reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Ewa moj Kurczak miał usg przezciemiazkowe bo miał nieprawidlowy wzorzec ruchowy ale mial ponad 2 tygodnie........wszystko w szpitalu na NFZ...
Agnis ja bym szczepila nierefundowanymi z 3 wkluciami, bo takie dziecko nic nie czai, czasem wogole nawet nie zapłacze ale ze Julek mial ten nieprawidlowy OBSCUN to lekazre zalecali szczepic skojarzonymi.....teraz tez bede szczepic 5w1 ....
 
reklama
Ewa my chyba też zdecydujemy się na refundowane.... Słyszałam podobne opinie do Twoich, że różnicy zero...
Zresztą wg mnie to i tak dużo zależy od osoby, która je podaje....

Jolcia_ to jest BabyActive Ballerina ;-) Chciałam na początku Roana ale coś mi w nim nie pasowało (wysokość rączki chociażby).
Pochodziliśmy po sklepach i ten nam przypadł najbardziej do gustu. Nie chwiał się za bardzo, ale też nie był za sztywny. Ciężki też specjalnie nie był, patrząc na podobne wózki. Regulacja kierownicy na plus :tak: Jeszcze Jedo na tradycyjnym stelażu był całkiem fajny... tyle, że mieli tylko na paskach, a ten to miał zero stabilności :-p wiem, że mają jeszcze bez pasków model, ale nie miałam okazji przetestować....
 
Ostatnia edycja:
u nas w szpitalu gdzie rodziłam wszystkie dzieci miały robione usg glówki.Teraz bede w innym rodzić to nie wiem jak jest.

Joasiu- no mam nadzieję, ze się jakoś zgadamy jak dzieciaki podrosną

ja najchetniej wogóle bym nie szczepiła ale tez sie boje- bo złobek, przedszkolak w domu...sami lekarze nie szczepią swoich dzieci albo szczepią tymi najprostszymi-podobno

ewa- hania chociaz miala wpisane ze wczesniak to zadnych kotroli nie mieliśmy zaleconych- nic:baffled:
 
O rany, szczepienia:baffled:
Szczerze powiedziawszy, sama nie wiem co zrobię. Tzn tak, na pewno będę szczepiła na szczepienia obowiązkowe i na pewno w pierwszym roku życia nie będę szczepiła na nic dodatkowo, bo jak będę siedzieć z dzieckiem w domu, to szansa na złapanie czegoś jest mała.
 
Ostatnia edycja:
mamusiu- co innego jaak Twoje dziecko nie miało NOP-inczej się podchodzi do szczepień, inaczej gdy coś się stało wsród najbliższych przez szczepionkę....wiem jedno, dziecko musi być 100% zdrowe i wszyscy domownicy tez. w zyciu nie pozwoliłabym zaszczepic dziecka chocby z katarem.

ostatnio moja lekarka mi wmawia ze jak bede karmić to moge sie zaszczepic na ospę- a czytam wszedzie ze nie można i weź tu jej zaufaj:wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej.
Dzisiaj miałam pierwszą idealnie przespana noc od chyba dwóch miesięcy :) Filip sie nie obudził ani razu mimo że w sumie jakieś choróbsko go wzieło...katar okropny a przy katarze zawsze ma zaropiale oczy...no ale cóż taka pogoda to co sie dziwić. Inhalator z sola fizjologiczną poszedł w ruch i za pare dni powinno być ok.

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczków urodzinowych!!! Zdrowo rośnijcie i bądźcie grzeczne :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze usg i czekam na wieści z niecierpliwością!!!

Ja dopiero wczoraj skończyłam 30 tydz więc jeszcze dużo czasu przede mną - mam nadzieje bo szyjka troche skrócona.

Zmykam teraz ogarnąć dom i nas spakować. Jeszcze m muszę włosy ściąć. A potem już prosto na śląsk.
Nie wiem jak tam będzie z internetem ale postaram się coś wykombinować.
Jutro bedę zestresowana przez tą operację męża...
 
reklama
W temacie szczepionek to ja zielona jestem... ale z tego co mi wiadomo to każdy ma inne zdanie w tym temacie... szczepić na pewno będę ale czym to jeszcze nie wiem...

Moniqaa oglądałam też ten wózek:) też mi się podobał, ale mężowi coś tam nie odpowiadało, a raczej bardziej mu się spodobał Jedo Fyn i ten chce kupić.

Głodna jestem, a jedzenie za godzinę:|
 
Do góry