reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Kasiek GRATULACJE!!!:-)

Ewula, super ze karmisz, ja z pierwszym zwatpilam i zaczelam dokarmiac, wszystko przez niemadre doradzanie (chude mleko itp), ak jak u Wronki, a z corka sie uparlam i przetrwalam pierwszy tydzien, zanim sie unormowalo. Ciezko bylo bo trzeba bylo czasem co pol godziny karmic, nawet w nocy, spalam kazda wolna chwile, w dzien tez, ale potem jaka wygoda byla, moglismy duzo z dzieckiem przebywac poza domem, bo mleko zawsze gotowe:tak: Teraz tez bede karmila piersia:-)

Koreczek, teraz to juz na bank sie zacznie i nie bedziesz sie stresowala terminem:tak:Czego Ci zycze bo wiem jak sie denerwujesz:*

A u mnie nic sie nie zmienilo, jak widac. Wczoraj maly bardzo sie spinal, brzuch dziwnie pobolewal i o 22giej pojechalismy jednak do szpitala dla wlasnego spokoju. No i niespodzianka bo polozna stwierdzila ze rozwarcie jest zewnetrznie tylko, wiec sie uspokoilam, wrocilismy a dzisiaj rano na wizycie opowiedzielismy lekarce co bylo. No wiec ona stwierdzila ze polozna wprowadzila nas w blad ( badala tylko palcem), lekarka jeszcze raz mnie przebadala, nawet zagladala z wziernikiem i powiedziala ze widzi pecherz i czuje czubek glowy naszego dziecka:tak: ze jest na 100 procent 4-5 cm rozwarcia i nie wie co ona badala w szpitalu:confused: Jedyny plus wczorajszej wizyty to to,ze przyszla lekarka i zrobila USG, wiec wiem ze jest wszystko ok, a maly wazy 3300.
Zalaczam fotke ze szpitala z wczoraj, bo moj maz przezywal bardziej niz ja i mi zrobil fotorelacje:-D a sam bawil sie fotelem elektrycznym jak polozna na chwile wyszla, no duze dziecko:-D
P1110405.jpg
 

Załączniki

  • P1110405.jpg
    P1110405.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 120
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny.
Dawno tu nie zagladalam I wiele sie wydarzylo.
Po prawie miesiecznym pobycie w szpitalu w 35 tyg.ciazy na swiat przyszla nasza coreczka Samira.
W tej chwili ma juz 7 tygodni.
IMG_498294770932436.jpg
 

Załączniki

  • IMG_498294770932436.jpg
    IMG_498294770932436.jpg
    12,2 KB · Wyświetleń: 102
Gingerka, po pierwsze gratulacje. To Ci maleńka strachca napędziła, dobrze, ze teraz jest już wszystko dobrze.
A napiszesz datę i wymiary maluszka? Dopisałabym Cię do listy rozpakowanych :)
 
reklama
Do góry