reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Agnis mi ostatnio przyszedł rozbity czajniczek kurierem siódemką i akurat mój tata odebrał i nie sprawdził (zresztą ja też nigdy nie sprawdzam przy kurierze bo oni się bardzo śpieszą ledwo mi rzucą paczkę na podłogę i lecą dalej) i zadzwoniłam do 7 i na następny dzień przyjechał kurier i spisał protokół :)
 
Zaraz oczom moich sąsiadów ukaże się przecudniej urody widoczek- baba w ciazy ciągnąca dziecko na sankach hahahah i jeszcze sobie do mojej siostry na reszte torta urodzinowego pojdziemy, a co........ bedę poźniej albo moze bedę na porodówce :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2: ale auto bede miała naprawione dzis, m po pracy odbierze :-D
 
Ostatnia edycja:
Witam poniedziałkowo :-D

Muniuś Tychy moje rodzinne miasto :-)

Doczytałam was po troszku a teraz lecę jakieś śniadanko zjeść i jedziemy do kumpeli na kawusie nasze dzieciaki się dawno nie widziały to pewnie się ładnie bawić będą bo jak się za często widują to potem szaleją
 
susi TAK naklejka na ścianie w końcu!!! Ale ile się przy tym nagimnastykowaliśmy... Jest pięknie. Jeszcze tylko dywanik i będzie cud, miód, malina :-)

secreto cóż za udana wizyta teściów... Dobrze, że się szybko zwinęli! Pokoiku Ci pozazdrościła teściówka :dry:

jagna jak tam u Ciebie? Byłaś u lekarza?


Właśnie podłogi umyłam po wczorajszym i przedwczorajszym sprzątaniu mojego ;-)ale już nie miałam serca mu przypominać bo wszystko inne machnął na błysk :-) dziś mnie koleżanki odwiedzają wieczorkiem, może coś upichcę... Ale teraz śniadanko, potem mam jedne zajęcia z uczennicą, a potem test cioci nr2- znów zostaje sama z Oliwierkiem!!!
 
Dzień dobry poniedziałkowo:)

Jeśli chodzi o zaprtoszenie do zamknietego to ja też nie mam i go nie widzę nie wiem jak się odbywa to zaproszenie ale jakbyście się tam przenosiły to nie zapomnijcie o mnie;-).

Mamatek co do wózka zawsze można się dogadać poza allegro z kimś jak wam się spodoba wózek to niech on wycofa aukce nie będzie płącił prowizji za sprzedaż i może wam coś opuści.

Jagna Ewa kusicie tym parowowaro blenderem musze to przemyśleć bo w wakcje to może miałabym gdzie załatwić takie dobre warzywa. Nawet gotując tak 3 miesiące to pewnie by sie cena zwróciła w porównaniu do cen słoiczków.

Jagna co do wód płodowych to ja nie pomogę nie znam się ale moze lepiej sprawdzić czy to to.

Monika2412 życze dużo siły na przeprwoadzkę i tylko nie dzwigaj i uważaqj na siebie skoro tak lekarz każe.

Anetka trzymaj się dzielnie. Wózek mi się bardzo podoba choć też nie jestemzwolenniczką kubełkowych siedzeń no ale w takich podwójnych to nie ma chyba aż takiego wyboru.

Susi zazdroszcze twoim tego wyjazdu na narty mój mąż może wyskoczy w tym tyg na 2 dni na narty do krynicy mnie wtedy z młodym do rzeszowa do mamy podrzuci.

Koreczek trzmaj sie i nie dawaj mamie dobrze ze jej nagadałaś, no i nadal jako jedyne wyjście widzę wyprowadzkę od niej żebyście spokojnie byyli.

Krysiana no to supre ze wszytko tak idelnie się układa z ciążą.

Masiosia zdróka i sił życzę. Fajnie że zakupy dla małej już w dużym stopniu zrobione. Zima to wam w tym roku nie odpuszcza.

Agnis gratuluję pełnych 34 tyg no i dziś masz dzień paczkowy;-);-).

Secreto gratki 36 tyg. trzyma kcuki &&&&&& za wizytę. Przeżyłaś wizytę teściowej i masz z głowy no ale niezała z niej wścibska babka brrrr jak dobrze ze ja tak nie mam. Ciekawe co by mi powiedziął jak ja się zastanawiam nad wzieciem 6 mieś macieżyńskeigo potem urlop o powrót do pracy a do dziecka niania jakaś bo też jakoś kredyt musimy spłacac a mimo kosztów niani to mi się bardziej opłaca wrócić do pracy niż brac 80 % wynagrodz na maciezyńskim do tego zadaniowy czas pracy = brak stałych godzin pracy.

Kainksa jak ty to zrobiłaś że nie wstawałaś na siku ja też tak chce.

Juszka gratki 33 tyg.

Mamusia synka uważaj na siebie i współczuję z tym autem wracaj pomalutku jak juz je odstawisz do mechanika.

Nieznajoma gratki 32 tyg i sił więcej życzę.
 
Witajcie:)

Nie wyspałam się dziś... jak zasnęłam około 24 tak budziłam się praktycznie co godzinę.... rano bym pospała no ale nie mogę sobie pozwolić na takie leniuchowanie.

Agnis
piszesz, że już ostatni tydzień stycznia.... dla mnie dopiero niemiłosiernie mi się ciągną te dni... już bym chciała koniec lutego. Gratuluje 34:-)

Secreto gratuluje 36:-) a teściową się nie przejmuj! a pokoik Poli jest cudowny!!

Mamusia synka uważaj na siebie!

Mnie się marzy serniczek z kawą.... chleba żytniego już nie mogę... ledwo to jem:| a wszystkie inne jakie próbuję podnoszą mi bardzo cukier. Dziś z Mamą będziemy piec chleb orkiszowy, oby mi smakował i cukru nie podnosił!

Miłego dnia życzę:)
 
Siedzę i Was czytam ale mąż maluje i co chwilę coś chce.
Jak na razie cisza nigdzie nie jadę. Wkładka sucha, więc odpuszczam, może to były tylko upławy a ja spanikowałam, zasnąć nie mogłam do 2 w nocy.

Hej nie doczytam was od wczoraj :/ u mnie teściowie byli jednak o 20 w piątek posiedzieli z godzinę i stwierdzili ze jadą do drugiego syna..mimo ze nas pól roku nie widzieli a on był u nich 2 tyg wcześniej ..musiałam udawać ze boli mnie brzuch bo nie chciało mi się sztucznie uśmiechać :/ tesciowa wlurzajaca jak zawsze... Pokój Poli chyba jej się za bardzo nie,podobał bo nic nie powiedziała.. Za to zdążyła skrytykować moją chęć do powrotu do pracy po roku i danie dziecka do żłobka... Więc musiałam jej wytłumaczyć ze kredyt sam się spłacać nie będzie... Mój p myślał ze może coś przywiozą dla dziecka ale ja oczywiście się nie pomyliłam i nic nie przywieźli... Za to mamusia ochoczo pytała ile mój p zarabia i ile podwyżki dostał:/jak weszła do domu to powiedziała ze aż takiego brzucha nie mam i wcale nie czuję się źle bo tak okropnie nie wyglądam:/:/ przy czym cały czas nazywała,mnie " grubaskiem" lol :/:/ eh

Krysina ja nie jem nic solonego i obrzęki na nogach mam ... Wiadomo ze sól może dodatkowo to potęgować natomiast etiologia obrzęków w ciąży jest trochę inna i tu sól mało ma do tego.. Co innego przy schorzeniach nerek i nadciśnieniu:)

Dzisiaj wizyta u ortopedy :) i wychodzi na to ze właśnie skończyłam 36 tyd więc chyba nie znam już dnia ani godziny...

Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny w szpitalach !
Współczuję teściowej, nie przejmuj się niektórzy nie potrafią się zachować. A pokój dla córci urządziłaś cudownie, aż dech zapiera:-D:-D

Mój mąz maluje, a ja siedze u młodej w pokoju z nią bo nie poszła przez okólistę do przedszkola. Na szczęśie wada jaka była taka jest, w sierpniu kontrola po atropinie. W nagrodę, że była grzeczna poszliśmy do fryzjera i ma obciętą grzywkę:-) i super kucyka uczesanego.
 
reklama
Melduję się i ja!

Mamusia synka, właśnie zauważyłam, że już wskoczyłaś na ostatnie okienko suwaczkowe :)

U mnie bez większych zmian. Jutro idę do diabetologa, bo cukier wciąż za wysoki :/
Od razu zahaczę o internistę, żeby wypisał mi skierowanie na badania i wypisał receptę na Engerix.
Z newsów okołoporodowych, to będę miała cc w okolicach zakończonego 38 tc. Czyli być może trafi mi się miłosny synek - walentynkowy :) Ledwo żyję, więc kwestię samopoczucia ominę ;)
Wyprawka już skończona :) Jutro pojedziemy tylko odebrać wózek i fotelik.

Odkąd jest fb, to jakoś bardziej mi tam po drodze. Tutaj nie mogę się wbić :/
 
Do góry