reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dziewczyny, znowu mam 20 stron do nadrobienia:szok::wściekła/y::-)
To najpierw o nas - na usg wszystko super, mały ułożony główką w dół, szyjka zamknięta, łożysko ok. Waży około 1700g i wyprzedza wiek ciążowy o 2 tygodnie:szok:
A teraz będę doczytywać :-)
Super:-D Ale duży synek rośnie.
nie usg mialam tydzień temu- ja oddzielnie chodze do specjalisty na usg a oddzielnie na wizyte. Ale na usg nie mierzył szyjki. Ginka powiedziała, ze albo mogę iść do szpitala na obserwację albo leżę i za 2 tyg do obserwacji- wybralam oczywiście 2 opcję bo co z Hanią zrobię....ehhh.. smutno, mi mam poczucie że przez ciążę Hania jest taka biedna...
Oj ja mam tez takie uczucie, odpępniłam dziecko na maxa, nawet sama się kąpać musi. Dużo rzeczy sama robić , musi teraz.

Weronika ja kupuję małą, mam małe mieszkanko i lepiej mi będzie. Jak coś to u mamy stoi taka normalna, ale Celina z niej korzysta jak tam nocujemy.
 
reklama
Kainkass - :sorry: nie doczytałam... Myślałam, że masz razem.

Jagna - moja 9 już w sumie latka :happy: spokojnie da radę be ze mnie przez te parę dni w szpitalu...No ale wiadomo to jednak duża dziewczynka. Dlatego ja doskonale Rozumiem was wszystkie mające jeszcze dość malutkie dzieciaczki w domku.

Weronika- to zależy jak duży masz dom i miejsce do przechowywania :happy: my mamy dużą wanienkę ale mieszkamy w dużym domu i jest gdzie te graty trzymać...ale np. w życiu nie kupiłabym wiaderka do kąpieli (ponoć obecnie takiego modnego)...
 
Mamusia Synka ładna waga. Duża Gwiazda już niej :tak: Jeszcze się obróci zobaczysz.
Jak mój da rade odwrócić się głową w dół (chyba) to i Twoja Panna da radę :-)


A ja wróciłam z zakupów... Nic nie kupiłam, a czuję się sporo lżejsza :crazy:
Przypomniało mi się, że jednak kupiłam coś... kocyk do Małego w pepco :-D
Już mam dwa kocyki i na tym poprzestaję :-D
 
odnośnie porodu... zmienia mi się koncepcja gdzie rodzić i na razie wiem, że nic nie wiem:-D
Acha, zamówiłam mebelki dla smyka. Ma któraś z was przewijak firmy klupś?

Gratki wizyt!
100 lat dla małych jubilatów!
 
Ostatnia edycja:
Witam wieczornie,

Ja też dziś po wizycie i Mały ważył UWAGA 2,5kg!!!:szok: Jak mi lekarz powiedział to mówię słucham ile?!?! Mówi, że kolosek rośnie i jak chcę to jeszcze raz posprawdza- za drugim razem wyszło, że 2,3kg. Jejuniu zaczęłam się bać mojego porodu... Poza tym moje ostatnie dolegliwości nie wpłynęły na maluszka i na mnie- szyjka wysoko, zamknięta więc uffff
I jak byłam dziś w szpitalu to zobaczyłam dziewczynę z moich zajęć ze szkoły rodzenia- okazało się, że już urodziła w 32tyg! Jej a ja dziś skończyłam 32 :shocked2: Także dziewczyny- oszczędzajmy się!!!

Muniuś wow widzę, że niezły zapas ubranek uzbierałaś :) a ile kombinezoników!! Co do muzyki do masażu to podobno są takie gotowe płyty do niego (podobno w media za całe 9,90 i polecała jakieś tam z biciem serduszka w tle). Na pewno można je i w necie znaleźć. O nawet znalazłam coś- nie ma co kupować MASAŻ SHANTALA - zajaczus - Chomikuj.pl

Alesia właśnie babeczka od integracji sensorycznej nas instruowała. Ja będę robić na pewno, jako pedagog też myślę, że to świetna sprawa :) tylko ja bym dała trochę więcej elementów masażu twarzy, buzi, ust, języka, podniebienia- ale to już właśnie z logopedycznej strony.

Kainkas no to leżeć i odpoczywać, co by szyjka się wydłużyła jednak!

Małpa w zoo gratuluje udanej wizyty!

Mamusiu synka gratuluję udanej wizyty. Wreszcie czytam, że jakiś dzidziul podobny z wagą do mojego, bo dziś się przeraziłam na wizycie! I dobrze, że leki na to ciśnienie dostałaś- teraz widzę po mojej siostrze, że takie wysokie to jednak niebezpieczne jest. Z tego wszystkiego i ja zaczęłam sobie mierzyć codziennie…
 
reklama
MAMUSIASYNKA - Ale waga małej...znaczy się dużej twojej córeczki :-);-) Najważniejsze, że jest OK!

KATRINE - o ja cie...to waży o dobry kg więcej niż mój synek :eek: dziewczyny jak Wy to robicie....Kurcze ja tyję a moje dziecię nie chce :sorry:
 
Do góry