecznie przybrałam 10. Najbardziej widać to właśnie po wystającym brzuchu. A teraz boję się, żeby za dużo nie przytyć, bo właściwie nie wiem z czego nabrałam te kg, to i teraz mogę nabrać. W sumie pewnie znwou zrzucę, jeśli będę karmić, ale obawiam się, że skóra na brzuchu może nie ładnie obwisnąć. No to sobie pomarudziłam ;)
 
reklama
suonko87 przykro mi bardzo,trzymaj sie.

dziewczyny dzisiaj byłam na 1 wizycie, maluszek ma 13,2mm tj 7tydz4dzien ciazy,wszystko jest ok!! serduszko bije:biggrin2: az mi lezki poleciały jak patrzyłam na dzidziusia.wczoraj mialam lekkie plamienie,bardzo sie przestraszyłam ,p,doktor przepisala mi na wszelki wypadek duphaston,mam brac 2xpo 1 tb, dostalam tez skierowania na badania.


dziewczyny bedziecie robic badania prenatalne? macie skierowania? ja dostalam, bede dzwonic w poniedziałek zeby sie umowic.podobno badania te kosztuja 400 zl poniżej 35 r.ż. a powyżej są za darmo.
 
my nie robiliśmy i nie robimy badań prenatalnych żadnych ponad usg genetyczne, tam się bada i przezierność karkową i przegrodę nosową i nam to wystarczy. dopiero jeśli tam wyszłyby jakieś nieprawidłowości, to lekarz skieruje na dalsze badania, np. z krwi czy jakieś inne bardziej inwazyjne.

tak mi się płakać chce ...... ogromnie się cieszę z tych pozytywnych wiadomości, ale też bardzo mi przykro z powodu tych złych .. tyle nas jest tutaj, tworzyłam listę, a teraz :-(
dałam Nikusi swój numer telefonu, ma napisać po wizycie.
 
dziewczyny i cisnienie mialam dosc wysokie 131/89, zawsze mialam niskie...

mewaŚmieszka a te badania genetyczne robi lekarz prowadzący ciaze? i w którym tyg. sa robione?
 
Ostatnia edycja:
gingerka jesteś bardzo silną kobietą, podziwniam Cię !

wiecie co, obejrzałam właśnie do końca bejbi blus. Nie spodziewałam się takiego zakończenia. Dziecko włożone do schowka na dworcu zmarło. Popłakałam się, to jest po prostu straszne...
 
Ja nie widziałam tego.

Kasiek, to normalne, ze w ciąży skacze ciśnienie do góry. Ja z mojego 100/60 podskoczyłam do 120/80 i tak mi się utrzymywało całą ciążę. Jakie miałaś wyjściowe?

Ja jak Mewa, planuję tylko usg, bez badań krwi, jeśli wyjdzie wszystko dobrze.
 
Suonko przykro mi naprawde i szczerze Ci wspolczuje , dla Aniolka (*) ale mam nadzieje ze nigdy nie powiesz juz ze wolalabys martwe dziecko niz wogole...
 
reklama
ewula_m miałam 115/75 gdzies, moze tez z wrazenia poszło w gore:-) mam mierzyC w domu co pare dni i zapisywac i pozniej ta kartke przyniesc na wizyte,
 
Ostatnia edycja:
Do góry