reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Muniuś, tantum jest trochę znieczulający i odkażający. Może być spokojnie stosowany jako dodatek do zwykłego płynu do higieny :) Ja go używałam po nacięciu, ale kilka razy tylko. Potem mi się nie chciało, a że nic nie bolało i ładnie się goiło, to dałam sobie spokój.

Jolcia, nabłonki i śluz to normalne. A leukocyty i bakterie - to zależy ile masz.
 
reklama
ją nie mam za dużo ubranek ale jeszcze koleżanka ma mi odesłać to może w przyszłym tygodniu zakoncze pranie i prasowanie.z hania tak miałam że ubieralam ją w jedne ulunione rzeczy takie najbardziej wygodne a reszta leżała.
 
Dziękuję :-) Dokupię jeszcze z 5 sztuk, bo prania codziennie robić nie chcę...

Jolcia_ a no wypina się tak już od dobrych dwóch miesięcy prawie...
Obstawiam tyłeczek, bo jest nóżkami do dołu (przynajmniej na wizycie ostatniej tak był).
 
Ech, Dziewczyny, ale głupie to uczucie - czuję szyjkę, chociaż to nie boli ani nic, ale wiem, że coś jest nie tak. Wzięłam magnez i nospę, włożyłam już wieczorną luteinę i leżę plackiem, ale dalej czuję to cholerstwo :/ Okropne i stresujące. Jutro mam prywatną wizytę u pani ginekolog, to zerknie, czy przez te dwa dni się nie pogorszyło - mam nadzieję, że nie, ale jednak wczoraj tak tej szyjki nie czułam. Ech, żeby to odczucie sobie poszło, nie daje mi odpocząć ani myśleć o czym innym.
Tak o sobie, bo się musiałam zwierzyć. Mój m oczywiście nie jest w stanie zrozumieć "odczuwania szyjki", znacznie bardziej się przejmował, jak mnie bolało spojenie.
 
Dziewczyny...WYBACZCIE... nie doczytam...:no:

Może jak będę znowu cierpiała na bezsenność ...to postaram się nadrobić co pisałyście w ciągu dnia!!!

Jestem po wizycie :happy2: Domisio waży 1690gr, więc przybrał na wadze i o to chodziło.

Gin twierdzi, że po prostu taki drobny jest i taka jego uroda. Pobrania miałam na GBS-a i generalnie standardowe badania , mocz morfolofgia i przeciwciała. Kolejna wizytą za 4 tyg i ostatnie USG. Szyjka zamknięta, długa, twarda!!!
Rozmowa była o porodzie...Gin namawia na SOLEC...ja zwariuję...:baffled: nie wiem sama dobrze, że nie rodzę już...


SZUKAM KOGOŚ KTO BRAŁ ALBO MA DOSTĘP DO CLEXANU!!!! Proszę o inf na priva.

BĘDĘ OGROMNIE WDZIĘCZNA!!!!

 
Nikusia, super wieści!

Jolcia, to trochę dużo leukocytów, ale też jeszcze bez tragedii. Może jakiś drobny stan zapalny. Możesz brać urosept, dużo pić, żurawinę jeść, ale najlepiej zrobić posiew moczu i będzie wszystko jasne.
 
Jolcia - no to jedno z fajniejszych uczuć przed Tobą jeżeli lubisz zakupy, ja bardzo lubię, a najfajniejsza chwila będzie ubierać w te rzeczy maluszka i gwarantuję Ci, że satysfakcja murowana i gwarantowana :tak:
Nikusia - gratki za wizytę, dobrze, że z dzidzią wszystko w porządku, Solec też niezły wybór, dobrze ginka podpowiada, a Ty z której strony do warszawy byś wjeżdżała jakbyś od siebie jechała?
 
reklama
Jolcia ja wlasnie dzisiaj odebralam posiew i dobrze ze go zrobilam bo u mnie wyszly dosc lkczne bakterie i dogadalam sie w labie ze jak wyjda bakterie to zeby zrobili posiew a ja doplace no i wychodowali te dziadostwo ale przynajmniej wiem na co jest wrazliwe i dostane taki antybiotyk jaki trzeba a nie w ciemno..
 
Do góry