reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

dziewczyny poradźcie mi coś - od dwoch dni jak wstaje rano to mnie strasznie bolą stawy biodrowe i trzeszczy mi w kościach (staram sie spać na boku,raz jadnem,raz drugim)
 
reklama
susi - no moj przy pobieraniu krwi mdleje ale pepowine Karolutka sam przecinal i wiem ze gdybym ja stracila glowe to dalby rade ale ja jakas twarda jestem przy takich sprawach i nie panikuje. a tesc to widze ze lubi byc w centrum uwagi chyba...tez dla dzieciakow zawsze w papier prezenty pakuje a nie w torebki to ich podniecenie przy rozrywaniu opakowania jest bezcenne
megi pegi - u malej wygladalo kiepsko ale jakos ladnie sie goi, smaruje wazelina bo nie mam pomyslu czym innym bym mogla; augentin to chyba z grupy penicylin jest wiec taki prostszy antyb a naogol sluteczny - u nas np ceclor kompletnie nie zadzialal; to fakt bardziej sie ceni takie chwile
ostros - no chyba niestety nie ma na to mocnych:oslabienie wiezadel, obciazenie dodatkowa waga a jedyna rada to zacisnac zeby i powolutku rozchodzic/rozruszac stawy - moze wiecej ruchu by ci sie przydalo np basen?tylko nie wiem jak u ciebie ze sklonnoscia do infekcji intymnych bo to w ciazy moze byc przeszkoda

palec juz troche przestal az tak rwac (lewa a nie prawa reka - pomylilam sie wczesniej:cool2:) to zaczne cosik wiecej odpisywac co zapamietalam:
koreczek - super z tym mopsem!! pisalam ci kiedys zebys jeszcze popytala o lokal komunalny dla ciebie albo twojej mamy zebys mieszkala "na swoim" bez dodtakowych nerwow ale poczekaj do nastepnego piatku 13:-D
Aneta - ale ty hero jestes!! mozesz byc z siebie dumna a ten prad to jakby znak zebys sasiada uslyszala
masiosia i chyba jaspis - co do wody morskiej to zwroccie uwage ze do codziennej higieny to jest roztwo izotoniczny soli a przy katarze to powinien byc hipertoniczny zeby to wszystko rozpuscil - ja polecam jeszcze smarowanie mascia majerankowa pod nosem zwlaszcza przed snem (ja mam chyba tez hormonalny niezyt nosa z obrzekow i co noc sie budze bo oddychac nie moge a infekcji brak)
agnis - bardzo przykre to zachowanie twojej mamy - ja bym wybrala opcje nr 2
bryza - dobrze ze to nie wody a infekcje wyleczysz antybiotykiem
tehawanka - chyba troche za czeste te skurcze; niebolesne moga byc te przepowiadajace tez mam ale zn 3 razy w ciagu dnia - zacznij lykac magnez na pewno nie zaszkodzi
nastka - chyba kilka dni musisz polezac z poducha pod tylkiem i sie meega oszczedzac - powinno pomóc a jaky co to skonsultuj z ginem
kama - wez przestan pisac o twojej tesciowej bo mnie normalnie az nosi z nerwow na tego babsztyla:wściekła/y:
moniqua - jak sie czujesz?niefajnie z tym samochodem chyba faktycznie "urazona duma";-)
joasia - wez sobie koniecznie cos do czytania (ksiazke, tablet) bo mozna skisnac siedzac 2h bezczynnie; ja podeszlam do poradni K po deklaracje wyboru poloznej (zaraz obok labu) i dostalam mase probek na rozstepy i dla dzidzi
ewa- zdrowka dla ciebie, Franka i Nusi (oby jej nie zlapalo!) nie pamietam od kiedy Franek ma antybiotyk? sroda? po 3 dniach powinna juz byc poprawa...
 
Tehawanka - moze wez dodatkowa dawke doraznie? a jak bedziesz jutro na glukozie to zrob sobie za wlasna kase badanie poziomu magnezu z krwi (ewentualnie potasu tez) koszt okolo 8pln a bedziesz miala wynik na wizyte bo moze za mala dawke bierzesz
co do rozstepow to ja nie wierze w magie dzialania tych specjalnych kremow - wiekszosc to geny a i zwyklym baksamem/oliwka nawilzysz i natluscisz skore co by byla bardziej elastyczna no ale jak juz probki mam to zuzyje
 
Witam , jako że na forum jestem od nie dawna , wreszcie wypada oficjalnie się przywitać :)
Jestem Kaśka , swojej pierwszej pociechy spodziewam się jak w temacie na koniec marca .
I od razu chciałam skierować pytanie może dla bardziej doświadczonych mam...widzę ,że wątek właśnie się pojawił . A mianowicie odnośnie linii produktów ziaja : mamma mia m.in. krem przeciw rozstępom? Czy któraś może stosuje ?
 
