reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
rany ile Wy piszecie :D nie ogarniam jeszcze
mamusia synusia - wspolczuje ale moze to dobrze wrozy bo nasilone objawy ciazy to ponoc wysoki poziom hormonow
ewa86 - do jakiego gina chodzisz? bo widze ze Krk - mnie zaraz szlak trafi bo wczoraj wykonałam chyba sto połączeń i się nie dodzwoniłam na rejestrację do gina grrr dzisiaj mi się udało i pani mnie umówiła na 3 wrzesnia!!!

widze ze nie ja jedna czuje strach przed kazda wizyta w toalecie (czy bedzie plamienie - w 1 ciąży miałam około 7-8tyg) a nie moge brac zadnych hormonow na podtrzymanie w razie W :(
Póki co u mnie objawow ciazowych zero oprocz takiego czasami ciagniecia w brzuchu, temperatury podwyzszonej i czestszych wizyt w toalecie ale mdlosci mialam z Karolutkiem około 8 tyg dopiero
 
Czytam Was i czytam, a jak juz znajde chwile by napisac to i tak nie pamietam co komu...:confused:

Witajcie nowe mamusie :)

Ewelajna
widzę, że kolejne bliźnieta na wątku marcowym sie szykują &&&&&&&&&&&

Mewa byłoby super, gdyby i u nas cos ruszylo, ale bede szczesliwa jesli i jeden sie utrzyma, a ma duże szanse :)

Ewula to juz nie zazdroszcze porannych spacerów. Moje Szczęście wstaje o 6, w nocy i tak sa pobudki, dziś pauza trwała blisko 2h. Wczoraj powiedziałam eMkowi, że maly się budzi bo On nastawia za głosno budzik. W efekcie dzis nastawił ciszej i zaspał, bo Franek obudzil sie dopiero przed 7 :sorry2:
 
Hej Wam :)
ja po dzisiejszej wizycie - teraz jeszcze jestem w pracy
7 tydzień potwierdzony, maluszek ma 9mm serduszko bije, ale dziwna rzecz bo termin porodu mam jakoś dziwnie wyliczony bo aż 3 terminy podają między 10 a 20 marca :baffled: trochę to dziwne, ale cóż, może później coś szczegółowiej powiedzą.
Maluszek ma się dobrze i to najważniejsze :-D ze mną też wszystko ok
Dostałam kartę ciążową, położna trochę nie miła, ale cóż, dla niej to następna ciężarówka nic więcej :sorry2:

Za to ja zrobiłam małą gafę - bo nie wzięłam od lekarza zaświadczenia o ciąży a następna wizyta dopiero za 3 tygodnia, więc pytanie karta ciążowa starczy czy faktycznie mówi być typowe zaświadczenie ?
Problem jest taki że ta moja gin przyjmuje bardzo rzadko w tej przychodni i trudno ją zastać, idzie w sierpniu na urlop i co teraz? :confused:

Wieczorem wrzucę fotkę z USG chociaż czytelna super to ona nie jest :rolleyes:
 
maqa być może takie zaświadczenie może Ci też wyspisać pielegniarka w przychodni na podstawie karty lub inny lekarz? wpis w karcie jest, karte ciaży masz, nie powinni robić problemów.
 
reklama
Mamusia synka piękny suwaczek!:-)

Mewa daj znać jak po wizycie, mam nadzieję, że obędzie się bez silniejszych leków i choroba minie sama!

Ja dziś byłam u lekarza. na razie wszystko jest dobrze:-) serduszko bije-154 uderzenia/min, regularnie:-) dzidzia ma 11,6 mm, choć na wydruku ciężko mi zauważyć gdzie co jest, strasznie zamazany jakiś ten wydruk. Następna wizyta 13 sierpnia. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.

dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tym zaświadczeniem?ono jest potrzebne, żeby dostać becikowe np.,tak?ja też nie mam żadnego zaświadczenia, na kolejnej wizycie to będzie 9t5d, to wtedy będzie mógł mi jeszcze wystawić?nie ogarniam tego;-)

A jak reszta dzisiejszych wizyt??:-)
 
Do góry