reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Jolcia_ bo to tak jak mówią w sklepach.... najważniejsze to dopasować sobie wózek do siebie, bo w końcu to my przez jakiś czas będziemy pchać wózek przed sobą :-D Jedo Fyn z tego co pamiętam nie jest na tradycyjnym stelażu.... Ja się uparłam na tradycyjny :-D Skrętne kółka o mnie nie przemawiają, ale widzę, że jednak takie wózki cieszą się większa popularnością :-D Mnie w sklepie jednym też koniecznie namawiali na skrętne koła...
Ogólnie te Jedo całkiem fajne... tak jak pisałam u nast też wchodzi w grę wózek tej formy... tylko model Bartatina (o ile dobrze pamiętam).
 
reklama
Witajcie ;)
Ja dziś 31 tydzien ;)
ale jeszcze tyle czasu tez juz bym chciała chociaz ten 38:p

Gratuluje innym pełnych tygodni:)

Powodzenia na wizytach, usg i zycze dobrych wynikow badan :)

Pozniej jeszcze wpadne to Was spróbuje doczytac:)

:*
 
Witam sie poniedzialkowo :-)

Potem Was doczytam..ale mam zmartwienie..swedza mnie dlonie..jutro chce isc zrobic te proby wątrobowe.. Napiszecie mi dokladnie co mam zrobic?:-(
 
&&&&&&&&& za wizyty i usg
Agnis, Carri 100 latek dla Waszych dzieci:-D:-D

Hej :) ja już po remoncie ale teraz czeka nas sprzątanie..dlatego chciałam napisać, że żyje ale odezwę się jutro :) bo muszę ogarnąć trochę dzisiaj dom... a jeszcze wieczorem nasze krakowskie spotkanie.:-):-)
Miłego dnia i samopoczucia a przede wszystkim UDANYCH WIZYT !!!

a jeszcze chciałam napisać, że zaczynamy dzisiaj 36 tydzień
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok: mój poród w ciągu 3 tygodni staje się coraz bardziej możliwy i prawdopodobny <panikuje>:szok::szok:
Scoreto trzymaj się jak najdłużej

Witajcie:)
Dziś spałam do 9 zapomniałam nastawić budzik... Amelka mnie obudziła koło 7 ale chciałam jeszcze tak do 7:30 pospać;-) pierwszy raz od dawna się wyspałam:-) dziś mam wizytę u gina, a po spotkanie z Wami:-D ALE SUPER!!
Miałam prać ale nie mam jak suszyć w moim mieszkaniu, czekać muszę na sprzyjające warunki na zewnątrz.

Anetka piękne te Twoje łupy dzisiejsze i oczywiście mój faworyt to sweterek z sarenką jest obłędny! jak tam po usg?

Maniuś jeśli będziesz wiedzieć o jakiś tajemniczych rytuałach co by zgagi nie było, proszę podziel się! bo ja już po śniadaniu mam zgagę i tak cały dzień... w nocy jak wstawałam po 3 na siku to też jeszcze miałam:baffled: no ale co się dziwię jak jem wszystko to co sprzyja zgadze, a niczego innego nie mogę:baffled: może coś mój gin mi na to poradzi.

Agnis gratulacje 33:) :-)samych bajkowych dni dla Kacperka :-)

Carri:-)dla Twojej córeczki również życzę samych kolorowych dni:-)

Ewa takie wpadki będą się zdarzać:) nawet szkolne dzieci czasem sikają w nocy.

Secreto gratulacje 35! ja też już bym mogła być w 36 tygodniu ;-)

Moniqaa co za wózek sobie upatrzyłaś?


Trzymam kciukasy za dzisiejsze wizyty, za wyniki :)
Miłego dnia życzę :)

ps. a mnie dziś znów męczy ochota na SNIKERSA!! on mi spokoju nie daje:baffled:
Może ugryź sobie kawałeczek, przecież nic Ci się nie stanie.

A ja pospałam do 10.
Wkurzyłam się na męża, nie kupił wczoraj soku do wody, bo w szafce pełno soków. Ja zaglądam a tam soki których miał nie pobierać, sama czarna porzeczka i ohydny ananas:wściekła/y::wściekła/y: Wziął wszytko czego nie lubię, muszę go opieprzyć

Co do szczepien to ja też szczepiłam skojarzonymi, pielęgniarka mnie namówiła. Tylko u nas te refundowane były niedostępne w przychodni, bo była afera z terminami, to wolałam zapłacić te 25zł za szczepienie.
 
Jagna nie jem w ogóle cukrów prostych a mimo insuliny cukier prawie na samej granicy 117, 118, (120 to norma), po takim gryzie karmelu, czekolady i orzeszków to nie chcę wiedzieć jak by on wzrósł.... strach się bać! a takie skoki cukru są niebezpieczne.
 
Dzień doberek kochane! ;* :-)
Dzisiaj miałam burzliwy poranek, obudził mnie dzwonek telefonu, bo siorce się nudziło, okazało się, że pół jej klasy przyszło na odpowiednią godzinę, a pół nie i z tego powodu Ci co przyszli musieli siedzieć jak te kołki i czekać pod salą, bo lekcje odwołali z powodu tych co nie przyszli :szok: Anetka ta Norwegia to na serio dziwny kraj, w PL by to nie przeszło i tam też nie powinno :no: Moja siorka powiedziała, że to nie w porządku, bo Ci co są punktualni dostają po d... :wściekła/y: Potem poprosiłam Zbyszka żeby mi zrobił kawkę, zrobił, posłodził i nie wymieszał, nie powiedział mi o tym, ja posłodziłam znowu i wyszedł ulepek nie nadający się do picia. Wkurzyłam się na niego, ale powstrzymałam swój ranny cięty język, poszłam do kuchni, a tam w lodówce mleka nie ma...i specjalnie po mleko poszłam do Biedronki :-D:-D:-D Tam kupiłam cukiereczki w kształcie kulek, bombonierkę za niecałe 3 zł serduszka i jem sobie teraz do kawy te słodkości :-) A i właśnie kubki kolorowe, talerze i miseczki są w Biedrze za niecałe 5 zł. i zestaw noży kolorowych :tak:
Na temat szczepionek to powiem tak...szczepię tylko tymi refundowanymi przez nfz, bo nie ma takiej potrzeby pakowania w dzieciaczka pneumokoków i rotawirusa, Mateusza tak samo szczepiłam tylko refundowanymi...jestem przeciw tym dodatkowym szczepionkom :tak:
Czas Was doczytać :-)
 
kama te badania to: aspat, alat, bilirubina i fosfataza alkaliczna. może to po prostu jakieś uczulenie... ale masz rację, lepiej to zbadać i być spokojnym:tak: ja niestety mam podwyższone:-( jutro wizyta u lekarza...
 
JA się zastanawiam nad rotawirusem. Celina przeszła go z bardzo wysoka gorączką, trudna do zbicia. W szpitalu ledwo sobie z nią poradzili.
 
reklama
Do góry