reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ewa - Moja córeczka miała krwiaka po porodzie na główce taki wylew podskórny...Dostała cyclonaminę i bardzo szybko się wchłonął... Ale nie mieliśmy absolutnie żadnej kontroli dodatkowej u neurologa... Generalnie to Pani dr stwierdziła, że miałam bardzo ciężki poród skoro mała się z krwiakiem urodziła...No nie zaprzeczę było ciężko, ja dosyć wąska jestem...ale moje dziecię było malutkie 2700 i 49 cm. To co dopiero jkabym miała rodzić 4 kg i 62 cm :szok::szok::szok:
 
reklama
Monisia mój brat ma wybór, może mieszkać na wsi u moich rodziców. Ich nie ma całe dnie i nawet młodzi zaczęli remont strychu, 2 pokoje gotowe. Ale pani z miasta się tam nudzi, no nie ma galerii, a po 2 to troszkę życie im się popieprz... (nie chcę pisać tu).
Ja szczepiłam młoda 6 lat temu, i chyba to była 3w1. W karcie mam tak napisane DTaP-IPV/HIB to jest jedno kłucie i 2 kłucie WZW B. Ztego co pisze na rozpisce z 16 iniekcji do 18 miesiąca robi się 9, po zastosowaniu szczepionki 3w1.
 
Ostatnia edycja:
Nikusia, u moich dzieci nie było tego w żaden sposób widać na zewnątrz Wylewy były do komór w mózgu jakichśtam. Musiałabym dokładniej poczytać w kartach.
Na szczęście niegroźne i na nic nie wpłynęły.
Ale skąd się takie dziadostwo bierze to nie wiem.
 
Ewa - O kurcze...to musiałaś być przerażona :szok: Ja jak zobaczyłam tego krwiaka to wpadłam w panikę...Nikusia jak kosmitka bo główka zamiast okrągła to taka szpiczasta :-(...Ale Pani dr która chyba właśnie jest też jest neurologiem...dała Cyclonaminę i się super wchłonęło. Potem mieliśmy 1 USG przez ciemiączkowe i generalnie spokój!!!


Ja MUSZĘ koniecznie zgłębić temat szczepień...
Niśkę szczepiłam 9 LAT TEMU skojarzonymi no ale cenowo było na pewno taniej...
Teraz muszę zasięgnąć opinii moich kolegów z pracy i może szefa zapytam :tak:
 
Munius.. dziwne zasady maja w norw....
Co fo kawy to brawo, ze chcialo Ci sie isc specjslnie po mleko


Marcia korzystaj x energii bo jutro moze byc jej mniej, czego Ci nie zycze ;) leniwe?????? Lece do Viebie!!!!

Aneta siper wiesci z wizyty 2700 to juz duzy cjlopak ;)

Munius bede pisacno tym tylko musze jeszcze raz przecsytac temat bo zawsze csytam szybko lece gdzies szukam conpisac anpozniej w polowie czaje, ze nieno to chodzilo... hehe.... ale to wciazy.....
Kama jak chcesz to mozemy wp
..nkolezance.... Bosze jak ja nie lubie takich ludzi.... naprawde.... mysla, ze sa cool albo takich madrausow, ktorzy przekrzykuja swoje racje.... mam nadzieje, ze taka nie jestem hehehe a co to zamroznica xzy dajesz.psu normlane imie czy jakies wymyslone? Dajesz jakie chcesz.... zawsze bede mogla zapytac jak Twoja Lena heheh ;)

U mnie leniwe I kopytka jak u Joasi...

Monisia dobrze, ze juz wszystko pokupowane... ze z rodzicami nie zdarzylas sie poklocic I dodstkoeo znalazlas sposob na ich odwiedziny... ofpoczywaj ile mozesz, a jedli chodzj o mgr to mowie Ci tylko zscznij a polevi I maks e tydz zamkniesz temat ztob to jsk nsjszybviej I bedziesz misla z glowy

Ewa86 trzymam kciuki za umowe I podziwiam za robote... brawo!!!!

Nikusia owocmej pracy zycze, s powiedz mi czym czyscisz sxybe w kominku?

Ewa86 dzieki za info. ...
Sprobuje jeszcze zamknac oczy h Was doczytuje ;) odezwe sie pozniej ;)
 
Hej dziewczyny!
Staram sie podcytywać ale jakos weny na pisanie mi brak. Ciagle bym spała. Może to przez pogode bo leje deszcz jak wczesna wiosną.
Cieszę sie z dobrych wiesci z wizyt!
Pozdrawiam cieplutko!
 
Aneta... super synek Ci rośnie

Susi, dobrze, że się dobrze czujesz i córka "przeżyła" koncert

Ewa... kurczę nastraszyłaś mnie tymi wylewami....

Co do szczepionek podzielam zdanie Małpywzoo... lekarze nie zgłaszają powikłań, a rodzice z ruchu przesadzają... Jak urodziłam Tadzia to temat szczepień był na poprzednim wątku bardzo gorący. Jedna mama dziecka z powikłaniami mało mnie internetowo nie zabiła... A niestety była bardzo nierzetelną w informowaniu dziewczyn, a to w dyskusji za lekarzami skazywało je na "wyśmianie". Ja Tadzia szczepiłam 5w1 i rotawirusy, a jak skonczyl rok to na pneumokoki. Chyba tylko po II dawce pneumokoków miał lekką wysypkę, a tak nic mu się nie działo. W kwestii szczepień każdy i tam zrobi jak uważa.

Wczoraj znalazłam jeszcze 3 pajace które kiedyś kupiłam i dwa nowiutkie bodziaki... matko mam 19 pajacy na 62... masakra, nie kupuję nic.
Ja na śnieg nie narzekam, byliśmy z Tadziem na spacerze w parku, nie jest źle
 
reklama
Ewa86 trzymam kciuki za umowe I podziwiam za robote... brawo!!!!

Nie ma co trzymać ;) Podpisuję zawsze jak skończę 2-3 książki. Wystarczy do szefa zadzwonić. Bo ja na śmieciówkach pracuję ;) Jak nie podpiszę teraz, to w przyszłym tygodniu, ale gdybym robotę skończyła, to wolałabym teraz, to jeszcze w styczniu kasa będzie...
 
Do góry