reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Godzine spałam i mam zaległości :baffled::szok::-D

Ale widziałam ze był temat odnośnie odwiedzin. To ze przyjechałaby do mnie jakaś ciotka..to jeszcze pól biedy...a wiem ze i tak nie przyjedzie...Ale właśnie najgorsze jest to co napisała Mamusia synka ze nic tak nie stresuje jak obcy ludzie, którzy przyjezdzają do koleżanki co leży z Wami na sali poporodowej...
Z dupska leci, podpaska niewygodna, prześcieradło albo wkład akurat się wybrudziło, z cyca trysnęło...nie wiadomo jak się obrócić ... nosz ku...wa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: A jeszcze tak jest że sale są małe wszyscy na wszystkich patrzą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Można się pochlastać:baffled:
Co do dzieci nie wyobrażam sobie żeby mój Kacper nie mógł zobaczyć braciszka :tak:
 
reklama
Agnis u nas akurat zakaz wprowadzania dzieci do 12 lat ze wzgledu na mozliwośc roznoszenia infekcji, ale T z Juluskiem przyjedzie, posiedzi na sali z małą a ja na lawce na korytarzu z Julem, z zreszta teraz jak moja sis urodziła to wyniosłam kadłubeczka do drzwi i pokazałam zawiniatko Julkowi, az paszcze roztworzyl ze zdziwienia......
 
Agnis83 w Poznaniu odwiedziny tylko na korytarzu są, więc nie ma problemu z obcymi na sali :tak: To jest akurat plus i tak powinno być wg mnie.
Dzieci też nie wpuszczają (tylko nie pamiętam do ilu lat).
 
to ja jeszcze w kwestii odwiedzin... szpital, w którym będę rodzić są gównie sale dwuosobowe... mam nadzieję, że do "współlokatorki" tabuny przychodzić nie będą.... bo ja jestem szczera aż do bólu... i potrafię powiedzieć komuś coś dobitnie.... więc jak mnie odwiedzający czy to moi czy "współlokatorki" zdenerwują powiem o tym wprost...

Jagna wypoczywaj!
 
Wzięłam prysznic i mocniej kłuje, już mama jedzie i jedziemy na IP, jak Celinka zje, bo jeszcze jej omleta robiłam. Jak siedzę czy leżę jest oki jak wstanę to boli
 
reklama
Do góry