reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Monika - Ja też zauważyłam, że teraz w sklepie trudno dostać kartony ale czemu???:confused: Ja nie planuję żadnych niespodzianek chociaż podbrzusze co chwila mi się spina no :dry:

ALESIA - Doczytałam o sączących się wodach płodowych a nie o pęknięciu takim wiesz już do porodu. Ja rodziłam w wannie i nawet nie wiem kiedy mi pęcherz pękł bo wiadomo w wannie z wodą po cycki to nawet nie odróżnisz...Myślałam raczej o tej mojej wczorajszej sytuacji kiedy nagle w gaciach mokro... I doczytałam, że w sytuacji kiedy stoisz główka dziecka która skierowana już jest raczej w dół stanowi niejako korek naturalny i wody mogą nie wypływać...ale jak poleżysz to wiadomo siłą rzeczy maluszek może się przekręcić wyciągnąć przeciągnąć odtykając ujście..i jeśli wtedy też czuje się mokro to należy jechać na IP. Ja poleżałam i sucho więc podejrzewam, że wydzielina albo resztki moczu ot!!!

MUNIUŚ - To sobie śniadanio-obiad urządziłaś :happy:...Ja latam na ścierce, zaraz idę poodkurzać i pranie wieszać...

KATRINE - A nie możesz zadzwonić do mamy dziecka???? Kurcze no w ciąży jesteś nie możesz się tak denerwować... a poza tym szanuje się czyjś czas no!!!

MASIOSIA - DOBRZE doczytałam??MASZ DZIŚ wizytę???

Jolcia - Mnie po jednej stronie kłuje...Może dziecię tak ułożone :confused:
 
lala
lala1.jpglala2.jpg
 

Załączniki

  • lala1.jpg
    lala1.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 61
  • lala2.jpg
    lala2.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 57
Joasia dziękuję ;) fakt potem trzeba się rozpakować jeszcze :)
Secreto ah te tesciowe plac i tyle.
Mamusia synka uważaj na siebie
Jolcia biedna jesteś z tą dietą i jeszcze taką szczuplutka jesteś ale jeszcze trochę.
Baby gg mam to samo jak dla mnie fb bardziej do nadto mienia bo czytam posta i jak nie mam czasu to komentarzy już nie czytam i mogę obrazu odpisać:)
Wysłałam córkę po kartony i kurde w sklepach je chyba jedzą bo nigdzie nie ma i w co ja mam się pakowac szuka dalej. Miłego dnia kobietki bez niespodzianek :)

Poszukaj w osiedlowych, a w tesco zawsze są wystawione i tam warto popytać.
 
Witam was!!!:-)

Chcialam wczesniej dodac tego posta, ale cos się ze strona stalo i nie wyświetlała się wogole, a pozniej bardzo wolno kazda strona się otwierala… Tez tak miałyście? :confused:

Mialam jeszcze wczoraj do was zaglądnąć, ale jakos tak szybko mi czas zlecial i pozniej mój m chciał posiedzieć na kompie to odpuściłam.

Mój kuzyn wczoraj nam zrobil niespodzianke, bo mielismy dostac od nich łóżeczko po ich corce, ale się okazalo, ze jego siostra pożyczyła jakies koleżance. I wczoraj dzwoni, ze chca zrobic Mai prezent i kupia nam nowe łóżeczko i tylko mamy wybrac kolor.:-D Ciesze się strasznie i za te pieniadze, które teraz mielismy przeznaczyc na łóżeczko kupimy nianie elektroniczna i będziemy mieć już chyba wszystko. :tak:

Maz wczoraj tez poprasowal sporo ubranek, a ja układałam. ;-) Pozniej policze ile czego jest i czy mamy wystarczająco, ale mysle, ze do rozmiaru 68 już nic nie musimy kupowac. :-) Zaczelismy wczoraj tez oglądać filmiki z Zawitkowskim i jak na to patrzylam to stwierdzam, ze przebieranie dziecka pewnie będzie mi zajmowac z godzine i jak już skoncze pewnie będzie trzeba od nowa zaczynac…:sorry2: Mam nadzieje, ze szybko do tego przywykne, bo na razie to mnie to przeraza, bo ja nigdy nie mialam doczynienia z tak malutkimi dziecmi.:sorry2:

