reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Agnis, carri sto lat dla waszych dzieciaczkow :-)

secreto gratuluje pelnychntygodni ale juz blisko....

ja pare min po 7 pojechalam do labu i myslalam ze bedzie pusto bo u mnie dzisiaj z -14 bylo a tu kolejeczka ale szybko poszlo. Smialam sie do pani z labu ze jeszcze moze ze dwa razy zrobie progesteron i dam im spokoj bo maja problem z tego co tlumaczyla bo progesteron w ciazy zwieksza sie wielokrotnie a tak bez ciazy to wystepuje tylko do kilkudziesieciu jednostek i do tylu maja odczynniki a jak ja ostatnio mialam prawie 200 to trzeba cos tam sie troche z tym pobawic bo maszyna nie daje rady.

mam dzisiaj przyplyw energii i checi do sprzatania ale sie boje zeby wieczorem nie zdychac no i mam lezec ale poki co posprzatalam kuchnie i przerwa na lezenie :-)
miesko sie piecze i zastanawiam sie czy nie zrobic klusek leniwych problem w tym ze nigdy nie jadlam i nie wiem czy mi posmakuja a tak fajnie wygladaja na zdjeciu w ksiazce kucharskiej ze od tygodnia mi sie ich chce :-)
 
reklama
Jolcia- ja tak właśnie czasem podgryzałam np czekolade gorzką pół kosteczki i powiem ci ze mi cukier tak nie rósł po niektórych słodyczach czy owocach....pączka pamiętam dziabnęłm na tłusty czwartek troszkę i było ok.

na zgage ostatnio pomaga mi guma do rzucia:tak:

marcia-leniwe my lubimy:) ja z bulka tartą na masełku, Hania z cukrem
 
Wpadlam tylko na chwile zeby napisac ze moj MALUSZEK dzisiaj w 33t3d wazy 2,7kg! Michelle urodzona w 41t wazyla 1kg wiecej.... Robilismy pomiary 3 razy i wychodzilo caly czas pomiedzy 2650-2750 :tak: wymiarami wyglada na skonczony 36tydzien! I teraz pytanie czy jak mialam to pierwsze usg gdzie byl malusi i wiekiem tydzien do tylu polozna miala racje zmieniajac mi date porodu... Czy poprostu teraz tak nadrobil :szok: w 27tyg wazyl 930g
Mam kolejne usg 23lutego, bedzie to 39tydz.
Dowiedzialam sie tez ze cesarke robia u nas u wielorodek jak dziecko ma 5kg a u pierworodek powyzej 4,5kg . Wiec sie ucieszylam bo ja pod noz nie ide za zadne pieniadze!!!!
Napisze pozniej wiecej i dodam foto :)
Z nerkami malego juz wszystko ok :tak:
 
Marciaa lubisz kopytka? jak tak to to będzie Ci smakować... w niektórych regionach na kopytka mówi się kluski leniwe czy na odwrót;) tak czy siak jak lubisz jedno lub drugie to zjesz:)

Kainkas po gorzkiej czekoladzie wiem, że cukier nie rośnie bo ma niski IG, mam taką 80% kakao, i zjadam czasem.... ale ja jej nie lubię;p pełnomleczna z orzechami i rodzynkami milka!! to są moje smaki;) pół drożdżowej bułeczki też mi się zdarzyło zjeść, ale to na tą trzecią kolacje mogę.

o cholera zapomnialam o insulinie:(:(:(:(:( masakra!! a już prawie wszystko zjadłam:| eh....
 
Wow Aneta jaki Domiś duży chłop!!! Ja mam wizyte za tydzień ciekawe ile mój Oskarek waży:tak: pewnie też coś koło tego, a to będzie 35 tc.

