reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

wielka prośba do mouse23 i maqa! Dziewczyny, jest założony nowy wątek - galeria fasolek z USG, jeśli możecie to wstawcie tam zdjęcia Waszych maleństw. Mogłabym sama skopiować Wasze posty, jednak wolę, żebyście Wy to zrobiły. dopiszcie, który to tydzień i jakie wymiary. bardzo proszę i dziękuję :happy2:
 
reklama
witajcie, mam nadzieję, że tak jak Wy w marcu 2014 roku zostanę po raz drugi mamusią. Na razie to początki. Pęcherzyk ciążowy jest, a 2 sierpnia mam nadzieję ujrzeć i posłuchać serduszka.
 
Jestem beta 1059,000;) miałam wizytę zbadała mnie i wszystko ok usg mam 31 lipca dostałam duphaston na podtrzymanie ze względu wcześniejszych poronień biorę tez witaminy które zawierają kwas foliowy Femibin natal 1 ogólnie mam się nie denerwować.
 
Duska witaj!
tymuniek super wiesci. To sie nie denerwuj i odpoczywaj.


ja nie znalazlam chetnego do umycia okien w salonie i powieszenia firanek wiec pomalutku, delikatnie zrobilam to sama i odpoczywam
 
marcia30 nie wolno Ci myc okien! a tym bardziej wieszac firanek!! niedobruchu!

aa ja juz po wizycie:) no i tak:
-jestem mamusią maluszka 55mm
-jak również posiadaczką dorodnej torbieli ;( o wielkosci 7cm - jednak lekarz mowil ze niczemu ona nie zagraza poniewaz jest jakas tam(wywolana przez hcg?) nie wiem dokladnie za trudne nazwy, powiedzial ze za jakis czas sama się wsiaknie:)
-dostałam od lekarza skierowanie na badania: mocz(analiza ogólna) morfologia(18parametrów) potas, magnez, progesteron i hcg:)
-kazal mi sie oszczedzac i dostalam L4(w sobote mam 2dniowe wesele brata wiec bede tylko wcinac:-D)
-dostałam zdjecie kruszynki ale niestety nie wiem gdzie mam kabel do telefonu usb i nie mam jak zdjecia tu wrzucic:)
-nadal mam zazywac 3x1 duphaston i 2x2 luteine oraz zapisał mi lekarz zaiast samego kwasu foliowego cały zestaw witamin dla przyszlej mamusi: pregna plus:)
-28 mam kolejna wizytę na ktorej prawdopodobnie uslysze juz bicie serca kruszynki
-jestem dobrej mysli.. ta wizyta mnie uspokoiła:))
 
Kotti wiem ze mi nie wolno ale coz zrobic akurat tydzien temu zaczelismy remont salonu nastepnego dnia dowiedzialam sie ze jestem w ciazy , nie chce narazie nikomu mowic i nie bylo komu tych okien przemyc a siedziec caly czas z brudnymioknami i bez firanek jak wszystko juz zrobione to tez mi sie nie usmiechalo wiec mylam jedna polowke iodpoczynek i jakos poszlo.
Powiedz mi juz widzialas zarodek czy pecherzyk ma 55 mm ?
 
Witam ,i ja się dołączam. Dwie bety hcg już zaliczone, teścik ciążowy też już wyszedł (tak bardziej na pamiątkę). Termin na 24 marca.Jestem mamą 6,5 letniego synka. Wszystkim życzę wspaniałych i spokojnych magicznych ciążowych miesięcy.
 
Powiem Ci że w tych nerwach dokladnie nie dopytałam:) i tak za duzo informacji jak na jeden raz! to moja pierwsza ciaza wiec nie wiem co mam bardziej pamietac a co sobie odpuscic:)) mysle jednak ze to pecherzyk 55mm nie wiem???:confused: w kazdym razie powiedzial ze gratuluje wiec jest chyba ok:)
 
mój dzidziek w czwartek miał 0,9 cm i bilo mu serduszko to było równo 7 tygodni ciąży :-)


Ja dziś zdycham ;-( tak mi niedobrze, ze szok :-(

Marcia Tobie tez jest tak strasznie po luteinie? może to nie luteina tak działa tylko dziecko mnie tak morduje????????????


Ktoś pisał, chyba kasiek ze boli ją jajnik, mnie też lekko boli ten jajnik w którym mam ciałko zółte ale nie jakos bardzo tylko tak ciągnie więc może Ciebie też tak boli jak mnie?????


Witam nowe mamcie!
 
reklama
hej dziewczynki :)

witam po weekendzie i odrazu usprawiedliwiam swoja nieobecnosc , mam dom pelen gosci jeszcze przez 2 tyg wiec bedzie mnie malo , ale obiecuje poprawe . Cos o mnie wiec jestem Kinga , to moja druga ciaza , niestety pierwsza zakonczyla sie cc w 30 tc ze wzgledu na zatrucie ciazowe . Moja coreczka urodzila sie zdrowa ale malutka , niestety w 6 tygodniu zycia peklo jej jelitko i moja ksiezniczka powiekszyla grono Aniolkow ... teraz strasznie sie boje ale wierze ze bedzie dobrze bo przeciez zle rzeczy nie zdarzaja sie dwa razy a pozatym mam w niebie Aniolka ktory dba o nas .

Witam wszystkie nowe mamusie i zycze spokojnych miesiecy az do samego rozwiazania :)

Gratuluje udanych wizyt i za kazda z nas zaciskam mocne &&&&& . Ja wizyte mam w srode o 18 i juz sie doczekac nie moge .

Milego popoludnia Wam zycze :)
 
Do góry