reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ja w styczniu miałam dwie wizyty, następna 5 lutego i na niej dowiem się kiedy będzie cięcie - przynajmniej tak mówił lekarz na ostatniej wizycie ;)

Ewula
, odpiszę tu, jednak Pomorzany? Mówisz, że zabierzesz krzesełko rybackie? :D
Ja się dowiem konkretów na wizycie. Aczkolwiek nastawiam się na dojazd do szpitala.

Wiesz co jutro jadę tam obadać co i jak. Bo jest dzień kiedy oprowadzają. Miałam już jedną cesarkę, więc nastawiam się, ze może być różnie, zwłaszcza, ze mała (chyba nadal) jest ustawiona miednicowo. Pare dni temu sąsiadka miała planowane cc w Zdrojach to po pierwsze czekała 8 godzin na łóżko, zeby się zwolniło, po drugie, dwa dni później rano (czyli nawet dwie doby nie minęły) wywalili ją do domu. Dla mnie to trochę przesada. Przecież to jest normalna operacja na brzuchu, a nie jakiś mały zabieg...
A krzesełko, no cóż - trzeba sobie jakoś radzić ;) Ale może już wyposażyli pokoje ;)
A czemu myślisz właśnie o Goleniowie?? Mnie takie odległości trochę przerażają, zwłaszcza, ze nawet gdyby miało być cięcie to wolę poczekać aż się poród zacznie, zeby maleństwo było gotowe do wyjścia na świat.
 
reklama
SECRETO ja bede rodzić na Ujastku, pierwszy poród tam miałam i byłam zadowolona,a teraz ze mam blisko domu ten szpital i tam chodze do lekarza to nie chce kombinować z innym szpitalem.a ty gdzie bedziesz rodzic?

MONISIA0506 wisze ze jesteś z tej samej miejscowości co ja :)
 
Ja mam jutro wizytę (ostatnią miałam 3 tygodnie temu) - jutro to będzie skończony 36 tydzień, następną wizytę to pewnie za 2 tygodnie albo już na porodówce :-) Wow ale ten czas szybko leci. Żeby jeszcze ze 2 tygodnie wytrzymać. Jestem dobrej myśli jeśli chodzi o mnie jak również i o Was wszystkie :-)
 
Ewa, u mnie lekarz nie chce, by akcja zaczęła się samoistnie, bo to trzecia ciąża i bardzo szybko może poród postępować, a jak będzie 10 cm. rozwarcia, to nikt mi nie będzie cc robił. Dlatego powiedział max skończony 38 tc. Do tego inne dolegliwości aż proszą się o wcześniejsze rozwiązanie ;) W Goleniowie, z tego co wyczytałam w necie, pracuje mój ginekolog. A że przez tą ciążę przeszłam przez różne ręce - trafiłam na ginekologa, który wszystko olewał i diabetolożkę, która niewiele wie o cukrzycy ciężarnych... to wolę być w dobrych rękach. A po porodzie na pewno nie omieszkam wystawić odpowiednie opinie na znanylekarz. Daj znać jak wrażenia!

Btw - właśnie rozmawiałam z diabetologiem. Mam podnieść o jedną dawkę insuliny przed śniadaniem i kolacją.
Czyli mam 5,2,4 j.

Pinki, musi być dobrze! Ja już włączyłam odliczanie do ukończonego 38 tc, jako terminu cc. Zostało 11 dni ;)
 
Ostatnia edycja:
No tak, skoro dwa razy sprawnie poszło, to tym razem moze być jeszcze lepiej ;) Ja nie boję się, że za szybko urodzę, bo mi mocno szyjkę wspomagali i czopkami i zastrzykami, a i tak się rozwierała przez 14 godzin, więc nie spodziewam się, ze teraz w godzinę będzie 10 cm ;)
 
BABYGG-bardzo ci skaczą cukry?bo ja tez mam cukrzyce ciązowa i nie moge sobie dać rady z porannymi cukrami,jutro mam wizyte i diabetologa to sie okaże czy bede mieć insuline chociaż chyba wolałabym mieć.boje się czy wszystko wporzadku z dzieckiem jak mi tak cukier skacze :(
 
Wronka ja na Rydygiera bo tam mam lekarza..zobaczymy jak będzie ale mimo ze wolę cc to zaczynam się bać

Baby jejku jeszcze.szybciej niż ja :) tyle ze mnie chce przetrzymać do 39 tyg bo nie mam wskazań żeby wcześniej .. Ciekawe czy teraz będzie się dluzyc czy szybko zleci: O
 
u mnie tak na dobrą sprawe nie wiem kiedy dadzą termin bo miałam cukrzyce poźno zdiagnozowana i dziecko jest już za duże jak na ten etap ciaży,wiec nie wiem w ktorym tygodniu zrobią to cc.Tez się boje tego ciecia bo to jednak druga operacja będzie..ale trzeba być dobrej myśli poradzimy sobie napewno :D
 
reklama
Do góry