reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

kasiulekk - no siusiaka pokazał a dziubek całkowicie zasłonił rączkami, co ten nasz gin tam nie wyprawiał, żeby go podejrzeć... ja na obu bokach a syn spał w najlepsze :happy:
Kochana jeśli swędzi i piecze to zapewne infekcja ale intymna... W CRP nie wyjdzie. Może masz w domu maść chociaż...a ja pamiętam, z 1 ciąży, że jogurtem naturalnym się podmywałam...serio takie naturalne bakterie... i na pieczenie pomogło. Ale jeśli jest tragicznie to może lepiej przełożyć wizytę na wcześniej.

Mamusiasynka - bardzo fajna. Ja patrzyłam ale na białą i taką szerszą... chociaż teraz myślimy czy by normalnej komody nie kupić takiej od razu do przewijania przystosowanej... tylko ceny :baffled:
Anetka- szacun...ja bym się na takich szpilach zabiła...:confused2:serio no za cholerę nie umiem..chociaż bym chciała... Ja w 1 ciąży kupiłam tylko 1 spodnie, bo podobnie jak ty chodziłam w ciąży latem a ur we wrześniu :happy: teraz zainwestowałam całe 35 zł za 3 pary spodni i luzzzzz

Monisia - super wiadomości, fajnie, że można tak dostać w gratisie bo to zaoszczędzone duże pieniądze są na prawdę. Ja mam całą wyprawkę dla małego od siostry i już Bogu dziękuję, bo bym chyba się nogami nakryła :baffled:
Flower - no tak z remontami zazwyczaj jest... Ja już bym coś zmieniała :happy: ale dam jeszcze mężowi odpocząć po zrobieniu sypialni w styczniu :happy: niech chłopak się ogarnie i może za rok znowu coś zrobimy w domku!!!

Ciasto wyszło pycha... Czekam na koleżankę ze studiów :tak:
MIŁEGO POPOŁUDNIA :happy:
 
reklama
I mnie dopadła biegunka z rzyganiem. Chyba nigdy w życiu tak źle się nie czułam- na szczęście intensywnie, ale krótko. Chyba już po wszystkim, tylko jestem strasznie słaba.
W ciąży trzeba jednak bardziej uważać na to, co się je.
Miłego popołudnia.
 
Jagna mamy Pulmicort, mamy inhalować przez 3 dni 3 razy dziennie:szok: chyba do tego czasu oszaleję
Pinki, my też misie męczyliśmy i dopóki inhalacja dotyczyła ich było w porządku, jak maska poszła do Tadzia to darcie straszne.... No ale jak Jagna napisała, wtedy większy efekt i ufam, że się przyzwyczai. Kupiliśmy ten inhalator bo już drugi raz w ciągu miesiąca jest coś z krtanią, po za tym przyda się pewnie, choć mam nadzieje, że nie za często :)

Pinki... no ja wyglądam pięknie... jak piękna tłusta świnia :-D w sam raz na ruszt
Pulmikort mieliśmy na objawy astmowe
A co do wyglądu, to mi się nie podobają moje cycki. Zawsze marudziłam, że małe, a teraz są duże i mi się nie widzą

jagna nie mam pojęcia co to jest ,,gotowarka":confused:
.
Gotowarka to kucharka:szok::szok::szok:

A mnie boli krzyż i kość ta na spojeniu:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Gaga zdrówka

lecę doczytać resztę
 
hej.. nie było mnie w domu az do teraz..chyba was nie doczytam..coś mi się naciąga z lewej str pępka i mnie boli i szarpie..
komody super! ja szukam czegoś węższego a wyższego.. ale za fiksa nie wiem jak to na allegro szukać.. co wpisać...

maleństwo coraz częsciej się rusza:-)

objadła się dziś placków ziemniaczanych z sosem mięsno-grzybowym.. do teraz mi się beka:eek:

nie mogę coś się skupić.. nie wiem o czym pisać.. jakieś zaćmienie umysłu mam:rofl2:
 
Hej :)
W Opolu dzisiaj jest strasznie zimno. A mój przyszły mąż spędza dzisiaj aż 20 godzin w pracy i chciałam go wieczorem odwiedzić.
Powiedzcie mi czy wasze maluchy też tak niewiele się ruszają? Mam wrażenie, że moje dzieciątko to kopnie dwa razy w ciągu dnia i to wszystko. A może to ja wszystkich ruchów nie czuję...
Ciekawa też jestem ile przytyłyście od początku ciąży. Ja jestem przerażona bo już przytyłam aż 11 kilogramów. To chyba trochę za dużo prawda?
 
Nikusia ta komoda jest biala, nie wiem czemu wyskakuje ta brzozowa.....

Dzis mi cos bylo niedobrze, oprocz sniadanka i obiadu nic nie zjadłam bo mnie zamuł łapał ale chyba zaraz zjem moje ciasteczko, ktore chłopaki przywieźli do kawy z cukierni ale nie jadłam bo zdychałam.......

farfalla moje dziecko tez nieruchawe, mało sie rusza w porównaniu do Julka......ja nie wiem ile trzeba/można przytyć ja mam +5 kg, nie obżeram się bardzo......
 
Mamusia synka - Ja też się specjalnie nie obżeram, ale waga rośnie w zawrotnym tempie. Jeszcze miesiąc temu ważyłam 6 kg mniej. Coś jest chyba nie tak...
 
Farfalla ja mam taka aplikacje na ipadzie gdzie napisali ze w moim etapie ciazy to prawidlowy przyrost to tak 5-11 kg. Ja przytylam ok 4 kg ale ja nie moge se pozwolic na wieksze przyrosty bo startowalam z duza nadwaga. A co do ruchow to moj maly mam wrazenie ze jak chodze lub leze i nie dotkne brzucha to tez nie bardzo sie rusza ale jak tylko poloze rece na brzuchu to zaczyna charce, aczkolwiek widze ze te ruchy z kazdym dniem staja sie coraz czestrze.

bylam na zakupach meble kupione i farba do Pati pokoju i lampke jej kupilam i dla malego dwa bodziaki i spiochy :-)
 
reklama
Farfala u mnie 24tydz i 6kg na plusie. A kolezanka miala na tym etapie 15kg a do konca ciazy przytyla kolejne 17 wiec razem 32kg!!!! Kazdy tyje inaczej :)
Ja w tamtej przytylam 14 kg a 2/3 stracilam w szpitalu przy porodzie wiec pozniej nieduzo bylo do zrzucania. Na tym etapie powinnysmy tyc ok 0,5kg tygodniowo

Moj kochany znow w delegacji, wraca w nocy z piatku na sobote a jeszcze na weekend mamy jego synow :( jestem nie zadwolona z jego nowej pracy... Nie pociesza mnie to ze przyniesie podwojna wyplate. Wole miec go w domu kazdego dnia, albo chociaz co drugi dzien a nie tylko na weekendy.

Moj maly cos dziwnie mnie kopie dzisiaj... Chyba odwocil sie glowka do gory bo kopniaki od kilku godzin dostaje w dol brzucha... Doslownie wrecz czuje jak by mnie kopal w pochwie :( i zle mi sie chodzi.

U mnie wlasnie byla kolezanka na paznokciach, wymyslila sobie taki wzor ze 3,5h to robilam.

Za 10min mala do kapania i spania a ja siade na allegro bo musze jej kupic biale body i rajstopki i czarne balerinki.

Ooo i wlasnie mnie czeka zmiana pampersa :D z drugiego konca salonu czuje.

Milego wieczorku :)
 
Do góry