reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Koreczek super wiesci :-)

a ja wrocilam z zakupow z corcia i powiem wam ze u mnie w h&m zaczynaja sie juz wyprzedaze i np kupilam sobie sukienke ciazowa za 50% ceny czyli 40 zl poza tym w kaphal kupilam pati spodnie i bluzke bo mialam rabat 25% i w rosmanie paczke pampersow bo tez dostalam maila że 20 % rabatu z karta. Poza tym kupilam sobie torbe w ccc oczywiscie tez z rabatem 30% i kupilam dziecku ipoda pod choinke tzn to taki wspolny prezent od chrzestnej i dziadkow bo zawsze ja musze cos kupic a oni oddaja kase a ze lepiej kupic jeden porzadny prezent to Pati chciala ipoda takiego malego za 220 zl ale juz nie moze doczekac sie gwiazdki.
takze ja tez uznaje dzisiejszy dzien za udany :-)
 
Mój synuś przestawił się na tryb nocny:szok:.
Rano kopnie kilka razy po śniadanku i zamacha rączką po obiadku a tak to cisza. Za to jak wybija 22.30-23.00 to się zaczyna balanga! Fikołek za fikołkiem, kuksańce, kopniaki i inne wywrotki.Oby nie zostało mu to po urodzeniu.

Wiecie co obudziłam się dziś o 3 w nocy taka głodna, że zjadłam 3 kromki chleba, wypiłam szklankę mleka i jeszcze poprawiłam kilkoma ciasteczkami własnej roboty i czekoladowym cukierkiem:zawstydzona/y:.

muniuś
dobrze że nie musisz glukozy powtarzać. A co do kg to najlepiej jak ja tez zrezygnowałabym z białego pieczywa, ale u mnie nie ma piekarni z dobrym ciemnym pieczywem, musiałbym codziennie na drugi koniec miasta jeździć:wściekła/y:.
podziwiam cie, ze masz siłę nadrabiać zaległości na forum.
Moniqaa widocznie tak się ułożył że słabo czujesz ruchy, ja też w ciągu dnia prawie nie czuję, dopiero jak się położę i....przykryje brzuszek kocem. Bo tak nie działa ani słodkie, ani nic innego. Tylko ciepło i ciemność.
Mrówka ale mnie rozbawiłaś z tym aerobikiem:-D. Ale rzeczywiście to wysiłek jest niemały, jeszcze obcinanie paznokci u stóp do tego:-D.
Super wieści!!!
Agnis fajna taka paczka z pracy - praktyczna, a nie jakieś tam głupoty:tak:.
Moniqaa ja cenię sobie babydream ze względu na przyjazny skład tych kosmetyków, ale do pupy kupiłam bepanthen (ten krem to i na sutki się nadaje) i sudokrem. Co wkładek lakacyjnych to nie mam pojęcia jakie są te z babydream, wiem że poza kosmetykami ludzie chwalą pieluszki i chusteczki nawilżane.
mamusia synka ja kupiłam butelki z aventu na all za około 15-20 zł (nie pamiętam bo to już dawno było), no a w sklepach ceny dochodzą do 40-50 zł. I to takie same butelki. Marża sklepu i tyle - tak uważam, bo w necie jest wszystko taniej. A w sklepach to masakra, a w smyku to już w ogóle pogłupieli:szok:
Jak czytam o tym dzieciątku to aż mi ręce drżą. Oby było dobrze....

Jagna to prawda z tymi cenami, w tesco było dużo błędów - kiedyś kupiłam majonez Winiary duży za 3 zł z kawałkiem :-D. Wzięłam kilka wtedy i pani przy kasie szoku doznała, ale nie miała wyjścia - taka cena była.
Koreczek ciesze się razem z tobą:-D, tylko nie rozumiem co do wszystkiego mają twoi bracia - nie powinni brać tego pod uwagę że oni są za granicą, bo są dorośli i zarabiają na siebie. Ale najważniejsze, ze jest kasa i to nie jakieś g..... Supcio!!!!

Do mnie właśnie dzwonił mąż, ze mam dziś w dresie nie chodzić bo zabiera mnie po pracy na dobrą kawkę:-).
 
Ostatnia edycja:
Koreczek, super wieści!! To teraz będziecie dostawać pieniądze co miesiąc?? Tylko nie szalej ze świętami ;)

Mamusia, może jedna z tych butelek ma w środku system antykolkowy (taki stożek w środku).
Biedne maleństwo, to że dzidzia duża jeszcze niczego nie przesądza niestety :( Oby doszło maleństwo do siebie jak najszybciej!!

Moniqa te wkładki z rossmana są kiepskie - plastikowe i mało pojemne. A kosmetyki całkiem spoko, choć kremu na odparzenia nie używałam.

Co do fb jeszcze to na kwietniówkach powstała nasz grupa, jak maluszki miały około 10 miesięcy, a forum wymarło :p Ale mniej nas tam, bo około 30.
 
Ewula...
a ja właśnie te wkładki z rossmana lubiłam... ale może to zależy ile się mleka ulewa i tego co się dzieje z wkładką, u mnie prawie nic mleka mi nie wylatywało i ja sobie naprawdę je jakoś chwaliłam
 
Byłam się przespać :)
musze sie zbierac do przedszkola ale mi sie nie chce.......................

Megi tez mam wkladki z ossmana, pamietam ze te z J&J sie jakos tak rozdwajały, te wlokienka sie przyklejaly do sutka a taka drożyzna........

Koreczek super ze sie udalo tyle zalatwic :)

Marcia
gratki udanych zakupów!!!
 
Juszka ja też wyjdę dzisiaj 2 raz z domu w tym tyg :D szaleństwo moje wicie gwiazda jest takie silne, że nie mogę spać przez plamę na ścianie w sypialni i będziemy coś z tym robić :)
 
reklama
Do góry