reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Hej :-)Melduję się po południu, internet coś u nas nie działał ae już oki...
Witam wszystkie nowe dziewczynki i gratuluję wam:
Danarie, igem, duska, fifolek
Maqa - mam nadzieję, że dzień w pracy szybko zleciał :tak:
Kotti2- No i już po strachu, gratulujemy!!! Dbaj o siebie i maluszka
Kasiulekk - ja ma podobnie ssie mnie w żołądku muszę coś podjeśc bo jak nie to masakra, i niestety też odczuwam jajnik ...nie byłam jeszcze u gina ale mam nadzieję, że żadna torbiel tam nie powstała :dry:
Suonko87- witaj :-)
Moniqaa - ja też nadal przed pierwszą wizytą jestem i nie ukrywam, że mam stresa.
Tymuniek piękna beta :-)
Marcia30-
powiem Ci, że ja miałam ten sam problem w zeszłym tyg :baffled:...ale okien to ja tak długo (w sensie czasowym) to nie myłam nigdy...No jedno okno chyba z pół godz. właśnie w celu spokojnego nie zamaszystego wykonywania ruchów...no ale udało się :tak:
Mamusiasynka- mnie też czasem pobolewa jajnik... i to właśnie ten z którego była owu... No ja po luteinie nie mam chyba żadnych skutków ubocznych :confused: albo ciężko stwierdzic .... bo ciążowe objawy to zakłócają
Smerfetka- współczuję przeżyc....trzymaj sie kochana i ja także wierzę, że tym razem donoszę i urodzę zdrowego maluszka. trzymam kciuki za jutro :tak:
MIŁEGO POPOŁUDNIA DZIEWCZYNKI
 
reklama
Witam nowe mamusie i gratuluje wszystkim II kreseczek!!!!!
Ja się dzisiaj kiepsko czuję, brzuch mnie pobolewa jak na @..... nie cały czas ale jednak.... czy to źle?
Jutro pójdę się umówić na pierwszą wizytę na początek sierpnia.... już nie mogę się doczekać.....
Dziewczyny myślicie już nad imionami???? Czy cierpliwie czekacie aż poznacie płeć i dopiero potem będziecie się głowić? :-):-)
 
Witam wszystkie zaciążone, pozdrawiam i wpraszam się do Was :) Mam TP na 8 marca, jestem po pierwszej wizycie u gina, która potwierdziła nasze nadzieje, a teraz czekam na drugą w piątek. Mam nadzieję na miłe tutaj z wami pogawędki.
 
Ilka witaj i gratulacje!


mamusiusynka ja lutke bralam i przed ciaza i nic sie takiego nie dzialo kazdy jest inny ale mysle ze dzidzia cie meczy :-)


co do bolu jajnikow to ja tez mam takie klocie szczegolnie lewy tam gdzie mam torbiel takze to chyba normalne ja te klocia mialam i wczesniej wiec sie nie przejmuje
 
ie no normalnie Was nie ogarniam, kto jest kim itd... :-) Mylą mi się nicki. Chyba sobie zaraz listę swoją stworzę, u mnie spokojnie, tj pracuję. wystawiam aukcje. :) mąż dojechał szczęśliwie z Córką do Świnoujścia. Młoda przeszczęsliwa.


WITAM NOWE MAMUSIE
 
duska fifolek Ilka z marca - witamy w gronie marcowych mam ;-)


Tymuniek piękna beta!! Teraz tylko relax i no stres ;-)


kotti gratuluje udanej wizyty ;-)


mamusia synka ale Cię ta dzidzia męczy…

19ania90 mnie też czasem pobolewa brzuch jak na @. Nie jest to ciągły ból ale chwilowe jakby skurcze. Ponoć to normalne, macica się rozciąga. ;-) My już mieliśmy wcześniej imiona wybrane- dla dziewczynki Natalia a dla chłopca Igor. Jednak przez te miesiące może się jeszcze wiele zmienić :-D


Karolinusia jest nas tu tak dużo, że również nie ogarniam kto z kim i w ogóle. Myślę, że niedługo się poznamy, mamy na to ładnych parę miesięcy :-)


 
To prawda, możemy się mylić tyle już nas jest, ale mamy jeszcze z 6/7 miesięcy na poznanie :)

19ania90
jeśli chodzi o bóle brzucha to jest normalne. Ja w 4 tygodniu też miałam właśnie takie bóle jakbym zaraz miała okres dostać, do teraz jeszcze czasami mnie pobolewa.. ale jeśli to nie jest jakiś bardzo mocny ból to wszystko w porządku bo macica się rozciąga.

A co do imion to kiedyś miałam swoje typy ale teraz już nie jestem przekonana. Jakby była dziewczynka to może Blanka, Pola, a chłopiec Franio, Kordian, Ignacy. Mój mąż woli bardziej takie typowe imiona polskie i cały czas mi powtarza, że jak się uprę na jakieś dziwne imię to skrzywdzę dziecko :p
 
Ostatnia edycja:
OOO imiona super temat. Ja już mam wybrane: jak chłopak to Felek, jak dziewczyna, to Karola.
Moja mama sugerowała - uwaga - TYCJAN :szok: Wszystko wporzo, ale jak miałabym do niego wołać: Tycek?
W ogóle moja mama ma pomysły: moją córę chciala kiedyś nazwać Simona, a syna Dorian. Ratunku. Przysięgam że nigdy nie będę doradzać dzieciom, jak mają dać na imię potomstwu. Aaaaa, dobra, skrzyżowałam palce :) W końcu wszystko kwestia gustu, propozycji zawsze posłuchać można :)
 
reklama
przepraszam, ze tak dlugo nic nie pisalam ale nie mialam ani chwili czasu, bo w weekend mojemu mezowi ubzduraly sie spacery na dniach Dobczyc a jak juz wrocilismy to juz na stojaco spalam hehe :-D

Witam wszystkie nowe mamusie :-)

Mi tez jeszcze sie wszystkie mylicie ale jak powiedziala secreto to mamy jeszcze troche czasu, zeby sie poznac :-)

Gratuluje tez wszystkim dobrych wiesci i trzymam kciuki za reszte wizyt ;-)

Dzis bylam w pracy do 17 i juz nie moglam wysiedziec, strasznie mi sie chcialo spac i troche podbrzusze mnie pobolewa (ale to chyba normalne), najgorsze jest to, ze jeszcze nikomu nic nie chce mowic :/

Ale mam tez dobra wiadomosc :-)

Dostalam dzis wynik mojej bety:

beta w czwartek wynosila 1714 mIU/ml
a dzisiaj juz 7277 mIU/ml

Mysle, ze rosnie dobrze, co nie??

Jutro ide tez do endokrymonologa z ta moja tarczyca i w srode mam wreszcie wizyte u ginekologa ale usg niestety dopiero 30.07. Nie wiem czy wytrzymam tak dlugo... hehe
 
Do góry