reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Mnie nie ma na fb i nie zamierzam byc. W dobie gromadzenia informacji nie chce zeby fb na mnie i moich przyzwyczajeniach zarabial. A tak sie dzieje. Zaraz bede nas sprzedawac wszystkim. Siedze troche w marketingu w sieci i widze do czego drobnymi zmianami fb dazy. No ale to moja osobista opinia. Jak juz sie bylo na tym zamknietym kiedys to sie jest czy na nowo trzeba sie zglaszac.
 
reklama
Dziewczyny, widzę, że jestem uwzględniona na liście do załatwienia dostępu do zamkniętego - dziękuję i czekam :) Jak będę mieć dostęp, to będę pisać tylko tam.
Nie mam zupełnie nic przeciwko temu, że piszecie na fb, ale zgadzam się z Megi Pegi i nie zamierzam tam pisać, mnie przeraża google i to, jak gromadzi informacje na mój temat, więc ja jestem z tych, co starają się wymazywać ciasteczka itd.
Dzięki nifla za opinie w sprawie kredytu... też mam podobne wątpliwości... myślimy :)
 
Ja jestem na fb ale tylko zeby wiedziec co sie dzieje a w sumie sama nic nie pisze.

Marcia to zagladalam i moge pisac wiec chyba mam dostep
 
FLOWER :-) To mówisz, że podoba Ci się syn mojego gina :happy2::rofl2::-) No mój ciacho ale syn też :tak:

No i mówisz, żebym rodziła na Solcu ??? No nie wykluczone moja droga... wizytę mam 13 lutego więc ostateczna decyzja przed nami :tak:
A Ty z młodą jeździsz do mojej Kliniki???? Czy zmieniasz ginekologa tuż przed rozwiązaniem :happy2::confused:
 
moj tu mnie straszy ze wchodząć na fb zgadzamy się na podglądanie nas i podsłuchiwane (kamerka i mikrofon) no i jest mega przeciwny fb...i go nie poiada..ja tez dlugo nie miała. nk usunełam bo w byłej pracy szpiegowali ludzi...a dla wprawnych szpiegów nawet grupa zamknięta to nie problem..tu jednak nie podajemy nazwisk tylko niki:tak:

ale pusto tu dziś, ja siedze z małą, m w pracy...tak mnie zgaga mordowała w nocy ze nie mogłam wcale spac...chyba pół litra mleka wypiłam:szok:


-----------------
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny mogłyście to troszkę inaczej zorganizować, zostawić mamusie które powstały od początku a zamknięty np zrobić od nowa , bo teraz to tak mega mega dziwnie wchodzi się i cisza jak makiem zasiał:baffled::eek: da się to jakoś może odwrócić?
 
reklama
Mam nadzieję, że na tym nowym ogólnym temacie " wymuszonym" będę mogła podzielić się z pozostałymi mamusiami rozwojem swojego maluszka :-)
 
Do góry