Pisalyscie o thermomixie… Ja zakupilam go w listopadzie i jestem bardzo zadowolona z zakupu. :tak: Ja kwote na niego tak naprawde zbieralam już od 2 lat i z każdej wyplaty odkładałam sobie mala kwote, bo po opinii koleżanki, ktorej rodzice go uzywali tylko starsza wersje i oglądnięciu filmikow na youtube porostu musiałam go mieć, a nie stac nas żeby sobie tak o po prostu wydac taka kwote hehe W koncu udalo się nam kupic go na raty 0% wiec nie „odczuwamy” braku takiej wielkiej kwoty. Mi naprawde ułatwiło to urzadzenie zycie i maz tez w koncu się do niego przekonal i tak naprawde uzywamy go prawie codziennie.:tak: Munius ja musiałam mojego ze 2 lata przekonywac hehe ale w koncu na prezentacji jemu tez się bardzo spodobalo i się zgodzil (najbardziej mu się spodobalo, ze można w 5 min maslo zrobic hehe). Jeśli Zbyszek nie chce isc na prezentacje to wlacz mu filmiki na youtubie niech sobie pooglada. Mysle, ze jest to bardzo dobre rozwiązanie dla nie duzej rodziny i tak naprawde każdy kto umie czytac może zrobic w nim wszystko. :tak: I na pewno będę robic w nim słoiczki dla maleństwa. My tez go kupiliśmy, bo będziemy mieć nowa kuchnie a sprzętu do niej brak, bo wszystko moich rodzicow jest, wiec tak naprawde jak mamy go to odpada zakup parowaru, blendera, miksera, wagi, maszynki do mielenia miesa itp. bo wszystko można w nim zrobic a gwarancja jest dozywotnia. I pewnie gdyby zliczyc te wszystkie sprzęty cenowo by wyszlo podobnie albo i jeszcze wiecej. Ale wiadomo jak rodzina jest wieksza to pojemność thermomixa może być za mala. Ale się rozpisałam hehe No ale naprawde jestem tym sprzętem zachwycona.:-D

Moniqaa Gratuluje zakupu wozka! :-)

Flower nie ciekawie z tym zalaniem sąsiadów! Mam nadzieje, ze się uda z ubezpieczeniem!

Carri duzo zdrowka dla corci!!!

mamatek powodzenia na usg!!! Mnie tez ciekawi ile nasze maleństwo ma. Zobaczymy w srode, bo mamy wizyte.
Kciuki zaciśnięte żeby się z wozkiem udalo i żebyś znalazla dobre miejsce z warzywkami. My pod tym względem mamy troche latwiej, bo moi teściowie sa rolnikami i maja tez kury, wiec duzo od nich dostajemy, choc z doświadczenia wiem, ze teraz nie ma prawie wogole warzyw nie pryskanych, bo nawet te Eko pryskaja tylko mniej, bowiekszosc by nawet nie urosla. Niektóre warzywa i owoce my sobie sami sadzimy na ogrodku.

jagna25 dobrze, ze dzisiaj już lepiej!

kainkas ciekawe z tym olejkiem. A gdzie taki kupujesz?

Agnis83 mi tez się tak zmienia sluz i tez mam zamiar zapytac w srode, ale chyba to normalne.:confused: A mi najbardziej odpowiadaja wkładki z lidla i tez cena taka sama hehe ;-)
Ale jak się wszyscy przeniosa na zamkniety watek to będzie tak samo jak na tym. :tak:
Tekst twojego meza mnie rozwalil!!!! :-D
Gratuluje pelnych 34 tygodni!!!

marcia30 zdrowka dla meza! Na taki suchy kaszel pomocne sa tableki tiocodin i przestaje się kaszlec, może kup mezu to będzicie mieli w nocy spokoj.

monika2412 ale ci się zrymowalo! :-DOdpoczywaj duzo, żeby maleństwo jeszcze troche w brzuszku posiedzialo i wspolczuje nerwow z przeprowadzka! Ja tez już pomalu mam dosc naszego remontu.

AnetaNorwegia fajny ten wozek!!! I fajnie tez, ze będziesz miala pomoc mamy i cioci przy dwojce! Trzymaj się tam jak najdłużej w dwupaku!