Ja ziaje mam tylko w próbkach... fajnie się wchłania... niestety nic więcej na jej temat nie potrafię powiedzieć.
Ja używam Bielendy, a czasem oliwki dla dzieci (bo jednak po niej skóra najmniej naciągnięta).
Na gwiazdkę poprosiłam "Mikołaja" o Tołpę ;-)

Może któraś z Dziewczyn używa Ziaji to napisze coś więcej :tak:
A poza tym to witam :-D Będzie synek czy córeczka?
 
Cześć.
Co do oliwki już próbowałam , ale niestety po jej użyciu momentalnie wyskakiwały krostki... a co do ziaji poleciła mi ja położna , ale wiadomo najlepiej jak to mówią "z autopsji " :)
Spodziewam się córeczki :)
 
motorhead - witam nową koleżankę :) Ja mam ziaję mamma mia - i jak na razie rozstępów nie mam - w pierwszej ciąży też nie miałam ale nie pamiętam czego używałam bo to było prawie 8 lat temu. I faktycznie fajnie się wchłania a uczulenia na razie żadnego nie mam :no:

megi pegi - faktycznie najgorsze w kuchni to sprzątanie tych szafek, super pomysł z randką - udała się ??

marcia
- z której książki te kokosanki - bo nie zwróciłam uwagi

ostros - faktycznie -ciało się rozciąga, dodatkowe kilogramy - rozchodzisz jakoś - byle do marca :tak:

flower - no lubi być w centrum uwagi ten mój teść - dobry człowiek ale jak się zaprze - a teraz wyjątkowo , szwagierka mnie uspokajała i przypomniała, że przecież wszyscy wiemy, że lubi jak się go prosi. Śmiałam się dzisiaj, że musi kondycję trenować bo z wnukiem (ma wnuczki 3 i ma jednego wnuka u córki ale teraz będzie z nazwiskiem bo u syna :-) )będzie na spacery chodzić a on lubi tak bardzo siedzieć w swoim fotelu przed TV :szok::szok:
 
Witam..... ja dopiero reraz, bo oczywiscie nie wysiedzialam w domu juz kolejnego dnia.... a teraz mam za swoje heh.... kara....
19ania90 widze, ze u Ciebie tez tak jest zabawa I dokuczanie heh.... normalka

Mamusiabsynka to ja znowu zle zrozumialam.... ale wczoraj naprawde mialam klopoty z mysleniam naprawde ;)

Moniqa zdrowka zycze... kurcze piszecieno tym petco a jak ja mieszkalam w pl to w moim miescie nie bylo..mm

Nikusia to Ty nam powiedznpo kim ten blond???!!!! Hihihihi

Agnis masz super tesciowa, powiedz mamie co tesciowa robi dla Ciebie, to moze zmieknie...moze ona byla takbwychowana, ze nienokazywano Jej uczuc I ona nke umie?!

Moniqa kurcze ja sobie tak mysle, ze najwazniejsze, zeby nam z naszymi facetami bylo dobrze, a tescie , tesciowe.........

Ewa zdrowka dla Franka


Susi ja bardzo bym chciala zeby klimatyczna.... jest taka polska.... troszke sie pozmienialo..... jak widzialas tontam gdIe czerwone stoliki to teraz sa takie jakby z marmuru pociete w takie rozne kleksy....to jwst strona barowa.... biale obrusy to druga strona restauracyjna I na imprezy tak don80 osob, na dole mamy jeszcze tak na 180.... zalezy jaka okolicznosc... czeka nas remot sali na dole bo wyglada jak z 18 wieku.... najwyzszy czas....tylko trzeba na to duzyxh nakladow....I super arazacji bo konkurecja jest na kazdym skrzyzowaniu.... ;) milo, ze pytasz ;) co do serducha malucha to ja dzis rano to samo poczulam.... nienwiem czy to mozliwe.... ale mialam podobnie.... wytljmaczylam ze wali mi sie po glowie heh....
 
reklama
Do góry