reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

helloł:)
Już mi lepiej od ostatniego posta nie miałam żadnych dolegliwości co do brzucha więc jest ok!
Kurcze zła jestem na tą szyjkę bo chciałam chodzić na jakieś zajęcia ruchowe albo na aqua a tu d...:confused2: zawsze aktywna byłam a teraz co?eh...
Farfalla dokładnie tak jak piszą dziewczyny każda z nas ma inne predyspozycje ale jeżeli przyrost jest faktycznie duży może warto przy najbliższej wizycie powiedzieć o tym lekarzowi?? Ja z córą przytyłam sporo bo ok 22kg teraz mam o wiele mniej bo obecnie na plusie 3kg ( w poprzedniej ciąży miałam 2x więcej już) ale teraz sie pilnuje wręcz mam obsesję na pkt jedzenia jem mało co 2 h i staram się mało kaloryczne jedzenie jeść (wiadomo czasami szaleństwo mnie ogarnia;p ale mam fizia, ostatnio doszłam do tego w zasadzie mąż mi powiedział;/)
Aneta norwegia wiesz co dzieciaki czasami mają temp przy katarku, moja raz miała 3 dniówkę i bardzo wysoko gorączkowała i na koniec wysypka była straszna, przyczyn może być wiele może ząbki jej się wyrzynają któreś i tak jej się to objawia?każde dziecko inaczej reaguje... moja przy ząbkach miała koło 39 i to chyba było z "trójeczkami". Już lepiej się malutka czuje??

Pozdrawiam dziewczyny!
 
reklama
Guziczek mala juz drowa, ma tylko wysypke. Wychodza dwojki gorne ale to chyba nie to.

Dzisiaj pierwszy prysznic jej zrobilam. Do tej pory byla kapana w wanience na stojaku. Troche frajdy bylo :) i ja cala mokra :D
Juz smacznie spi a ja mam wieczor dla siebie :)
 
farfalla łączę się w bólu kilogramowym- ja już 10 do przodu :-(i też w sumie nie wiem z czego, bo jem nie za wiele. Teraz się zawzięłam i postanowiłam nie jeść słodyczy i nie słodzić herbatyi we wszystkim co kupuję sprawdzam ilość cukru. Wiecznie z niedowagą, a tu proszę. Mam nadzieję, że to nie genetycznie dziedziczone- moja mama w pierwszej ciąży 30 kg przytyła! :szok: a siostra styczniówka już też 2 dychy z hakiem ehhhhhh

Domek wysprzątany, Leona rzeczy już w komodzie w wysprzątanym pokoiku :-) Sama przyjemność robić to dla Maluszka :-) Zjedliśmy obiadek, obejrzeliśmy film, a teraz mój Mężuś szykuje się na męskie spotkanie i zostawia mnie samą buuu
ale jutro sobie odbiję- odwiedza mnie koleżanka z dwójką swoich pociech. Będziemy robić pizzę, a ja zapomniałam kupić ser żółty :sorry:może jutro znajdę jakiś osiedlowy sklepik, który będzie otwarty...
 
Witajcie ;)
Kasiulek I jak.poszedl egzamin??? Mnie tez od wczlraj.cos piecze... jutro jade do mojej gin po szkole bo nie wiem jakie mam wyniki badan a przy okazji zapytam czy wogole zamierza mi zrobic cytologie w tej ciazy :/
Nikusia zapraszam Was wssustkie serdexznie.... niestety zdaje sobie sprawe, ze kazda mi odmowi

Monisia dobrze tak sobie wyjsc do znajomych I sie troche rozerwac, my ostatnio sie przerazilisny bo oprocz imprez rodzjnnych to w maju bylismy u znajonych....okropne....ja wczoraj juz o 8 btlam w lozku....
 
Flower milego popoludnia zycze ;) co do zakupow na szybko, znam ta skads.... mam nadzieje, ze jakos to wszystko poukladacie;)

Nikusia dzieki za rade z jogurtem naturalnym...
Ale mi zrobiliscie smaka na ciasto czekoladowe ;)
Gaga P zycze powrotu do zdrowka..
Farfalla ja mysle ze znwaga jest ok, jedne tyja wiecej drugie mniej, przy Julku zaczelam tyc.2.mies przed porodemninto bylonstraszne, bo skora tego nie wytrzymala:/ teraz mam dosyc duzy brzuszek I ciesze sie, bo nie bedzie tak jak ostatnio...

Marcia powodzenia zycze w remoncie ;)

Guziczek ja tez trenowalam przed zajciem w ciaze I co mialam biegac I tak mnie boli spojenie I te wiazadla, ze podziekowalam.....

Aneta dobrze, ze Mala juz wyzdrowiala ;)

U nas tez.jutro swieto dzien weterana... Julek ma.wolne od szkoly ale ja niestety nie.... dalej mam mnostwo zadan online I jak widac robie wszysyko zeby rylko sie za nie nke zabrac.... jakies min. 5 h mi zajma;/
Pocieszam sie ze jeszcze miesiac koncowe egzaminy I miesiac przerwy.... ;) na sile wyjde na spaxer za godzine bo mam strasznego lenia dzis..... a piekna pogoda tylko b zimno.... zycze milego wieczoru
 
A ja sama z młodą, móż poszedł po piwko i wylądował w barze:szok: Pierwszy raz mu się to zdarza, pewnie kogoś spotkał.
Moja jeszcze szaleje, czeka na tatę;-)
 
Jagna my jak zwykle sami w weekand... dopiero 2 :30 m. Wroci najwczesniej ok 22.... te nasze weekandy sa okropne... najgorsze jwst to, ze nigdy nie umiem sobie zorganizowac czasu wtedy....
 
u mnie mąż niby w domu ale całą sobotę i nd siedział pod autem a i tak nie zrobił do końca...dziś też coś musi iść robić bo wszystko czeka:confused2:
Mężuś robi mi śniadanko hihi:-D taka głodna jestem, że słyszę swój brzuch..
U Was też tak zimno?
Jogurt fajny na zapalenia.. ja sobie dawałam na płatek kosmetyczny i przyklejałam.. chodziłam jakiś czas.. wczoraj jak nigdy wzięłam kąpiel a nie prysznic i zawczasu włożyłam lactovaginal bo flora bakteryjna poszła z wodą;-)

ja dziś mam zamiar obić rosołek z kuleczkami z kurczaka, cytryny i mięty:-p kocham ten zapach..i dużo warzywek się zje przy tym..


wiecie tak mi się wczoraj zrobiło, że jak wstawałam z leżenia to dziecko jakoś mi tak włożyło rękę czy coś na pionowo, że czułam, że coś wadzi i nie mogłam się złożyć na pół.. aż coś chrupnęło.. mam nadzieję, że nic się dzidziowi nie stało..
 
Dzien dobry!

ja dzisiaj znowu pospalam :-) tzn obudzilam sie standardowo o 4:50 siusiu i do lozka poszlam dalej spac.
Mlodamama ja tez biore probiotyk i doustny i dowcipny ale powiem wam ze od kilku dni cos mi sie dzieje w pochwie jakby strasznie sucha byla momentami mnie piecze a potem przestaje tez tak macie czasami?
 
reklama
marcia, to lactovaginal mogę brać bez żadnych obaw tak?ja nie biorę żadnego probiotyku, nawet jak skończyłam brac pimafucin to nic nie brałam...;/ piję actimele, jem dużo jogurtów, myślałam, że to mnie uchroni przed infekcjami.. od wczoraj jakby mniej mniej piekło, więc może to chwilowe takie i nic się nie rozwinie, mam nadzieję...
 
Do góry