Jolcia_ super, ze praca już prawie napisana!:tak: Ja nadal nie mogę się za swoja zabrac… :-(Ja mam wlasnie na odwrot mi ostatnio czas za szybko leci! Mam nadzieje, ze to nic powaznego z nerkami!

susi super, ze się udalo wrócić autem. Ja wczoraj wyszlam tylko na jakies 10 min na pole i już mialam dosc hehe

Koreczek staraj się wiecej odpoczywac a mama nie denerwowac. A jeśli chodzi o spojenie i biodra to mnie niestety tez już dopadly takie bole od paru dni, no coz musimy to jakos przezyc.

krysina Pozazdrościć tylko tak dobrze przebiegającej ciazy! ja mimo odpowiedniej diety mam zgage i zaparcia, niestety nie zawsze jest to wina jedzenia…

masiosia super, ze pokupowałaś już sporo, ale oszczędzaj się o z tego co nam pisalas nie masz zaciekawie z tym spojeniem! Zycze duzo zdrowka!

secreto to i tak dobrze, ze nie siedzieli u was tak dlugo. Masakra z takimi teściami! :-( Gratuluje pelnych 36 tygodni!!!:-D

Juszka1988 super, ze szpital się podoba! :tak:

mamusia synka ja tez codziennie mam zakwasy. Przed ciaza takie mialam tylko po 2 godzinach zumby…:sorry2: Powodzenia z autem!

nieznajoma1991 odpoczywaj jak najwięcej, żeby jeszcze troche wytrwac! :tak:

katrine super, ze naklejka już na scianie! Pochwal się nia! ;-)

Babygg super, ze wyprawka już gotowa! :tak: Kciuki za wizyte u diabetologa! Ja wlasnie na fb nie mogę się odnaleźć wogole…wole tutaj!

Nikusia82 super, ze maz tak powiedział teściowi!!!! Widok teścia na pewno był bezcenny!!! ;-)

alesia super, ze już prawie wszystko gotowe! Lalka super!!! :-D

muniuś no to mialas faktycznie typowe sniadanie dzisiaj hehe ;-)

Ide się teraz troche położyć, bo cos od 2 dni troche gorzej się czuje. :-( Może napisze troche tej mojej nieszczesnej pracy dzisiaj. :confused:Obiadu nie musze gotowac, bo ja mam zupe z soboty a m sobie zrobi spaghetti jak wroci z pracy.

Milego dnia wam zycze i nie przemęczajcie się za bardzo!!!!
 
Nikusia tak mam wizyte...ale pewnie beda dzownic czy przyjade w taka pogode. ... zreszta ja na wizycie to nic nie mam ani usg juz nie bede miala ani jakiegos skierownia na badania zupelnie nic.... I przeraza mnie to..... wk...a jestem o to na maksa.... bo moglam isc do innego lekarza.... musze pogadac z m.... on mowi, ze jak chce to moge zmienic jeszcze I moglabym na lekarza mojej sis bo chyab on tu jedyny ma inne podejscie, albo mial inne do mojej sisbo ona miala 38 lat I krwiaka wiec kontrolowal... ale moze moja sis tez tak tylko mowi, bo oni z m maja wszystko najlepsze.... a tu raczej kazdy lekarz tak robi.... a nie chce zmieniac na cos gorszego, bo moja gin jest ok...ale nie pewnie sie czuje do konca....

Dobra probuje zasnac.... 5 godzina....
Milegondnia
 
Jeśli mowa o fotelikach, to polecam poczytać o foteliku Mimas Safety 1st. Jest to brat bliźniak Maxi Cosi Citi - takie same oceny w testach ADAC i o ile pamięć mnie nie myli, to i producent ten sam. My zapłaciliśmy 250 zł. za niego, ale widziałam w necie w promocji za 170 zł. No i oczywiście pasuje na każdy wózek, na który pasuje Maxi Cosi Citi.
 
reklama
Monisia super że dostaniecie nowe łóżeczko, też bym chciała bo mam stare no ale jeszcze posłuży wiec nie będę wyrzucała min 300 zł na nowe bo kasa drogą nie chodzi :-D A lidla nie mam w mieście to posiłkuję się Biedronką :-)

Jagna super że uspokoiły się te wycieki :-D

Nikusia apropo nie widzenia własnej ciasnej... :-DOstatnio siedze w wannie i wołam meza żeby mi plecki umył i pomiział a on wchodzi i mówi ze nawet podejrzeć mnie nie może bo mi brzuch "małą" zasłania heheheh :-D

Masiosia powodzenia na wizycie ;-)

Alesia fajna lala :tak:

Kto tam szukał kartonów? Monika? U nas tez nigdy ich nie ma, bo jest taki gościu co zbiera je od x lat i zawsze wszyscy mu zostawiają. Nieraz jak chcę karton to się umawiam z panią z osiedlowego sklepiku i mi zostawia taki lepszy jak chcę :tak:

>>>>>>>>>>>

Nie ma jeszcze kuriera... a miał być miedzy 9 - 12... za to był listonosz, przyniósł mi mój bieżniczek, ale ładny, zadowolona jestem :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry