reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Dziewczyny juz jestem w domku w lozeczku troche boli ale da sie wytrzymac Widzielismy malenstwo jest bardzo ruchliwe teraz aby do piatku wtedy wszystko bedzie jasne. Okreslono mi ryzyko 1:40 .Blagam trzymajcie kciuki za moje malenstwo: (
 
reklama
Gingerka trzymam kciuki!!!! Napewno bedzie dobrze!!!

Ja juz po wizycie. Z dzidzia wszystko w porzadku, tylko przez te moje skoki cisnienia bede chodzic na wizyty co 2 tygodnie zamiast co 4 i mam jeszcze chodzic do poradni patologii ciazy.:baffled: No ale najwazniejsze, ze z dzidziusiem wszystko jest dobrze! :tak:
 
Dziewczyny, ja mam odwrotnie- mam trzy siostry, wszystkie młodsze,w tym jedna młodsza o 10 lat :-)
Mamusia synka - nie denerwuj się już tak! nie warto.
Monisia -lepiej dmuchać na zimne...nawet gdybyś miała co tydzień chodzić,to przynajmniej masz opiekę lekarzy,a tak jak już mówiłam-z ciśnieniem nie ma żartów.

Ja wróciłam z moich zajęć fitness dla cięzarnych:-) fajnie było..ale trochę zbyt lajtowo;-)
 
Monisia, najważniejsze, że dzidziuś zdrowy! Kontroluj się i nie denerwuj - będzie dobrze.

Gingerka, są kciuki!

***
Co do schodów, to Franek od dawna sam włazi, jakoś od roku, może więcej. Ewentualnie za rękę.
Ale Nuśka dopiero od niedawna chwiejnie łazi na dwóch nogach, na polu to w ogóle woli za rękę, bo się niepewnie czuje. A na schody ma za krótkie nogi ;) Więc nie mam wyjścia i ją wnoszę. Wszystko jest ok, jak mogę ją dwoma rękami podtrzymać, ale jak Frankowi odbije i chce iść za rękę, to mi ręka z Nusią odpada ;)

***
Skończyłam sprzątać w szafie.
Oddzieliłam ubrania za małe już na Nusię, takie ewidentnie dziewczęce. Dwa worki 60-litrowe mi wyszły rozmiarów 56-74... Nie wiem, co ja z tym zrobię, jak się chłopak potwierdzi ;)
 
Gingerka, trzymam mocno kciuki.

Monisia, nie nerwuj się, zeby ciśnienie nie skakało!

Ewa, ja tydzień temu robiłam Adaśkowi porządki i się okazało, ze ma 1 body na krótki rękaw pod spód, a w stosiku było chyba z 15 :D Tylko spodni ciągle nie ogarniam, bo mamy dużo po kuzynach, ale chyba odłożę część, których nie lubię, takich szaroburych brzydkich. Jakoś wolę moje dziecko w w miarę żywych kolorach.
 
hehe dziewczyny myślałam, że to tylko ja mam takiego fioła na punkcie ogórków kiszonych ;) zreszta przed ciążą też je uwielbiałam :)

Jak to się dzieje, że tak wcześnie czujecie ruchy? Ja jeszcze nic nie odczuwam, podobno w kolejnej ciąży jakoś szybciej się to wyczuwa. Dzisiaj weszłam na schody (tylko pierwsze piętro) i wydałam sapnięcie po wejsciu i sobie pomyślałam co się ze mną dzieje, ale patrze, że to chyba juz tak bedzie :)
 
ja 2 siaty w weekend wywiozłam na strych do tesciow - rzeczy za male i ewidentnie letnie typu sukieneczki na ramiaczkach, spodenki krotkie bo teraz do wawy ich wiezc nie bedziemy a niedlugo tzra sie wyprowadzic z mieszkania to lepiej miec mniej rzeczy wtedy juz
my mieszkamy na 1 pietrze - Karo w zimie najczesciej wnosilam bo w tych kombinezonach to ciezko jej bidnej bylo ale od wiosny juz smiga sama a ja twardo nie reagowalam jak smecila ze na rece i teraz jak jestem w ciazy to juz w ogole nie zdarzylo jej sie poprosic o wniesienie = w wawie 5pietro ale winda i genialny wynalazek spoldzielni wozek sklepowy na zakupy taki na kolkach wiec tobolow to ja tam nosic nie bede

monisia - to ekstra! mozesz byc spokojna o opieke ze niczego nie przegapia i dzidzia czesciej bedziesz wifdziec- same plusy!
 
reklama
Do góry