Gratuluję zatem :tak:
 
aneta- moja hania w 37 wazyła 2490g:szok: gratki , najwazniejsze ze z nerkami ok, a ciekawe czy do kolejnego usg wytrzymasz:confused:

jolcia- takie snikersiki tez podgryzałam tak na pół gryzka...ehhh zjadlabym snikersa ale wszamałam znow pomelo kawał wiec dosc...zaraz pomidorówka ze swiderami bedzie
 
Ostatnia edycja:
Aneta gratulacje dorodnego synusia :-)

jolcia to nie to samo przynajmniej u mnie bo kopytka robione sa z gotowanych ziemniakow i je uwielbiam a leniwe sa robione z twarogu, maki ,jajek a ja nie przepadam za twarogiem ale z drugiej strony to taki przetworzony i doprawiony twarog i do tego te maselko z buleczka hmm chyba zrobie :-)
 
u mnie kopytka sa z ziemniaków i twarogu plus mąka, a leniwe to mąka plus twaróg- podobnie smakuje, wg mnie nie czuc twarogu. No musisz ie przekonać sama:)
 
reklama
Dziewczyny, uważajcie, bo strasznie ślisko jest, jak wyszłam do Bedry to ledwo szłam w emu, a one chyba nie mają aż tak śliskiego podłoża buta…no i wieje zimny, wręcz skandynawski wiatr po buźce, brrrr, a ja jednak muszę iść sprawdzić plotkarzy, bo mój coś innego będzie robił i ma po mnie być za 10 minut…brrrr zimnica! :no: No, ale jak trzeba to trzeba w końcu rodzinny interes :-D:-D:-D

Mamusia – no u nas też Renatka była skrzybana, lód po całości na szybie :confused:

Aneta – ale Dominique dał czadu! WOOOOOOW! :-):-):-) Gratulacje! Nie wiem czy te ciuszki w rozmiarach poniżej 56 w ogóle Ci się przydadzą :tak:

Susi – gratki dla córci, muzykantka Ci rośnie jak ta lala! Co do hybrydy to kosmetyczka pokazał mi stan moich pazurków przy ostatnim zdjęciu i masakrycznie wyglądają, są przesuszone i się rozdwajają, a nigdy tak nie wyglądały - to przez hybrydę? :baffled:

Masiosia – co to są ostrzeznice? Może napisz o tym jak Twoje życie zmieniło się po urodzeniu Julka – to dopiero zmiana w życiu, wszystko przewraca się do góry nogami, no, a jakby nie było u Ciebie też nadeszły zmiany :-)
Ja też kiedyś śpiewałam w chórze, w ogóle bardzo ładnie śpiewam przyznam nieskromnie :-D:-D:-D

Marcia – dzięki za link, muszę w końcu z tą babeczką od Thermomixu się umówić. Uwielbiam leniwe, zrób i mi przyślij pocztą, bo ja nie mam talentu :no:

Ewa – fajna ta Gra o tron? To jakieś fantasy czy jaki to gatunek? :blink:

Secreto – ale zapierdzielasz z tym terminem, no no już niedługo, a wyprawkę całą masz czy cosik jeszcze zostało? :tak:

Małpko – to ja się Ciebie posłucham i nie będę pakować w niemowlaka tych emolientów jak nie ma wskazań, bo sensownie prawisz co przekonałam się o tym nie raz. Skoro Rossman i Nivea nie mają takiej adnotacji, że od urodzenia to czym Ty będziesz maluszka smarować, masz już coś upatrzone? ;-)

Moniqaa – bardzo fajna i porządna karoca, ulala jak dla królewskiego dzieciątka. Tak Bartatina to Jedo f8d95cbeba.jpg ja taki miałam w 2009 Bartatina Jedo.

Jo_asia – no ja dla malucha musiałam zagospodarować 5 większych półek w szafie, ale Zbyszek nie obraził się, że go oddelegowałam do innej, inaczej nie ma szans żebym się zmieściła, a i tak myślę o tych workach próżniowych i popakować w nie rzeczy co niepotrzebnie miejsce zajmują, a jest ich sporo...

Jolcia – mi ginekolog mówiła, że migdały pomagają na zgagę, może spróbuj to, bo mi mleko wystarczy i już zgagi nie mam, a jak mleko nie pomaga to wysyłam Zbyszka po coca colę i to już pewny zestaw, że mleko + cola = brak zgagi, więc radzę sobie z nią w taki oto sposób, ale Ty coli nie możesz pewnie :cool:

Mała mama – trzymam &&& nie stresuj się operacją, na pewno będzie wszystko dobrze! :tak:

Carri – sto lat dla Twojego dzieciaczka! Zdrówka i szczęścia!

Jagna – o nie, ja uwielbiam i porzeczkę i ananas, podziel się! :-D:-D:-D
Do zobaczenia potem! :tak:
 

Załączniki

  • f8d95cbeba.jpg
    f8d95cbeba.jpg
    47,3 KB · Wyświetleń: 60
Do góry