reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.:. Mamusie marzec 2014 .:.

Cały dzień dzisiaj Was nadrabiam... bo choć rzadko piszę to czytać staram się regularnie.

Co do różnicy wieku to ja co chwila zmieniam zdanie w zależności od samopoczucia :-p Na początku ciąży jak męczyły mnie mdłości to stwierdziłam, że jedno dziecko i koniec, nigdy więcej, choć kiedyś się zarzekałam, że jedynaka nie chcę. Teraz czuję się już troszkę lepiej i coraz częściej myślę o takim rozwiązaniu jak Mroowka. Dla mnie główną przeszkodą w realizacji takiego planu są finanse, więc pewnie to zadecyduje (chyba, że zrobi to za nas natura). Poza tym widzę same plusy takiej małej różnicy wieku. Jesteśmy z mężem w trakcie budowy domu, więc warunki mieszkaniowe będą, pomoc też się znajdzie, bo zamieszkamy w sąsiedztwie rodziców.

farfalla88, ja się non stop wsłu****ę w siebie, ale jeszcze nic nie czuję... czekam cierpliwie

Dolga, witaj ;-) płci jeszcze nie znam, bo mój gin ma taki stary sprzęt, że chyba tam nic nie dojrzy... czekam na usg połówkowe (robię gdzie indziej) i tam będę lekarzowi wiercić dziurę w brzuchu, żeby się czegoś dopatrzył, bo jakoś tak już nie mogę się doczekać tej informacji... a na to usg zapisałam się na 28.10 więc jeszcze trochę poczekam...
 
reklama
zapomnialam dodac
​gingerka kciuki 3 mam tez, na pewno wszystko bedzie dobrze, z reguly jest;-) za to nagroda jest to, ze mozna sie zrelaksowac do konca ciazy, bo masz pewnosc, ze wad genetycznych dziecko nie ma, takze bedzie ok:tak:
 
Kurczę dziewczyny, która ma takiego lenia jak ja? Masakra jakaś...Dobrze,że z psem na spacer muszę wychodzić to jakoś wychodzę z domu bo inaczej to bym chyba umarła :( U mnie dziś ładna pogoda choć troszkę wieje - ogród woła do mnie co by się nim zająć przed zimą ale jakoś nie mam weny żeby wychodzić z domu i coś robić. Wy też tak macie? A ponoć II trymestr to przypływ energii i w ogóle..
 
Ja poczułam pierwsze baaaardzo delikatne ruchy dzidziulka w około 12 tygodniu a później już małe kopniaczki w 15 tc. Uwielbiam przed zaśnięciem położyć się na plecach i czekać na te cudowne kopniaczki. Tak mnie to relaksuje. i za tydzień kolejna wizyta i USG połówkowe. Chyba weźmiemy ze sobą Wojtusia bo bardzo chce zobaczyć co tam dzidziuś wyprawia w brzuszku. Tylko nie każdy lekarz zgadza się na to aby dziecko było obecne przy USG.

Pozdrawiam i dziś przede wszystkim myślami jestem z Gingerką. Trzymam kciuki.
 
Wrrr, napisałam całego posta i mi skasowało :wściekła/y:
Monisia - dzięki, z tym odpoczynkiem to nie będzie łatwo

Farfalla - daj kawałek! Co do ruchów, ja nic nie czuję, ale to pierwsza ciąża
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry