reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Kainkas a cukier Ci bardzo nie podnosił się po takim snikersiku? bo ja się boje, że nagle za dużo wzrośnie ten cukier, a te wahania cukru są niebezpieczne dla dzieciątka.... i jak słyszę o kolejnej śmierci dzieci, ktorych mama miała cukrzycę w ciąży to mimo tych moich zachcianek wiem, że nie mogę.. wytrzymam te 2 miesiące, a może córeczka mi zrobi niespodziankę i wcześniej się urodzi tz. tak po 38 tygodniu:)

Kopytka u nas są na słodko ziemniaki, mąka, jajko i ser, a leniwe są na słono mąka jajko, ser.

Anetka ale masz dużego synusia:)
 
reklama
Musniuś ani mleka, ani koli a migdałów tylko kilka sztuk na dzień... mleko mi pomagało bardzo, wystarczyło, że je wypiłam i zaraz mi przechodziła... ale tam jest laktoza i odpada, mogę tylko pół szklanki ale to odpowiada całemu posiłkowi więc wolę zjeść 50g chleba, bo po takiej ilości mleka zaraz byłabym głodna....
 
jolcia - ja miałam tylko diete, bez insuliny i rzadko sie zdarzało ze cukier byl za wysoki- ale tego snikersa to wiesz...tyci tyci zeby tylko smak poczuć .. no i oczywiscie pomiar cukru...tak troszke próbowałam cos zakazanego i mierzyłam cukier zeby spr reakcje, bo jak trzymałam sie scisle diety to w moczu ketony wychodzily i diabetolog pytał czemu sie głodzę. skoków jakiś nie miałam.

a ta dziewczyna tez miała wysokie cisnienie- mysle ze cukrzyca nie była powodem tragedii, na pewno nie jedynym...mam taką nadzieję:tak:
 
AnetaNorwegia przesłodka jest Twoja Michelle :-) ślicznie zajada :-)

masiosia no mnie kolezanka w pracy przy jakis 20 osobach wysmiala ze tak dalam na imie psu :cool: no a jak dawalam na imie tak mojej potworzycy to nawet nie do konca bylam swiadoma ze to imie..raczej zdrobnienie ode marlena/magdalena :cool:
Wiec dzieki ze sie Ty nie obrazasz :-)

susi super, że koncert się udał. Neizla ta historia z tym podwojny znieczuleniem..przeciez ona mogla nawet sie przekrecic na tamten swiat :confused:....ech

Koreczek
dobrze, ze zaufalas swojej intuicji i poczekalas z tym braniem zelaza do wizyty u swojego lekarza :-)

Agnis83, Carri sto lat dla dzieciaczkow :-)

ewa86 no i tak ładnie franek dlugo wytrzymal. Mysle ze duzo do pelnego sukcesu mu nie brakuje :tak:

mamatek fajna ta tkanina i byłobysuper gdyby sie alo i taki ochraniacz uszyc. Albo moze jakies poszewki?

kainkas mam nadzieje ze to tylko suche powietrze u Hani, a nie infekcja jakas

mamusia synka
musisz sie oszczedzac i tyle. Ja te bole w nocy mam coraz silniejsze jakos... ja przez to lodowisko to sie malo ruszam z domu..wczoraj podjechalam na cmetarz do taty...ale na cmentarzu tam gdzie snieg udetany to fikolka moglam niezlego wywinac...sama juz jezdzic nie bede...do dziadkow zapalic jutro swieczke tez nie pojade...za duza gorka na cmentarzu..nie zejde... :-(

Moniqa powodzenia w szukaniu upatrzonego uzywanego wozka :-) mam nadzieje, ze sie uda taki znalezc :-) My bedziemy mieli pozyczona gondole...a potem spacerowke bedziemy musieli sobie kupic...

Dziewczyny a to są szczepienia zaraz po urozeniu czy po jakims czasie..ja jestemkompletnie zielona..musze troche poczytac...

MalaMama gratuluję przespanej nocy :-)

Moj mały szkrab Leon, taki spokojny i elikatny la mamusi, co wczoraj zrobil? Jak mi przyfasolil w brzuchu to gwiazy zobaczylam :-D

kasiulekk
dzieki, od razu sobie zapisuje co mam zrobic..wizyte mam w nastepna srode, o tego czasu i tak chce ponownie zrobic mocz i morfologie..od razu to zrobie. Mam nadzieje ze to uczulenie..ale juz 3 dzien cos mnie sweza te lonie..moze nie mocno ale jednak :-(wole sprawdzic...

AnetaNorwegia no ładny duży chlopak!! :-)

Gratuluję pelnych tygodni. Jej co raz blizej do 40 :szok: ;-)
 
Jolcia wytrzymasz bez tego snikersa bo jak byś zjadła gryza to byś się tylko strasznie stresowała tak mi się wydaje z tego co piszesz. A u nas na odwrót kopytka na słono bez sera a leniwe na słodko.

Marcia zrób te leniwe i się przekonasz czy lubisz.

Kamma trzymam kciuki żeby to było jakieś przejściowe swędzenie a nie jakieś poważniejsze dolegliwości.
Anetka gatuluję dorodnego chłopaka :tak:;-)

Ja na 14 mykam do okulisty i musze jeszcze coś zjeść. Zaglądnę do was później.
 
Dziewczyny, uważajcie, bo strasznie ślisko jest, jak wyszłam do Bedry to ledwo szłam w emu, a one chyba nie mają aż tak śliskiego podłoża buta…no i wieje zimny, wręcz skandynawski wiatr po buźce, brrrr, a ja jednak muszę iść sprawdzić plotkarzy, bo mój coś innego będzie robił i ma po mnie być za 10 minut…brrrr zimnica! :no: No, ale jak trzeba to trzeba w końcu rodzinny interes :-D:-D:-D

Mamusia – no u nas też Renatka była skrzybana, lód po całości na szybie :confused:

Aneta – ale Dominique dał czadu! WOOOOOOW! :-):-):-) Gratulacje! Nie wiem czy te ciuszki w rozmiarach poniżej 56 w ogóle Ci się przydadzą :tak:

Susi – gratki dla córci, muzykantka Ci rośnie jak ta lala! Co do hybrydy to kosmetyczka pokazał mi stan moich pazurków przy ostatnim zdjęciu i masakrycznie wyglądają, są przesuszone i się rozdwajają, a nigdy tak nie wyglądały - to przez hybrydę? :baffled:

Masiosia – co to są ostrzeznice? Może napisz o tym jak Twoje życie zmieniło się po urodzeniu Julka – to dopiero zmiana w życiu, wszystko przewraca się do góry nogami, no, a jakby nie było u Ciebie też nadeszły zmiany :-)
Ja też kiedyś śpiewałam w chórze, w ogóle bardzo ładnie śpiewam przyznam nieskromnie :-D:-D:-D

Marcia – dzięki za link, muszę w końcu z tą babeczką od Thermomixu się umówić. Uwielbiam leniwe, zrób i mi przyślij pocztą, bo ja nie mam talentu :no:

Ewa – fajna ta Gra o tron? To jakieś fantasy czy jaki to gatunek? :blink:

Secreto – ale zapierdzielasz z tym terminem, no no już niedługo, a wyprawkę całą masz czy cosik jeszcze zostało? :tak:

Małpko – to ja się Ciebie posłucham i nie będę pakować w niemowlaka tych emolientów jak nie ma wskazań, bo sensownie prawisz co przekonałam się o tym nie raz. Skoro Rossman i Nivea nie mają takiej adnotacji, że od urodzenia to czym Ty będziesz maluszka smarować, masz już coś upatrzone? ;-)

Moniqaa – bardzo fajna i porządna karoca, ulala jak dla królewskiego dzieciątka. Tak Bartatina to Jedo Zobacz załącznik 605170 ja taki miałam w 2009 Bartatina Jedo.

Jo_asia – no ja dla malucha musiałam zagospodarować 5 większych półek w szafie, ale Zbyszek nie obraził się, że go oddelegowałam do innej, inaczej nie ma szans żebym się zmieściła, a i tak myślę o tych workach próżniowych i popakować w nie rzeczy co niepotrzebnie miejsce zajmują, a jest ich sporo...

Jolcia – mi ginekolog mówiła, że migdały pomagają na zgagę, może spróbuj to, bo mi mleko wystarczy i już zgagi nie mam, a jak mleko nie pomaga to wysyłam Zbyszka po coca colę i to już pewny zestaw, że mleko + cola = brak zgagi, więc radzę sobie z nią w taki oto sposób, ale Ty coli nie możesz pewnie :cool:

Mała mama – trzymam &&& nie stresuj się operacją, na pewno będzie wszystko dobrze! :tak:

Carri – sto lat dla Twojego dzieciaczka! Zdrówka i szczęścia!

Jagna – o nie, ja uwielbiam i porzeczkę i ananas, podziel się! :-D:-D:-D
Do zobaczenia potem! :tak:
Chętnie oddam Ci te soki, bo ja nie wypiję 10l porzeczki
A wózek to Marita, tylko ten nowszy:-D

Anetka super duży chłopak rośnie:-D
Młodamama list doszedł, śliczne ciuszki. Lecę robić przelew
 
tak piszecie o tych kopytkach...ajj, zjadłabym takie z bułeczką i masełkiem, uwielbiam... ale ze względu na tą wątrobe nie powinnam jeść nic smażonego, tylko gotowane, duszone itp.... więc muszę obejść się smakiem:sorry2: idę zjeść ryż z jabłkami:tak:

Anetka - ale synek rośnie:-) super, że wszystko dobrze. Ciekawe czy dotrwasz do następnego usg;-)
 
Muniuś tego Roana Maritę co pokazałaś na zdjęciu do dzisiaj można kupić :tak:
Teraz jak szukam tej Balleriny to często widzę te wózki. Ogólnie te wózki mi się podobają... Jak je oglądałam to jak dla mnie są super odszyte i materiały do wyboru też mają fajne... Sama chciałam już je kupić, ale tak jak pisałam ta raczka mnie nie przekonała...

Anetka będzie chłop jak dąb :tak: Nikt mu nie podskoczy :tak: Super, że z malcem OK :-) Ciekawe jak w końcu u Ciebie jest z tym terminem skoro Malec niby z wielkości starszy...
 
reklama
a co do wielkości maluszków, to nam położna mówiła, że najbardziej wiarygodne jest te usg z okolic 12 tygodnia jeśli chodzi o termin porodu.. ale ile w tym prawdy to nie wiem;-) mówiła, że im bliżej terminu tym trudniej jest zmierzyć dokładnie dziecko i oni nie sugerują się terminami z usg, które były wykonywane w późniejszej ciąży.

My kupujemy wózek baby design lupo:-) mam nadzieję, że będziemy zadowoleni:-)
 
Do góry