reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Cześć dziewczyny ;-)
Widzę , że padł wątek trochę zakupowy... a więc mam pytanko . Co sądzicie o wanience anatomicznej ?
 
reklama
Munis... to herbatka z liście malin do kupienia w takich zielarskich sklepach. Nie wiem czy w aptece jest, nie kupowałam.

Alesia... fajnie, ze się Wam podobało, może ramach rozrywki wybiorę się tam z Tadziem, powoli kończą mi się pomysły na moje ciekawe wszystkiego dziecko.

Ewa zima cieżka jest. Ciągle co planujemy się spotkać ze znajomymi to a to nasze a to ich chore... No ale ja sama się staram mobilizować, bo w domu to zwyczajnie nie wiem co już z tym Tadziem wymyślać. Planuje centrum kopernika, jakieś kawiarni, niech ten mały ciekawski się wyszaleje. Najlepiej jakby na basen poszedł, ale przez to ucho na razie nie chce go puszczać.
 
Ewa no dosc sporo ubranek :tak: ja nawet moich nie liczylam tak dokladnie :sorry:

Nikusia gratulacje :tak:

Jaspis zabke widzialam osobiscie i zamowilam :tak: 18zl jedyne :D a sie przydaje taka zabawka w szczegolnosci do fotelika samochodowego :tak:
A co do kocykow to Secreto wrzucila rano :D

Gbs ponoc im pozniej tym lepiej :tak: ja mialam caly czas wyniki ok a jakos w 39tyg wyszlo mi w moczu gbs
:szok: dobrze ze to wykryli bo by sie jeszcze jakies nieszczescie stalo :szok:
 
Siadłam do forum na telefon, bo mój na chwilkę potrzebował laptopa, a na razie mamy jednego, bo drugi się zepsuł i myślałam, że się zachlastam – bez porównania na lapku o stokroć lepiej! :tak:

Megi – mi też się Kalimba podobała, myślę, że będziesz zadowolona jak wyskoczysz tam z Tadziem, ale myślę, że Mama Mia na Ursynowie jest fajniejsza – na następne spotkanie musimy tam się umówić Mama Mia cafe & shop & baby | Kawiarnie | Gastronomia | NAURSYNOWIE.PL Zobacz sobie na zdjęciu, można usiąść sobie przy stoliku, a dzieciaczki „za kratami” się bawią i mamy na nie cały czas oko, nie wstając od stolika :tak: W Kalimbie bardzo smakowała mi latte waniliowa, ale za to ciasto nie udane (sernik kajmakowy) i drogo bo 12 zł. za kawałek to już w Coffe Heaven jest taniej :szok:
Anetka - pokaż te pluszaczki o jakich mówicie, bo mi tyle stron zostało do nadrobienia, że zanim dojdę to chyba zwariuję :crazy:
Może z tą herbatką właśnie o to chodzi, po 37 tc pić żeby skurcze wywołać :-)
 
Megi, Kopernik super, tylko dobrze mieć ze sobą komplet ubrań na zmianę. Tam jest taka sala dla maluchów i jest dużo eksperymentów z wodą. Jak mój Ignac do tego dorwał się to był cały mokry, łącznie z majtkami i butami (na szczęście my byliśmy w maju). Całkiem spoko jest też w muzeum ewolucji w Pałacu Młodzieży, u dinozaurów (jak to mówi Ignacy) i w muzeum kolejnictwa na Towarowej
 
reklama
Hmm no to mam już kolejne pytanie do ginekolog na wizytę, chyba przeleję to na jakąś karteczkę :-)

*-*-*

Mam okazję wziąć Sony Xperia Z w dobrej cenie w abonamencie w Orange i muszę zrobić to na dniach, bo moja padaka już totalnie się zepsuła :no: Któraś z Was miała tu ten telefonik, ale ni chu chu nie pamiętam która :crazy:
Dziewczyny co mają Sony Xperia Z - pilnie proszone są o opinie :tak:
 
Do góry