reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

reklama
Kurczę a ja albo nie potrafię wychwycić tych ruchów, albo...
By się nie stresować zakładam że jestem gruboskórna i po prostu nic mnie nie ruszam, nic nie czuję i w ogóle...
Wszystkie piszecie, że już ruchy czuć... super :tak:
Nie wiem czy to może mieć wpływ, ale mam łożysko na przedniej ścianie - może to przez nie... Dzidzia w końcu mała nie jest, a wręcz duża jak to pan doktor stwierdził...
 
secreto dogadała powiadasz ekhm ekhmmm... Ale chyba mało która na teściowe nie narzeka ;-)

Ja też czuję ruchy coraz mocniej i to o konkretnych porach są takie mocniejsze- właśnie się ta pora zaczyna. Aż widzę taką "falę" na brzuszku w różnych miejscach ;-)A tak to w dzień od czasu do czasu.
 
Kurczę a ja albo nie potrafię wychwycić tych ruchów, albo...
By się nie stresować zakładam że jestem gruboskórna i po prostu nic mnie nie ruszam, nic nie czuję i w ogóle...
Wszystkie piszecie, że już ruchy czuć... super :tak:
Nie wiem czy to może mieć wpływ, ale mam łożysko na przedniej ścianie - może to przez nie... Dzidzia w końcu mała nie jest, a wręcz duża jak to pan doktor stwierdził...

ja też mam na ścianie przedniej i odczuwam słabiej niż w pierwszej ciązy bo tylko po bokach brzucha.. na środku nic a nic.. z boku jak mi włoży nóżkę to czuje taki dyskomfort;-) i potem fajnie się przesunie i spokój.. czasem mnie łaskocze że aż się drapie z wierzchu :-D najfajniej czuc wieczorem jak leże na wznak
 
Nie zazdroszczę tym, które są mocno kopane :) Z mojego doświadczenia wynika, że to się na życie przekłada :)
Franek miał spokojne ruchy w brzuchu i taki spokojny był po urodzeniu. Za to Nuśka skopała mnie straszliwie i dotąd taka rzucająca się jest :p
Poza tym budziły się w nocy dzieciaki zawsze o tej porze, kiedy miały brzuszkowe okres aktywności! Niemal co do godziny mi się to zgadzało! :)
 
1kg to bardzo malo :) ja wazylam sie wczoraj 70/71kg pokazywalo zaleznie od pory. Startowalam z 65kg przy wzroscie 164 :) wiec wszystko idealnie 5kg na plusie. Obliczajac przytyje kolo 13-15kg, czyli tak jak w poprzedniej 14kg mialam :)

Od kilku dni czuje skurcze przepowiadajace (oby), sa bardziej odczuwalne niz w poorzedniej ciazy. Dzisiaj bylam z mala na 5km spacerku i w pewnym momencie mialam 2 pod rzad dosc bolesne ze musialam usiasc. A wy dziewczyny czujecie juz??
 
ja przytyłam 4 kg, chyba tak normalnie.... ważę teraz 65 kg/179cm wzrostu więc spoko loko, może uda mi się nie dobic do 77 kg jak z Julem ....ale teraz jakos tak lepiej jest, nie mam takich napadów głodu bo z Julem to jak mnie napadło to siedziałam i wpiepszałam.............
 
reklama
Ja też już około 5 kg przytyłam:zawstydzona/y:, ale tłumaczę sobie i się , że to przez sterydy, które muszę zażywać od samego początku żeby utrzymać ciążę.
 
Do góry