reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

ewa86,marcia80 moj suwaczek świadczy że podchodzilam do in vitro i za 2 razem się udało.

Dziewczyny czy też macie problem ze wzdetym brzuchem? Mnie aż boli :-/
 
reklama
kasia zaświadczenie jest potrzebne do pracy a do becikowego zaświadczenie ze byłaś pod opieką lekarza lekarz da Ci po porodzie, dobrze ze na wizycie ok :-)
 
Cieszę się z pozytywnych wieści powizytowych :)

Ja z kolei dzisiaj odebrałam wyniki badań. Bardzo zaniepokoiło mnie białko w moczu - 25mg/dl :(
Przełożyłam wizytę z 31.07 na jutro i mam nadzieję, że to nic poważnego. Pierwszy raz w życiu mam białkomocz :( Reszta badań, poza Monocytami (lekko podwyższone, ale jestem alergiczką) i Eozynofilami (norma do 10, a ja mam 13).

Miała któraś z Was jakieś doświadczenia z białkomoczem? Nie ukrywam, że boję się jutrzejszej wizyty...
 
No to i ja jestem już po wizycie, która mnie uspokoiła, bo oczywiście wmawiałam sobie niepotrzebnie złe rzeczy :) Mój mąż już słuchać nie może. Miałam robione USG (ostatni raz dopochwowo) i według USG to już 8 tydzień 4 dzień i malutki ma już prawie 2 cm :)Serduszko ładnie biło, tętno 180 ud/min. Swoje zdjęcie zaraz wkleję. Już fajnie widać zarys kształtów. Miałam pobraną cytologię i to tyle. Wszystko ok. Następna wizyta 21 sierpnia na USG genetyczne. Może to za wcześnie, ale poruszyłam temat porodu i chęci CC nad porodem naturalnym. Mój Dr powiedział, że się zastanowimy później ale to już "jego głowa by znaleźć powód do cesarki". W sumie nie wiem czego tak naprawdę chcę.. widziałam na żywo i porody naturalne i cesarki, wszędzie są plusy i minusy, jednak po tym co zobaczyłam poród naturalny jest dla mnie masakryczny i nie mogę sobie wyobrazić jak urodzę naturalnie, no ale zobaczymy. A wy dziewczyny macie już jakieś zdanie na ten temat?



Fajnie, że nasze dzisiejsze wizyty wyszły tak pozytywnie.

Mewa trzymam kciuki, żeby to było zwykle przeziębienie i obeszło się bez silniejszych leków.
 
Ostatnia edycja:
Babygg śladowe ilości białka w moczu mogą być normalne u kobiet w ciąży. To jednak troszkę za dużo także dobrze, że masz szybciutko wizytę u lekarza. Może przechodziłaś lub przechodzisz infekcję dróg moczowych to też częste u kobiet w ciąży. A ciśnienie tętnicze krwi masz prawidłowe? Zauważyłaś u siebie obrzęki?
 
secreto ja mialam cesarke i bardzo zle to wspominam. Przez 2 tygodnie nie moglam dojsc do siebie, schylic sie, wstac z lozka. A dziewczyny po naturalnym juz drugiego dnia biegaly z dziecmi po szpitalu. W moim przypadku maz musial byc pelne 3 dni ze mna na sali zeby pomoc przy dziecku.
 
Jua dzięki, że to piszesz właśnie chciałam żebyście pisały swoje doświadczenia. Zdania są podzielone i ważne są każde rady dla mnie :)
 
Secreto, dzięki za odpowiedź. Też myślałam o zatruciu ciążowym, ale i za wcześnie (diagnozuje się to po 20tc) i ja raczej niskociśnieniowiec, obrzęków brak.

Odnośnie porodu - ja zdecydowanie wolę poród naturalny. Dwa razy rodziłam naturalnie (córka 3430, 51 cm.; syn 4140 60 cm.) Patrzyłam na bratową po cc i dziękowałam Bogu za pn :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry