reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

marcia właśnie skorzystałam ze snajpera. Zobaczymy za trzy dni. Fajne, dzięki. Zależy mi akurat na tej ofercie bo jest z Wrocławia i będę mogła odebrać sama jak będziemy odwiedzać znajomych lub kogoś poprosić więc odpadają koszty przesyłki.
 
reklama
Czesc dziewczyny!

nie wiem jak wy ale ja sie wyspalam :-)

gaga zapomnialam napisac ze zawsze tez jest dobrze jak sie ustawia cene max wpisac np 45,67 z nierowna koncowka bo czasami te grosze moga decydowac ze ktos cie nie przelicytuje. Cene max mozna zmieniac poki aukcja trwa po zalogowaniu na snajpera przed samym koncem juz nic nie zmienisz ew. Mozna tylko usunac.

ja niedlugo sciagam dziecko z wyra i jedziemy do galerii bo moje dziecko musi byc wymalowane na halloween wiec musimy kupic farby do twarzy itd. Chciala szkla kontaktowe 0 w wampirzym czerwonym kolorze ale nie wiem czy dostaniemy a poza tym pewnie kosztuja od groma to na raz nie bede kupowac .

milej niedzieli!
 
Hej dziewczyny:)
Zdrówka chorym !

Wczoraj moja córka miała urodzinki wyprawiane się działo:) No ale to już za nami ufff;p Tort został jeszcze na dziś:)
Pasy w ciąży zapinam i będę zapinać bo jednak to chroni nasze życie. Lepiej dmuchać na zimne. Codziennie jeżdżę i jednak wolę się zabezpieczać bo mimo że ja jestem w miarę opanowana za kółkiem to inni niekoniecznie. Adaptery do pasów są ekstra ale rzadko spotykane w sklepach są raczej na zamówienie więc lepiej przez nata kupić.
Jeżeli chodzi o aukcje to nie lubię tych z licytacją tylko opcję z kupnem od razu ;-) Strasznie niecierpliwa jestem! I muszę mieć od razu:-p

Pozdrawiam i miłego niedzielnego dzionka:-D
 
Witam niedzielnie :)

Jutro spróbuję was nadrobić bo dzisiaj druga tura gości urodzinowych.... ( przychodzą Ci którzy nie mogli być wczoraj) yhh.... jak ja tego nie lubię....
Młodego wczoraj wcale nie czuła ale to pewnie dlatego że zabiegana ani czasu odpocząć nie miałam.... dzisiaj będzie to samo... chociaż rano dał znaki życia :) milego kopniaczka :D

Przez te przestawianie czasu jesteśmy od 6 na nogach....

Miłej i spokojnej niedzieli!!!! :)
 
Hej!
Jak wam mija niedziela? :-)
Ja biegam od rana na zakupy i przy obiedzie. Dziś będą kluski śląskie,rolady, mizeria i rosołek :tak: wieczorem będziemy odpoczywali we dwoje bo przez cały tydzień mieliśmy teścia który działa tak żeby mieszkanie było fajne do marca:-)
Mój kupił książkę z bajkami i stwierdził że będzie czytał Tymkowi :tak: Podobno już słyszy więc pomysł moim zdaniem uroczy :tak:

Miłej i spokojnej niedzieli dziewczyny :-)
 
reklama
Do góry