reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

brzuch mnie boli aaaaaaaaaaaaa, jakieś straszaki mnie meczą ale dawno ich nie bylo, nawet ostatnio sobie myslałam, ze nawet braxtonów nie mam........... odpoczywam, chłopaki zajeci męskimi sprawami..................
 
reklama
A co do odwiedzin. Pierwszy poród miałam w Rybniku, tam jest osobna sala odwiedzin a maluszek jest jeszcze w innej sali za szybą. Dla mnie to był koszmar...Nie mialam za wiele pokarmu do tego anemia a maly ciagle płakał. Zeby wyjść się z kimś spotkać najpierw mały musial przestać płakać bo przecież inaczej bym go nie zostawiła i tak mąż raz pare godz czekał aż mały zaśnie i się uspokoi. Bardzo źle wpłyneło to na moja psychikę...na szczęście po wyjściu ze szpitala szybko minęlo ale nie miło to wspominam...
 
To było tak dawno że nawet szkoda do tego wracać:) Fajny zbieg okoliczności że się tu spotykamy:) Byłyśmy sąsiadkami jakiś czas ale potem się wyprowadziłam i Ty chyba poźniej zresztą też.
 
reklama
Do góry